player+
Zapowiedzi  RSS
Paczka - 2021-12-17

reżyseria: Tomas Polensky
obsada: Tomas Dalecky, Tomas Mrvík, Anastazie Chocholata
tytuł oryginalny: Smecka
16-letni David jest hokeistą, który wierzy że wszystko jest w jego rękach i zależy tylko od niego. Ciężko pracuje i chce zostać świetnym bramkarzem. Kiedy jego rodzina przeprowadza się do nowego miasta musi zmienić drużynę i walczyć o pozycję z innym bramkarzem – Mikiem. Będzie to trudne zadanie zważywszy na silną pozycję Mika w drużynie i niechęć kolegów do Davida. Wszystko przez cukrzycę, z którą David walczy w życiu osobistym i na boisku. Coraz większe wymagania, coraz większe poświęcenie, niesprawiedliwość i upokorzenie. Wszystko to narasta i pogłębia się jak spiralne blizny wyryte w lodzie przez ostrza łyżew. Co zrobi David?

Źródło: www.kino.krakow.pl

Jak ocalić smoka - 2021-12-17

reżyseria: Kristina Dubin, Katarina Launing
obsada: Isha Zainab Khan, Iver Aunbu Sandemose, Kyrre Haugen Sydness
tytuł oryginalny: Dragevokteren
W spokojnym miasteczku w Norwegii trwają przygotowania do świąt. Za oknem pada śnieg, w domach błyszczą światełka choinkowe, a niebo przecina latający smok. Zaraz, smok?
Nadchodząca przerwa świąteczna wcale nie cieszy Mortimera, który każdą wolną chwilę poświęca na tworzenie filmików na autorski kanał w Internecie. Niestety jego nagrań nikt nie lubi, a wokół trudno o sensację. Sytuacja zmienia się, gdy chłopiec poznaje tajemniczą Sarę. Dziewczynka od dłuższego czasu żyje w drodze, pomieszkując w pustych domach. Szybko okazuje się, że skrywa ona jeszcze jeden sekret: właśnie zaprzyjaźniła się ze smokiem. Ziejący ogniem maluch tylko na pierwszy rzut oka wydaje się groźny. Pod zielonymi łuskami, kryje się zagubione stworzenie, któremu Mortimer i Sara postanawiają pomóc. Sytuacji nie ułatwia fakt, że smok coraz bardziej rozrabia i wyrywa się na wolność. Czy walecznej dwójce uda się wyjść cało z nadciągających kłopotów? Jak ocalić smoka zabiera widzów w sam środek magicznej przygody, podczas której przyjaźń i otwartość na innych okażą się najskuteczniejszym zaklęciem!
tekst: Nowe Horyzonty

Źródło: www.kino.krakow.pl

Im dalej w las, tym więcej drzew - 2021-12-17

reżyseria: Benedek Fliegauf
obsada: Eszter Balla, Laszlo Cziffer, Peter Fancsikai
tytuł oryginalny: Rengeteg - Mindenhol latlak
Nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na MFF w Berlinie, film jednego z najciekawszych węgierskich twórców Bence'a Fliegaufa ("Gąszcz", "To tylko wiatr", "Łono") to hipnotyczny portret ludzi na rozdrożu pogrążonych w chaosie. Intymną atmosferę siedmiu historii powiedzianych w filmie, podkreślają pełne zbliżeń i długich ujęć klimatyczne zdjęcia.
Siedem historii, wielu bohaterów. Sporo ich dzieli – wiek, doświadczenie, motywacje, życiowe priorytety. Łączy poczucie niespełnienia, skrywana frustracja, wyczuwalny podskórny niepokój. Każdy z nich próbuje wyrazić swoje emocje, ale czuje się niezrozumiany.
Komunikacyjny rozdźwięk widać w każdej formie relacji: rodzinnej, przyjacielskiej, partnerskiej. Dotyczy nie tylko uczuć czy spojrzenia na świat, ale też niezabliźnionych jeszcze ran czy niesprecyzowanych planów na przyszłość. Młoda dziewczyna obwinia ojca za śmierć matki, para nie może zdecydować, czy to najlepszy moment na dziecko, inna spiera się o poprzedni związek mężczyzny, kobieta próbuje wpłynąć na światopogląd swojego syna. Każdy z bohaterów, także pozostałych historii, czuje się osaczony i samotny.

Tagi: Siedem
Źródło: www.kino.krakow.pl

1970 - 2021-12-10

reżyseria: Tomasz Wolski
tytuł oryginalny: 1970
W 1970 r. w komunistycznej Polsce, na Wybrzeżu, wybuchają protesty. Trwają strajki robotników, którzy sprzeciwiają się podwyżkom cen. Na ulicach pojawia się coraz więcej protestujących. Sytuacja staje się napięta. Tymczasem w stolicy zbiera się sztab kryzysowy.

Tagi: Polsat
Źródło: www.kino.krakow.pl

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City - 2021-12-03

reżyseria: Johannes Roberts
obsada: Kaya Scodelario, Hannah John-Kamen, Tom Hopper
tytuł oryginalny: Resident Evil: Welcome to Raccoon City
"Resident Evil: Witajcie w Raccoon City" to ekranizacja bardzo popularnej serii gier komputerowych.
Reżyser Johannes Robert, wielki fan gier i filmowiec tworzy film dla zupełnie nowej generacji fanów.
RACCOON CITY, niegdyś kwitnąca siedziba giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, jest teraz umierającym miastem na Środkowym Zachodzie. Przeniesienie firmy sprawiło, że miasto stało się pustkowiem…ale zło czai się wszędzie. Grupa bohaterów musi odkryć prawdę stojącą za Umbrella, aby przetrwać .
Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada reżyser horrorów Johannes Roberts ("Nieznajomi: Ofiarowanie", "Podwodna pułapka"). Na ekranie zobaczymy między innymi Kaye Scodelario ("Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara"), Toma Hoppera ("Umbrella Academy") i Hannah John - Kamen ("Gra o tron").

Źródło: www.kino.krakow.pl

Noc Królów - 2021-12-03

reżyseria: Philippe Lacote
obsada: Kone Bakary, Steve Tientcheu, Rasmane Ouedraogo
tytuł oryginalny: La nuit des rois
Film-rytuał zapraszający do udziału w ceremonii, w której dramatyczną walkę o władzę wygrywa… poezja. Akcja przenosi nas do dusznego, przeludnionego, kipiącego od napięć labiryntu – więzienia La Maca w Abidżanie. To miejsce rządzące się własnym gangsterskim kodeksem i mające swoich władców, stojących na straży kruchej równowagi. Kiedy za kraty trafia Roman, rozstrzyga się właśnie kwestia sukcesji po tracącym siły Czarnobrodym. Na schedę po przywódcy czekają niczym hieny samozwańczy następcy, krwawa wojna gangów wisi w powietrzu. Żeby zyskać na czasie, Czarnobrody nakazuje Romanowi snuć nieprzerwanie przez całą noc opowieść. Bohaterem przenoszącej nas w świat mitów i magii historii jest wyrzutek i bandyta Zama. Pod czerwonym księżycem wiszącym nad La Macą Szeherezada spotyka Szekspira, ale film Lacôte’a zanurzony jest przede wszystkim w lokalnych tradycjach (grioci) i osobistych przeżyciach (w La Maca osadzona była matka reżysera – opozycjonistka). Czerpiący z doświadczeń mieszkańców Wybrzeża Kości Słoniowej realizm magiczny i polityczny łączy się w Nocy Królów w uniwersalny poemat o władzy, która bawi się zapałkami – życiem oddanych i naiwnych młodych ludzi.
Małgorzata Sadowska
tekst: NoweHoryzonty

Źródło: www.kino.krakow.pl

Lokatorka - 2021-12-03

reżyseria: Michał Otłowski
obsada: Irena Melcer, Sławomira Łozińska, Barbara Jonak, Krzysztof Stroiński
tytuł oryginalny: Lokatorka
Poruszający dramat sensacyjny, inspirowany do dziś niewyjaśnioną sprawą śmierci warszawskiej aktywistki – Jolanty Brzeskiej. Film odsłania kulisy funkcjonowania i metody działania tzw. mafii reprywatyzacyjnej, dla której niechciani lokatorzy stanowią wyłącznie „ludzką wkładkę” do przejmowanych siłą kamienic, a dramaty ich mieszkańców są niczym wobec walki o wpływy i niewyobrażalne pieniądze. W obsadzie produkcji występują, m.in.: Irena Melcer („Kamienie na szaniec”), Leszek Lichota („Wataha”), Jan Frycz („25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”), Sławomira Łozińska („Dług”), Piotr Głowacki („1800 gramów”), Kamil Nożyński (serialowy hit „Ślepnąc od świateł”) oraz Andrzej Grabowski („PitBull”). „Lokatorka” obnaża prawdę na temat szokującego procederu, w wyniku którego w samej tylko Warszawie zreprywatyzowano ponad 4000 nieruchomości, wartych 20 miliardów złotych, a 50 tysięcy osób – uznanych za zbędny balast – pozbawiono dachu nad głową. To również film o tych, którzy próbując przeciwstawić się „czyścicielom kamienic” oraz bezwzględnemu układowi polityki, przestępczości i biznesu, musieli ponieść najwyższą cenę. Spokój mieszkańców kamienicy na warszawskim Mokotowie burzy pojawienie się rzekomego, prawnego właściciela budynku. Stosując bezwzględne metody, mężczyzna zaczyna zmuszać kolejne rodziny do wyprowadzki. Najbardziej zdeterminowana w walce o prawo do swego mieszkania jest Janina Markowska (Sławomira Łozińska). Kobieta nie zamierza opuścić domu, w którym jej rodzina mieszka od ponad 70 lat. Kiedy jednak obiekt pustoszeje, a Janina znika w tajemniczych okolicznościach, policja rozpoczyna dochodzenie. Prowadzi je stojąca na czele specgrupy oficer – Anna Szerucka (Irena Melcer). Kolejne poszlaki naprowadzają funkcjonariuszkę na trop intrygi, w którą zamieszani są politycy, agenci dawnych służb oraz wysoko postawieni członkowie palestry. Rozpoczyna się nierówna walka z układem, której stawką jest życia oraz prawa wyrzucanych na bruk mieszkańców. Brzeska wyszła z domu 1 marca 2011 roku i nigdy do niego nie wróciła. Jej zaginięcie zgłosiła na policję córka Magdalena. W marcu 2011 roku w Parku Kultury w Powsinie znaleziono spalone zwłoki kobiety, które połączono z zaginięciem społeczniczki, a w kwietniu sekcja potwierdziła, że spalona kobieta z Powsina to właśnie Jolanta Brzeska. TVP.info Mama nie czuła się bezpiecznie we własnym domu, za własnymi drzwiami. (…) Odbijała się od drzwi, czuła się nikim w społeczeństwie. Jeden wielki strach, że ktoś wejdzie do mieszkania, że zrobi krzywdę.(…) Wydaje mi się, że moja mama musiała komuś podpaść, bo człowiek tak nie ginie. Magdalena Brzeska – córka Jolanty Brzeskiej, źródło wPolityce.pl

Źródło: www.kino.krakow.pl

King Richard - 2021-12-03

reżyseria: Reinaldo Marcus Green
obsada: Will Smith, Jon Bernthal, Tony Goldwyn
tytuł oryginalny: King Richard
Film oparty na prawdziwej historii, która zainspiruje ludzi na całym świecie. King Richard: Zwycięska rodzina studia Warner Bros. Pictures opowiada o życiu Richarda Williamsa, niezważającego na żadne przeszkody człowieka, który odegrał kluczową rolę w wychowaniu dwóch najbardziej utalentowanych sportsmenek wszech czasów, które z kolei na zawsze zmieniły oblicze tenisa. W rolę Richarda wciela się dwukrotnie nominowany do Oscara Will Smith (Ali, W pogoni za szczęściem, Bad Boys for Life). Reżyserem filmu jest Reinaldo Marcus Green (Monsters and Men).
Richard, dopingowany jasną wizją przyszłości córek i stosujący niekonwencjonalne metody, ma plan, który przeniesie Venus i Serenę Williams z ulic Compton w Kalifornii na najważniejsze korty świata i uczyni je legendami oraz ikonami sportu. Ten niezwykle wzruszający film pokazuje, jaką siłę ma rodzina, niezłomność i niezachwiane przekonanie, będące narzędziami do osiągnięcia niemożliwego i zmienienia świata.
Aunjanue Ellis (Gdyby ulica Beale mogła mówić, serial Quantico) wciela się w rolę matki sióstr, Oracene „Brandi” Williams. Saniyya Sidney (Ukryte działania, Płoty) gra Venus Williams, a Demi Singleton (serial Ojciec chrzestny Harlemu) - Serenę Williams. Oprócz nich w filmie występują Tony Goldwyn (cykl Niezgodna, serial Skandal) jako trener Paul Cohen i Jon Bernthal (nadchodzący Wszyscy święci New Jersey, Le Mans ‘66) jako trener Rick Macci. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się Andy Bean (To: Rozdział 2), Kevin Dunn (cykl Transformers, serial HBO Figurantka) oraz Craig Tate (Misja Greyhound).
KotwicaGreen wyreżyserował film King Richard na podstawie scenariusza Zacha Baylina. Producentami są Tim White i Trevor White ze Star Thrower Entertainment oraz Will Smith i jego firma producencka Westbrook. Isha Price, Serena Williams, Venus Williams, James Lassiter, Jada Pinkett Smith, Adam Merims, Lynn Harris, Allan Mandelbaum, Jon Mone i Peter Dodd pełnią funkcję producentów wykonawczych.
W ekipie znaleźli się nagrodzony Oscarem operator Robert Elswit (Aż poleje się krew), scenografowie Wynn Thomas (Pięciu braci, Ukryte działania) i William Arnold (Nienawiść, którą dajesz), nominowana do Oscara montażystka Pamela Martin (Fighter) oraz dwukrotnie nominowana do Oscara projektantka kostiumów Sharen Davis (Dreamgirls, Ray). Muzykę skomponował nominowany do Oscara Kris Bowers (Kosmiczny mecz: Nowa era, A Concerto Is a Conversation).

Źródło: www.kino.krakow.pl

Chłopiec z chmur - 2021-12-03

reżyseria: Nicolas Vanier
obsada: Jean-Paul Rouve, Melanie Doutey, Louis Vazquez
tytuł oryginalny: Donne-moi des ailes
Najnowszy film mistrza kina familijnego Nicolasa Vaniera, autora niezapomnianego hitu „Bella i Sebastian”.
Prawdziwa historia, która poruszyła całą Europę.
Opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół.
Dla Thomasa, chłopca zanurzonego w świecie gier video, pomysł spędzenia wakacji z ojcem, zapalonym ornitologiem Christianem (nagrodzony Cezarem, znany z hitów „Asteriks i Obeliks: Misja Kleopatra”, „Nowych przygód Aladyna” oraz „Niczego nie żałuję – Edith Piaf” Jean-Paul Rouve), wydaje się koszmarem. Gdy naukowiec oznajmia, że chce uczyć zagrożone wyginięciem dzikie gęsi migrowania, chłopiec myśli, że rodzic stracił rozum. Ale skazany na całodobową opiekę nad świeżo wyklutymi pisklakami chłopiec przywiązuje się coraz bardziej do skrzydlatych przyjaciół. Podniebna podróż z Norwegii aż do Francji jest nie tylko ostatnią szansą na przetrwanie przeuroczych ptaków, ale też przygodą życia dla Thomasa i wydarzeniem, którym emocjonowała się cała Europa.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Ballada o Białej Krowie - 2021-12-03

reżyseria: Maryam Moghadam, Behtash Sanaeeha
obsada: Maryam Moghadam, Pouria Rahimi Sam, Farid Ghobadi
tytuł oryginalny: Ballad of a White Cow
„Ballada o białej krowie” uznany przez krytyków jednym z najlepszych filmów MFF w Berlinie to wstrząsająca opowieść o ludzkim dramacie i poszukiwaniu sprawiedliwości, tam, gdzie o nią wyjątkowo trudno. Reżyserski duet Behtash Saneeha i Maryam Moghaddam (wciela się też w rolę Miny) nawiązuje do najlepszych tradycji irańskiego kina, poprzez lokalną historię opowiadając o uniwersalnych, ponadczasowych wartościach.
W KINACH OD 3 GRUDNIA 2021
Życie Miny naznaczyła wielka tragedia, jaką była śmierć jej męża. Codzienność kobiety staje na głowie, gdy się dowiaduje, że Babak został uwięziony, a w konsekwencji stracony za zbrodnię, której nie popełnił. Odpowiedzialne za tę feralną pomyłkę władze chcą zamieść sprawę pod dywan i obok przeprosin oferują bohaterce finansową rekompensatę.
Zrozpaczona Mina nie może pogodzić się z tragicznym w skutkach nieporozumieniem. Rozpoczyna walkę z cynicznym systemem, dążąc do tego, by sprawiedliwość wyszła na jaw. Takie działania wymagają nie tylko siły i determinacji, ale także nakładów finansowych. Gdy sytuacja kobiety oraz jej córki ulega pogorszeniu, do drzwi Miny puka nieznajomy, który przekonuje, że chce spłacić zaciągnięty u jej męża dług. Ostrożna początkowo kobieta z czasem nabiera zaufania do Rezy. Nie jest jednak świadoma prawdziwych motywacji, jakie stoją za jego zachowaniem.

Źródło: www.kino.krakow.pl

„To nie polityczna gra”. Producentka Eternals odpowiada na krytyczne recenzje


Eternals zbiera jak do tej pory mieszane recenzje. Producentka filmu, Victoria Alonso, postanowiła odnieść się do krytycznych głosów. Jedni są zachwyceni przedstawioną historią i doskonałą obsadą, inni skupiają się na kwestiach pozafilmowych. To właśnie do tych drugich skierowała swoją wypowiedź…

Źródło: planetagracza.pl

Nasze magiczne Encanto - 2021-11-26

reżyseria: Jared Bush, Charise Castro Smith, Byron Howard
tytuł oryginalny: Encanto
Przygodowe, Animowane, Fantasy
„Nasze magiczne Encanto”, nowy film wytwórni Walt Disney Animation Studios, opowiada o niezwykłej rodzinie Madrigalów mieszkającej gdzieś daleko w górach Kolumbii i o jej magicznym domu w tętniącym życiem, cudownym miasteczku Encanto. Magia spowijająca tę okolicę obdarzyła wszystkie dzieci w rodzinie nadprzyrodzonymi darami, od nadludzkiej siły po zdolność leczenia chorób. Wszystkie - poza Mirabel. Mimo to, gdy okazuje się, że czarodziejskim mocom Encanto zagraża niebezpieczeństwo, Mirabel dochodzi do wniosku, że właśnie ona, jedyne zwyczajne dziecko Madrigalów, jest ostatnią nadzieją swej nadzwyczajnej rodziny. Oryginalne piosenki do filmu napisał zdobywca nagród Emmy®, Grammy® oraz Tony®, Lin-Manuel Miranda („Hamilton”, „Vaiana”), reżyserami są Byron Howard („Zwierzogród”, „Zaplątani”, Jared Bush (drugi reżyser „Zwierzogrodu”) oraz Charise Castro Smith (scenarzystka „Śmierci Evy Sofii Valdez”), zaś producentami Clark Spencer i Yvett Merino.

Źródło: www.kino.krakow.pl

Wiedźmin: Rodowód krwi coraz bliżej. Prace na planie już niemal zakończone


Portal Redanian Intelligence poinformował na Twitterze, że zdjęcia do serialu Wiedźmin: Rodowód krwi zmierzają ku końcowi. Został już tylko tydzień prac na planie prequelu Wiedźmina. Po ich zakończeniu materiały trafią do post-produkcji. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery; wiadomo jedynie,…

Źródło: planetagracza.pl

X-Meni powrócą w serialu animowanym. W ekipie m.in. scenarzysta Wiedźmina


Podczas odbywającego się w zeszłym tygodniu Disney+ Day platforma zapowiedziała powstanie serialu animowanego zatytułowanego X-Men ’97. Produkcja ma być kontynuacją kultowego już dla wielu (w tym również dla autorki niniejszego tekstu) serialu animowanego z lat 90. Nieznane są jeszcze dalsze…

Tagi: X-Men, Disney
Źródło: planetagracza.pl

Hello, Master Chief. Zwiastun serialu Halo już w sieci


Podczas wczorajszej transmisji z okazji 20-lecia marki Xbox zaprezentowano teaser nadchodzącej produkcji. Jest nią serial Halo tworzony dla Paramount+. Zwiastun jest krótki i nie pokazuje zbyt wiele, mimo to wzbudził duże emocje wśród fanów. Na filmie słychać bowiem doskonale znaną…

Źródło: planetagracza.pl

Netflix „pluje na mundur żołnierza polskiego”. Kontrowersje wokół „W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”


Politycy PiS skrytykowali jeden z motywów w polskim slasherze W lesie dziś nie zaśnie nikt 2. Według nich sposób ukazania żołnierzy WOT w filmie Netflixa to „niebywały skandal”. Czy chodzi o nazwanie dębu-chłopca (!) żeńskim imieniem, czy Squid Game jako…

Tagi: Netflix
Źródło: planetagracza.pl

Oscar Isaac jako Moon Knight na pierwszych zdjęciach z planu serialu


Pojawiły się pierwsze materiały zapowiadające serial Moon Knight. Na zdjęciach z planu można zobaczyć Oscara Isaaca w tytułowej roli. Zdjęcia można zobaczyć m.in. na Twitterze: Serial przedstawi historię byłego najemnika, Marca Spectora, który otarł się o śmierć podczas misji w…

Źródło: planetagracza.pl

Czerwona nota największą w historii premierą na Netflix


Rekordy na Netflixie bije obecnie jedna z najświeższych premier, czyli Czerwona nota. Film jest numerem jeden również w Polsce. Choć Czerwona nota zbiera mieszane recenzje, wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z kolejnym rekordzistą. Aktorzy grający główne role…

Tagi: Netflix
Źródło: planetagracza.pl

Podsumowanie Disney+ Day. Uniwersum Marvela rozrośnie się


Podczas piątkowego Disney+ Day ujawniono wiele informacji na temat planowanych produkcji. Najciekawsze z nich zebraliśmy w jednym wpisie. O niektórych już pisaliśmy, kilku z nich jeszcze warto się przyjrzeć – Disney+ Day przyniósł wiele niespodzianek. Szczególnie zadowoleni powinni być fani…

Tagi: Disney
Źródło: planetagracza.pl

Ridley Scott o filmach z superbohaterami: „Są ku***wsko nudne”


Ridley Scott bez owijania w bawełnę wypowiedział się na temat filmów o superbohaterach. Według uznanego reżysera są one „ku***wsko nudne”. Wspomniane słowa padły w wywiadzie dla portalu Deadline.com. Scott opowiadał w nim m.in. o swoim najnowszym filmie, Domu Gucci. Poruszył…

Źródło: planetagracza.pl

Potwierdzono spin-off WandaVision. Agatha: House of Harkness nadchodzi na Disney+


Podczas Disney+ Day oficjalnie potwierdzono dotychczasowe plotki o spin-offie WandaVision. Nowa produkcja została zatytułowana Agatha: House of Harkness. Jak już wskazuje tytuł, główną bohaterką spin-offu jest Agatha Harkness, potężna czarownica i mentorka Wandy Maximoff. Podobnie jak w WandaVision, również tutaj…

Tagi: Disney
Źródło: planetagracza.pl

Predator 5: poznaliśmy tytuł i czas premiery nowego filmu


Trwa Dzień Disney+ i z tej okazji ogłoszono informacje o filmie Predator 5. Produkcję zatytułowaną Prey będzie można obejrzeć latem 2022 roku. Predator 5 był kręcony pod roboczym tytułem Skulls – jak już jednak wiadomo oficjalnie, film ostatecznie będzie zatytułowany…

Źródło: planetagracza.pl

Co obejrzeć na Netflix? Top 10 najpopularniejszych obecnie w Polsce produkcji


Jeśli nie wiecie, co ciekawego obejrzeć na platformie Netflix, być może zainteresuje Was pierwsza dziesiątka najchętniej oglądanych filmów i seriali. 1. Jak zostać gwiazdą Podobno Polacy uwielbiają talent show. Nic więc dziwnego, że pierwsze miejsce na aktualnej liście zdobył… film…

Tagi: Netflix
Źródło: planetagracza.pl

Jak wygląda obsada spin-offu Jak poznałem waszą matkę? Pierwsze zdjęcie ekipy How I met your father


Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie promujące nadchodzący spin-off popularnego sitcomu Jak poznałem waszą matkę. Zobaczcie obsadę How I met your father. Serial kręcony na potrzeby platformy Hulu doczekał się pierwszego zdjęcia promocyjnego, przedstawiającego całą ekipę głównych bohaterów: Podobnie jak w…

Źródło: planetagracza.pl

Powstaje „Nieśmiertelny” z Henrym Cavillem. Ogłoszono, kiedy ruszą zdjęcia


„The Hollywood Reporter” ogłosił, że w przyszłym roku startują zdjęcia do nowej wersji filmu Nieśmiertelny. Główną rolę zagra Henry Cavill. Reżyserią remake’u Nieśmiertelnego zajął się Chad Stahelski, obecnie kończący prace nad filmem John Wick 4. W jednej z wypowiedzi wyjaśnił,…

Tagi: Hollywood
Źródło: planetagracza.pl

Spider-Man i Doktor Strange nie są przyjaciółmi w nadchodzącym „Spider-Man: Bez drogi do domu”


Tom Holland zdradził kilka informacji na temat nadchodzącego filmu Spider-Man: Bez drogi do domu. Aktor poruszył głównie temat kontaktów pomiędzy swoim bohaterem a jego sojusznikiem, Doktorem Strange. Aktor wcielający się obecnie w Spider-Mana odniósł się przede wszystkim do relacji łączącej…

Źródło: planetagracza.pl

Nowe produkcje Disneya, Star Wars: Andor oraz Ms. Marvel, z przybliżonymi datami premiery


Dyrektorka finansowa Disneya Christine McCarthy zapowiedziała przybliżony termin premier nowych seriali oryginalnych. Mowa o Star Wars: Andor oraz Ms. Marvel. W czasie spotkania z inwestorami Disneya Christine McCarthy ujawniła, że przybliżony termin premiery obu produkcji zaplanowano na czwarty kwartał 2022…

Źródło: planetagracza.pl

Todd Howard: prace nad serialem Fallout wciąż trwają


Już ponad rok minął, odkąd ogłoszono oparty na grach serial Fallout, tworzony na potrzeby Amazona. Todd Howard poinformował jednak na Reddicie, że prace nad produkcją wciąż trwają. W krótkim komentarzu na Reddicie szef Bethesdy odniósł się do pytania fana o…

Tagi: Amazon
Źródło: planetagracza.pl

Premiery Netflix – grudzień 2021. Powrót Wiedźmina, zakończenie Domu z papieru oraz świąteczne produkcje


Grudzień zapowiada się interesująco pod kątem premier platformy Netflix. Ucieszą się oczywiście fani Wiedźmina – choć nie tylko. W grudniu na Netflixie znajdziemy m.in. kilka produkcji świątecznych, a także trochę wielkich powrotów. Na platformie zagości bowiem druga część ostatniego już…

Źródło: planetagracza.pl

Dziewczyny z Dubaju - 2021-11-26

reżyseria: Maria Sadowska
obsada: Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Katarzyna Sawczuk
tytuł oryginalny: Dziewczyny z Dubaju
Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju®” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. „afery dubajskiej”, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu. Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Pitbull. Ostatni pies”. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska – autorka obsypanego nagrodami obrazu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach. Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berutti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.
Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę…

Źródło: www.kino.krakow.pl

reklama
reklama
Kontakt z nami