Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
May December - świetnie oceniany film ma polski tytuł. Czy pasuje?

04.12.2023 18:29

May December, hit tegorocznych festiwali, spróbuje rozkochać w sobie polskich widzów. M2Films potwierdziło nowy tytuł produkcji. jest najnowszą produkcją Todda Haynesa, która podbiła tegoroczne festiwale filmowe, od Cannes po Nowy Jork. Zebrała rewelacyjne oceny - krytycy na Rotten Tomatoes przyznali filmowi aż 92%, a widzowie 82%. Dystrybutor pokazał polskojęzyczny plakat, tym samym potwierdzając nowy tytuł.  May December - polski tytuł filmu  M2Films ujawniło...

Tagi: Polsat, Cannes
Źródło: naekranie.pl

"Wyzysk". Artyści zdradzają, jak wyglądała praca przy filmach "Twój Vincent" i "Chłopi"

04.12.2023 15:51

"Twój Vincent" i "Chłopi" Doroty i Hugh Welchmanów są jednymi z najbardziej dochodowych polskich produkcji. Ich sukces, także artystyczny, nie byłby możliwy bez dziesiątek malarzy zatrudnionych do żmudnego animowania tysięcy klatek. Okazuje się, że sposób traktowania niektórych pracowników miał być wyjątkowy niegodny.

Tagi: Polsat
Źródło: film.wp.pl

"Dobrzy nieznajomi": Gejowski romans z Andrew Scottem i Paulem Mescalem [zwiastun]

04.12.2023 13:21


Gejowski romans "Dobrzy nieznajomi" Andrew Haigha z głównymi rolami Paula Mescala i Andrew Scotta trafi na ekrany polskich kin 9 lutego 2024 roku. Pojawił się właśnie polski zwiastun obrazu.

Tagi: Polsat
Źródło: film.interia.pl

Ruszył ArteKino Festival. Filmy młodych reżyserów są dostępne bezpłatnie w internecie!

04.12.2023 12:20


1 grudnia na platformie streamingowej ARTE.TV ruszyła 8. edycja europejskiego festiwalu filmowego ArteKino. Przez cały miesiąc polscy widzowie mogą bezpłatnie zobaczyć 10 filmów młodych europejskich reżyserów. Część z tych produkcji była już prezentowana na międzynarodowych festiwalach filmowych, m.in. w Locarno, Rotterdamie czy Salonikach zdobywając nominacje i wyróżnienia. Wydarzenie jest dostępne pod linkiem: https://www.arte.tv/pl/videos/RC-024589/artekino-festival-2023/ i ma […]

Tagi: Polsat
Źródło: www.kulturatka.pl

"Napoleon": To będzie szok dla wielu polskich widzów

04.12.2023 9:40


Napoleon w filmie Ridleya Scotta to polityk niesiony żądzą władzy i potęgi, to obraz krytyczno-komiczny. Być może ten obraz ma nam przypominać czasy imperializmu. Politycy imperialni jak Napoleon i Henry Kissinger byli w stanie poświęcić życie milionów dla swoich celów - podkreślił premier Mateusz Morawiecki.

Źródło: film.interia.pl

Natalia Janoszek zniknęła po aferze, właśnie pojawiło się nagranie."W końcu mogę zdradzić prawdziwy powód"

04.12.2023 9:22

Natalia Janoszek była jedną z najgłośniejszych gwiazd 2023 roku w polskim show-biznesie. Za sprawą medialnego skandalu usłyszeli o niej wszyscy, a teraz sama zabrała głos. W krótkim nagraniu odniosła się do skandalu i zdradziła, co działo się z nią w ciągu ostatnich miesięcy. Gwiazda nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w swojej karierze.

Tagi: Polsat
Źródło: swiatgwiazd.pl

KASIA SMUTNIAK: nie lubię kompromisów. Polsko-włoska gwiazda nakręciła dokument o kryzysie uchodźczym

03.12.2023 12:49

Dlaczego ludzie czują potrzebę budowania wokół siebie murów? Co zrobić, byśmy wreszcie odłożyli smartfony i pochylili się nad tragediami, które dzieją się dookoła nas? Czy zmiana klimatu politycznego w Polsce sprawi, że temat kryzysu uchodźczego na granicy z Białorusią nie będzie już polaryzować społeczeństwa? Odpowiedzi szukajcie w nowym odcinku podcastu "Musimy porozmawiać o kinie". Jego

Tagi: Polsat
Źródło: www.filmweb.pl

Gwiazda Polsatu nie wytrzymała na widok wpisów Grabiasa po śmierci Seweryna: „Starałam się nie wypowiadać, ale…”. Mówi, co wydarzyło się na kilka dni przed śmiercią

03.12.2023 12:12

Gabriel Seweryn nie żyje. Informacje o śmierci 56-letniego celebryty wstrząsnęły światem show-biznesu i fanami, którzy śledzili jego losy w programie “Królowe życia”. Przed śmiercią mężczyzna nagrał wstrząsającą relację, w której krzyczał, że ma duszności i umiera. Towarzyszył mu jego partner, który spotkał się z nieprzychylnymi komentarzami. 

Tagi: Polsat
Źródło: swiatgwiazd.pl

Kobieta ma pretensje do Gabriela Seweryna. Pokazała mnóstwo niepublikowanych zdjęć. "Odleciałeś"

03.12.2023 8:22

Nieoczekiwana śmierć Gabriela Seweryna wstrząsnęła polskimi mediami. Fani i przyjaciel z show-biznesu wciąż nie mogą pogodzić się z tym, że gwiazdora nie ma już wśród nas. Teraz głos zabrała właścicielka salonu urody, która znała mężczyznę. Kobieta ma do niego pewne pretensje.

Tagi: Polsat
Źródło: swiatgwiazd.pl

Marta Lipińska była bardzo kochliwa. Traciła już orientację

02.12.2023 18:42

Marta Lipińska odziedziczyła swoją zjawiskową urodę po mamie. Kochała się w niej czołówka polskich aktorów i nie tylko. Adoratorzy walili do niej drzwiami i oknami. Było ich tylu, że aktorka w pewnym momencie całkiem się w tym pogubiła. Wyznawała zasadę, żeby nie zadawać się bliżej z żonatymi. "Nigdy nie chciałam być boczną ulicą" - tłumaczyła.

Tagi: Polsat
Źródło: film.wp.pl

reklama
Kontakt z nami