Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Rzecznik rządu: Dostawcy telewizji nie będą zmuszać abonentów do wykupywania pakietów

06.12.2022 20:51

Podczas konferencji prasowej rzecznik rządu Piotr Müller zaprzeczył zarzutom opozycji jakoby dodatkowe 700 mln zł rekompensaty dla mediów publicznych, było związane z propagandą w roku wyborczym. Przekonywał też, że głównym celem nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji jest umożliwienie abonentom sieci kablowych i platform cyfrowych, płacenia za pojedyncze kanały.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rząd wzmacnia TVP kosztem stacji prywatnych. Gorzej i drożej dla widzów

04.12.2022 22:21

Kanały TVP na pierwszych miejscach na pilocie wzmocnione dodatkowymi pieniędzmi - taki skutek mają mieć szykowane przez PiS zmiany w prawie. To już kolejne w tym roku wzmocnienie kontrolowanej przez rząd telewizji, bo od wiosny korzysta ona na tym, że nie musi zmienić standardu nadawania w przeciwieństwie do komercyjnych konkurentów. Jeśli przyjęte przez rząd przepisy wejdą w życie, prywatnym nadawcom będzie jeszcze trudniej. Stracą też widzowie.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nawet 27 kanałów w otwartym oknie na święta od Polsat Box

04.12.2022 9:20

• Do 8 stycznia 2023 roku abonenci Polsat Box będą mogli oglądać nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych bez dodatkowych opłat.
• Dzięki aplikacji Polsat Box Go treści będą dostępne również mobilnie.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: media2.pl

Polsat Box ze świąteczną promocją: 27 stacji w „otwartym oknie”

03.12.2022 21:45

Polsat Box rozpoczyna bożonarodzeniową promocję, w ramach której bez opłat zostanie udostępnionych nawet 27 dodatkowych kanałów telewizyjnych. Natomiast na platformie Polsat Box Go dodano kolejne seriale użytkownikom pakietu Polsat Box Go Premium.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rodowicz, Doda, Kamiński, Enej, Brodka, Zalewski na gali urodzinowej Polsatu. Gospodarzami gwiazdy stacji

30.11.2022 21:10

Z okazji przypadających w tym roku 30. urodzin Telewizji Polsat, stacja transmitować będzie urodzinowy koncert, który odbędzie się we wtorek 6 grudnia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Uroczystą galę poprowadzi kilkanaście gwiazd związanych kiedyś i teraz z Polsatem - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix planuje bezpośrednio nagradzać twórców za sukces. Serwis wprowadza pilotażowo nowy system dodatkowych wynagrodzeń w Polsce

30.11.2022 14:58

Netflix, jako pierwszy serwis streamingowy w Polsce, ogłosił dziś pilotaż nowego systemu dodatkowych wynagrodzeń dla twórców popularnych lokalnych produkcji. Jest to program oparty na rozwiązaniach z powodzeniem wdrożonych już w innych krajach europejskich.

Tagi: Netflix, Doda
Źródło: fdb.pl

"Elvis": Tych scen nie było w filmie. Teraz ujrzą światło dzienne

30.11.2022 8:40


Od miesięcy trwają spekulacje na temat tego, czy na ekrany trafi dłuższa wersja wyreżyserowanego przez Baza Luhrmanna filmu "Elvis". Wiadomo bowiem, że reżyser zarejestrował wiele dodatkowego materiału, który nie znalazł się w ostatecznej wersji. Wśród tego materiału były sceny koncertów Elvisa Presleya w wykonaniu wcielającego się w jego rolę Austina Butlera. Luhrmann zapowiedział właśnie, że planuje pokazanie widzom tych właśnie koncertowych scen.

Tagi: Doda
Źródło: film.interia.pl

Pracownicy TVP dostali urodzinowe nagrody pieniężne. Związkowcy apelują o świąteczny dodatek

28.11.2022 20:57

Etatowi pracownicy Telewizji Polskiej ze stażem powyżej roku otrzymali w listopadzie jubileuszowe nagrody pieniężne - informuje portal Wirtualnemedia.pl biuro prasowe nadawcy. Związkowcy i rada zakładowa nadawcy apelują jednak do prezesa Mateusza Matyszkowicza o przyznanie także przedświątecznych pieniężnych bonusów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami