Wiadomości z tagiem Star Trek  RSS
Tytuły, które już w czerwcu zobaczysz w SkyShowtime

25.05.2023 21:36

Już w czerwcu w serwisie SkyShowtime zadebiutują jedne z najbardziej oczekiwanych premier ostatnich miesięcy. Wśród nich jest serial Warszawianka z Borysem Szycem w roli głównej – pierwszy polski serial SkyShowtime Original. W czerwcu premierę będzie miał także drugi sezon widowiskowej produkcji Star Trek: Strange New Worlds. W serwisie zobaczymy również nowe odcinki seriali dostępnych na wyłączność, m.in. Fatal Attraction, A Town Called Malice czy najnowszy sezon popularnego serialu Prawo i porządek. Na platformie SkyShowtime zadebiutują także głośne filmowe produkcje, m.in. Halloween. Finał i Jednym głosem – opowieść o kulisach rewolucji me too w Hollywood.

Źródło: fdb.pl

Czerwiec w SkyShowtime. "Warszawianka", "Star Trek: Strange New Worlds 2", "Ruxx", "Bros"

25.05.2023 20:40

• Zło czynione w imię dobra, sprawiedliwość wymierzana własnoręcznie w imieniu poszkodowanych, zbrodnia bez kary.
• Nowy serial "Sortownia" to historia lekarza, który zamiast bezwarunkowo ratować każde ludzkie życie, w uzasadnionych przypadkach postanawia je odbierać.
• Premiera w czerwcu na w serwisach Canal+ Online i Polsat Box Go.

Źródło: media2.pl

Nowa zapowiedź 2. sezonu ''Star Trek: Strange New Worlds''

24.05.2023 21:51

Paramount+ prezentuje nową zapowiedź wyczekiwanego drugiego sezonu serialu Star Trek: Strange New Worlds. Produkcja w serwisie zadebiutuje 15 czerwca.

Tagi: Star Trek
Źródło: fdb.pl

The Crowded Room - Tom Holland jako morderca? Zwiastun nowego serialu Apple TV+

11.05.2023 9:47

The Crowded Room to psychologiczny thriller, który wpisuje w pasmo zaskakująco dobrze zapowiadających się seriali platformy. to thriller psychologiczny stworzony przez Akivę Goldsmana. Znany jest on jako scenarzysta hitu oraz producent Star Trek: Piard. Projekt inspirowany jest książką Daniela Keyesa z 1981 roku pod tytułem The Minds of Billy Milligan.  The Crowded Room - zwiastun The Crowded Room...

Źródło: naekranie.pl

Star Trek: Picard - kto zagrał główny czarny charakter w finale 3. sezonu?

23.04.2023 8:00

W finale Star Trek: Picard poznaliśmy czarny charakter, który jest doskonale znany fanom uniwersum i przygód Jean-Luca Picarda.Pod koniec 3. sezonu  poznaliśmy główny czarny charakter. Okazuje się, że za działaniami Vadic i zmiennokształtnych cały czas stała królowa Borg. Star Trek: Picard - kto grał królową Borg? Okazuje się, że zdeformowanym ciałem królowej Borg była australijska aktorka . Jest ona piątą aktorką, która wcielała się...

Tagi: Star Trek
Źródło: naekranie.pl

Zwiastun drugiego sezonu serialu "Star Trek: Strange New Worlds"

20.04.2023 12:54

Prezentujemy oficjalny zwiastun i plakaty z bohaterami do wyczekiwanego drugiego sezonu serialu Star Trek: Strange New Worlds, który dostępny będzie wyłącznie w SkyShowtime już w czerwcu.

Tagi: Star Trek
Źródło: fdb.pl

Michelle Yeoh cesarzową Philippą Georgiou w filmie "Star Trek: Section 31"

19.04.2023 13:04


Tegoroczna laureatka Oscara za rolę w filmie "Wszystko wszędzie naraz" w serialu "Star Trek: Discovery" wciela się w rolę cesarzowej Philippy Georgiou. Aktorka miała zagrać tę postać także w serialowym spin-offie tej produkcji zatytułowanym "Star Trek: Section 31", ale przez lata nie został on zrealizowany. Teraz platforma streamingowa Paramount+ oficjalnie zleciła produkcję tego projektu. Z tą różnicą, że na ma to być film fabularny.

Źródło: film.interia.pl

Serial „Star Trek: Strange New Worlds” latem powróci do SkyShowtime

06.04.2023 20:48

SkyShowtime zapowiedział powrót serialu „Star Trek: Strange New Worlds”, nowy sezon będzie można zobaczyć w czerwcu. Liczy dziesięć odcinków.

Tagi: Star Trek
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Popularny serial "Star Trek: Strange New Worlds" już latem powróci do SkyShowtime

05.04.2023 14:18

W tegoroczny Dzień Pierwszego Kontaktu SkyShowtime zapowiedziało powrót serialu Star Trek: Strange New Worlds, nowy sezon będzie można zobaczyć już latem wyłącznie w tym serwisie. Liczący 10 odcinków drugi sezon wyprodukowanego przez CBS Studios serialu Star Trek: Strange New Worlds będzie miał premierę w SkyShowtime już w czerwcu.

Tagi: Star Trek, CBS
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami