Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
"Uśmiechnij się": Horror liderem box-office'u

03.10.2022 12:05


Do interesującego starcia doszło w miniony weekend w północnoamerykańskich kinach. O pozycję lidera konkurowały horror "Uśmiechnij się", który można oglądać również w polskich kinach, a także pierwsza nakręcona przez duże studio filmowe gejowska komedia romantyczna "BROS" (w polskich kinach od 4 listopada). Zwycięzcą pojedynku został ten pierwszy film.

Źródło: film.interia.pl

Teatr BARAKAH | Anioły w Ameryce, czyli demony w Polsce

03.10.2022 7:15

Teatr BARAKAH zaprasza w najbliższy weekend na jeden z głośniejszych spektakl ostatniego sezonu w Polsce – Anioły w Ameryce, czyli demony w Polsce!  7-9 października – Anioły w Ameryce, czyli demony w Polsce   https://teatrbarakah.com/…/anioly-w-ameryce-czyli…/ Punktem wyjścia do spektaklu jest znany wszystkim dramat pt. „Anioły w Ameryce”. Jest on jednak jedynie inspiracją, która popchnęła twórców do stworzenia opowieści […]

Tagi: Polsat
Źródło: www.kulturatka.pl

Laureaci Festiwalu Filmowego "Niepokorni Niezłomni Wyklęci". Sukces "Oblężenia Warszawy"

02.10.2022 22:10

Podczas gali XIV Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Niepokorni Niezłomni Wyklęci" rozdano kilkanaście nagród. W konkursie polskich filmów dokumentalnych Złoty Opornik przypadł "Oblężeniu Warszawy" w reżyserii Eugeniusza Stary'ego.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jesień w Polsat Play. Nowością seria "Jedziemy na ryby"

02.10.2022 21:21

• Kultowe pozycje programowe jesienią 2022 w Polsat Play
• Wśród nowości seria "Jedziemy na ryby"

Tagi: Polsat
Źródło: media2.pl

Nie żyje aktor Edward Dobrzański

02.10.2022 9:46


Nie żyje Edward Dobrzański, polski aktor i wykładowca akademicki, wieloletni dziekan Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie. Śmierć cenionego artysty to niepowetowana strata dla całego środowiska.

Tagi: Polsat
Źródło: film.interia.pl

"Doda - 12 kroków do miłości" hitem Polsatu. "To Doda generuje tak wysoką oglądalność"

01.10.2022 22:40

Pierwszy odcinek nowego show Polsatu obejrzało ponad 800 tys. widzów, kolejne już nieco mniej, ale "Doda - 12 kroków do miłości" nadal notuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Program jest szeroko promowany na TikToku i tam również kolejne filmiki mają imponujące liczby wyświetleń. - Telewizje tracą młodych odbiorców, więc robią co mogą w mediach społecznościowych, by dotrzeć do tej grupy - komentuje Wojtek Kardyś, ekspert od komunikacji internetowej.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polska Fundacja Narodowa wydała 48 mln zł. 1,6 mln zł na programy TV Republika

01.10.2022 22:39

W ub.r. koszty Polskiej Fundacji Narodowej zmalały z 71,25 do 47,88 mln zł. Fundacja, utrzymywana przez 17 spółek państwowych, kontynuuje wsparcie budowy Muzeum Ofiar Komunizmu i projekt żeglarski „I love Poland”, a 1,6 mln zł wydała na programy w języku angielskim realizowane przez Telewizję Republika.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami