Wiadomości z tagiem Star Trek  RSS
Alice Eve komentuje kontrowersje związane ze sceną w bieliźnie z filmu "W ciemność. Star Trek"

29.10.2021 13:21

Po ośmiu latach od premiery widowisko W ciemność. Star Trek znalazło się pod ostrzałem! A wszystko za sprawą krótkiej sceny, w której zagrała Alice Eve.

Źródło: fdb.pl

„Star Trek: Następne pokolenie” od 1 listopada w Warner TV

26.10.2021 20:02

Od 1 listopada stacja Warner TV emitować będzie serial „Star Trek: Następne pokolenie”.

Tagi: Star Trek
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

90-letni gwiazdor "Star Trek" poleciał w kosmos!

13.10.2021 17:25


William Shatner, 90-letni aktor i gwiazda serialu "Star Trek", dotarł w środę do granicy przestrzeni kosmicznej na pokładzie rakiety New Shapard należącej do Blue Origin. Tym sposobem stał się najstarszym astronautą.

Tagi: Star Trek
Źródło: film.interia.pl

Kostium z The Witcher: Blood Origin wygląda jak wyciągnięty ze Star Treka

21.09.2021 10:33


Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu serialu The Witcher: Blood Origin. Ubiór mężczyzny przedstawionego na nim wzbudza kontrowersje wśród fanów uniwersum. Dwa dni temu na Twitterze opublikowano poniższy wpis, w którym zamieszczono fotografię z Lenny’m Hennry’m jako szefem druidów…

Źródło: planetagracza.pl

"Star Trek": Tarantino wyreżyseruje kolejną część?

12.09.2021 9:19


Informacja o tym, że do reżyserii kolejnej części "Star Treka" przymierzany jest Quentin Tarantino, zelektryzowała fanów serii na całym świecie. Na razie z tego projektu nic nie wyszło, a sprawa stanęła na etapie wstępnych rozmów. Jak się okazuje, przeciwny temu, by amerykański reżyser stworzył film z cyklu "Star Trek", jest syn twórcy kultowej serii. Rod Roddenberry mówi wprost, że nie chciałby, aby "Star Trek" zamienił się we "Wściekłe psy".

Źródło: film.interia.pl

Zwiastun 2. sezonu serialu ''Star Trek: Picard'' - produkcja dostaje także zielone światło na realizację trzeciej serii

09.09.2021 9:54

Fani serialu Star Trek: Picard z pewnością będą zachwyceni. Nie dość, że w sieci pojawiła się właśnie pierwsza zapowiedź drugiego sezonu, to jeszcze oficjalnie ogłoszono, iż produkcja otrzymała odnowienie na sezon trzeci.

Tagi: Star Trek
Źródło: fdb.pl

Star Trek: Prodigy i Star Trek: Lower Decks - zwiastuny seriali animowanych z Comic-Con 2021

25.07.2021 10:14

Podczas [email protected] odbył się panel Star Treków. Pokazano pierwszy zwiastun Star Trek Prodigy oraz pełny zwiastun 2.sezonu Star Trek: Lower Decks. opowiada o  sześciu młodych kosmitach, który muszą nauczyć się ze sobą współpracować, przemierzając przez galaktykę w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Zdobywają stary statek Gwiezdnej Floty, na którym jest hologram treningowy bazowany na Janeway z serialu . Ma ona pomagać załodze w sytuacjach awaryjnych.  Star Trek: Prodigy - premiera...

Tagi: Star Trek
Źródło: naekranie.pl

reklama
player+
Kontakt z nami