Baner Fuksiarz
Wiadomości z tagiem Ben Affleck  RSS
Ben Affleck i Matt Damon razem na ekranie! Reżyserem "RIP" twórca "Asa w rękawie"

19.06.2024 16:50


Gotowi na nowy thriller? Matt Damon i Ben Afflecka pojawią się razem na ekranie w nowej produkcji zatytułowanej "RIP". Za reżyserię będzie odpowiadał twórca komedii kryminalnych "As w rękawie".

Źródło: film.interia.pl

"RIP" Matt Damon i Ben Affleck ponownie w jednym filmie

19.06.2024 9:35

Matt Damon ponownie znajdzie się na planie z Benem Affleckiem. Panowie ostatnio wystąpili w filmie "Air". Teraz planują "RIP". Matt Damon, Ben Affleck gwiazdami kryminału Matt Damon i Ben Affleck nie tylko w filmie "RIP" wystąpią, ale będą również producentami poprzez ich wspólną firmę Artists Equity. Za kamerą stanie specjalista od thrillerów sensacyjnych Joe Carnahan ("Pod

Źródło: www.filmweb.pl

"Jest tylko gorzej". Gwiazda mówi dość. To już koniec wielkiej miłości?

16.06.2024 14:15

Jennifer Lopez i Ben Affleck jeszcze do niedawna byli dowodem na to, że prawdziwe uczucie odnajdzie się nawet po latach. Dziś w zagranicznych mediach trąbią o ich rozstaniu. Małżonkowie faktycznie nie widzą już wspólnej przyszłości? Piosenkarka mocno walczy o szczęście.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Okrutne skutki rozstania. Gwiazdor wrócił do wyniszczającego nałogu

13.06.2024 19:21

Najpierw był powrót do wielkiej miłości sprzed lat, głośny ślub, a teraz kolejne rozstanie? Pojawiły się też plotki o powrocie do wyniszczającego nałogu, a nowe zdjęcia są bardzo niepokojące. Czy Jennifer Lopez i Ben Affleck się rozwodzą?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Kevin Costner wspomina dwie wielkie gwiazdy, gdy byli tylko statystami. "Oczywiście, że ich pamiętam"

24.05.2024 8:25

Matt Damon i Ben Affleck byli statystami na planie filmu Kevina Costnera, zanim stali się wielkimi gwiazdami. Wygląda na to, że obie strony to pamiętają i pozytywnie wspominają. w programie Jimmy Kimmel Live wspominał czasy, w których dwóch znanych aktorów, i , byli statystami na planie filmu , zanim stali się rozpoznawalnymi gwiazdami. Ciepło wspomina tę współpracę.  Siedzieli na trybunach, jak studenci, a gdy...

Źródło: naekranie.pl

Skompromitował się? Gwiazda komedii tłumaczy, co zrobił źle

21.05.2024 10:29


5 maja 2024 roku na platformie streamingowej Netflix zadebiutował "Roast Toma Brady'ego", w którym gwiazda amerykańskiego footballu stała się ofiarą docinek ze strony osób ze świata filmu, komedii i sportu. Program wywołał kilka kontrowersji. Bohaterem jednej z nich okazał się Ben Affleck.

Źródło: film.interia.pl

Ben Affleck i Jennifer Lopez pokazali się publicznie po siedmiu tygodniach. Wiało chłodem

19.05.2024 13:58

Ben Affleck i Jennifer Lopez chodzą na terapię, ale oznak poprawy ich małżeńskich relacji na razie nie widać. Przeciwnie pojawiają się poszlaki, które bardzo źle wróżą. Niedawno spotkali się na imprezie szkolnej dziecka aktora. Nie wyglądali nawet na kumpli. No i co stało się z obrączką Afflecka?

Źródło: film.wp.pl

To już naprawdę koniec? Dwa lata po ślubie Lopez i Afflecka smutne wieści

16.05.2024 11:20

Jennifer Lopez i Ben Affleck mieli być piękną miłosną bajką show-biznesu. To już koniec ich małżeństwa? Pojawiły się przykre wieści. 

Źródło: swiatgwiazd.pl

Ben Affleck gotowy na powrót do Marvela. A czy świat jest na to gotowy?

05.05.2024 11:10

Wielkimi krokami zbliża się premiera widowiska "Deadpool & Wolverine". Wszyscy wiemy, że film będzie wypełniony odniesieniami do przeszłych ekranizacji komiksów Marvela. W epizodach pojawią się zarówno aktorzy, których widzieliśmy w produkcjach Marvela jak i 20th Century Fox. Spekulowano więc, że na ekranie pojawi się też Ben Affleck jako Daredevil. Ben Affleck w Marvelu? Powróci jako

Źródło: www.filmweb.pl

Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości - Zack Snyder o scenie z Marthą. Staje w obronie pomysłu

22.04.2024 9:53

Zack Snyder wrócił myślami do kontrowersyjnej sceny z filmu Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości, wyjaśniając jej znaczenie.W filmie  podczas kulminacyjnej bitwy pomiędzy tytułowymi superbohaterami jest scena, która wywołała mieszane uczucia wśród fanów DC. Gdy z ust Supermana (Henry Cavill) pada imię "Martha" w Batmanie (Ben Affleck) zachodzi zmiana, ponieważ okazuje się, że ich matki miały tak samo na imię. Następnie Mroczny Rycerz ratuje Marthę Kent...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami