Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Barbara Krafftówna nie żyje. Wzruszające słowa o aktorce

23.01.2022 12:38


"Była sama w sobie naprawdę dziełem sztuki" - wspomina zmarłą dziś w nocy Barbarę Krafftównę Joanna Szczepkowska. "Dysponowała nieograniczoną rozpiętością talentu" - dodaje reżyser Maciej Prus. "Bez niej będzie smutniej i głupiej" - podsumowuje Magdalena Zawadzka.

Źródło: film.interia.pl

Eurosport tłumaczy brak transmisji tv z meczów Świątek i Linette: "w związku z godzinami nocnymi i obostrzeniami"

21.01.2022 20:53

W czwartek Eurosport w swoich kanałach telewizyjnych nie transmitował meczów Igi Świątek i Magdy Linette w Australian Open, można je było oglądać jedynie w dodatkowych kanałach internetowych. Nadawca tłumaczy, że w godzinach nocnych w jego stacjach pokazywane są mecze jedynie z dwóch głównych kortów.

Tagi: Doda, Mecz
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Moja mama gorylica - 2022-02-04

21.01.2022 8:35

reżyseria: Linda Hamback
obsada: Rebecca Gerstmann, Pernilla August, Melinda Kinnaman
tytuł oryginalny: Apstjarnan
Film na podstawie ksiązki Fridy Nilsson pod tym samym tytułem.

Pewnego dnia przed domem dziecka Czysty Kąt, na starannie zagrabionej żwirowej alejce, hamuje z piskiem opon rozklekotane volvo. Wysiada z niego... gorylica! Przyjechała, by adoptować jedną z sierot. Niemal od razu wie, które to będzie dziecko.
Biedna Jonna! Tak marzyła, żeby jej mama byłą elegancka i pachniała perfumami. Gorylica jest wielka‚ niezgrabna i niechlujnie ubrana. W dodatku podobno pożera dzieci. Niestety Jonna nie ma wyboru. Gorylica zabiera ją ze sobą. Jaki los czeka Jonnę? Czy spełnią się jej obawy? I czy wróci do domu dziecka, gdy tak postanowi urząd gminy?

Tagi: Doda
Źródło: www.kino.krakow.pl

COBRA KAI – SEZON CZWARTY. Kolejne mocne uderzenie

20.01.2022 8:36

„Są takie rzeczy na świecie, które się nawet fizjologom nie śniły” – mawiał Ferdynand Kiepski herbu Mocny Full. A żadnemu fizjologowi z pewnością nie śniło się, że kontynuacja familijnego hitu kina kopanego Karate Kid wedrze się z półobrotu do grona najlepszych seriali przełomu drugiej i trzeciej dekady XXI wieku i w dodatku utrzyma wysoki poziom […]

Tagi: Doda
Źródło: film.org.pl

Krytyka Jacka Kurskiego na okładce „Sieci”. "Jak w najlepszych latach komunizmu"

18.01.2022 21:05

Redaktorzy naczelni oceniają obecność Jacka Kurskiego na okładce ostatniego wydania „Sieci” (Fratria) jako typową ustawkę i próbę ocieplenia wizerunku. - Karnowscy gwiazdują w TVP, Kurski robi sobie PR u nich. Wymiana usług - mówi Tomasz Lis. - Ta okładka to typowa ustawka, jaką robiło się do prasy kolorowej. Osobiście - jako człowiekowi, który założył kolejną rodzinę - życzę mu szczęścia. Silnie wspiera polską demografię, to też mi się podoba, mogę mu tylko pozazdrościć - dodaje Bogusław Chrabota, redaktor naczelny „Rzeczpospolitej”.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Hotel Paradise 5” od 21 lutego w TVN7 i Player.pl, trwają zdjęcia w Panamie

18.01.2022 20:58

W poniedziałek, 21 lutego telewizyjna Siódemka rozpocznie emisję piątego sezonu „Hotelu Paradise”, który ponownie prowadzi Klaudia El Dursi. Dodatkowe materiały będą dostępne w serwisie Player.pl. Już trwają zdjęcia do programu, które tym razem realizowane są w Panamie - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kurski mówi o „świętej zasadzie” must carry. Wcześniej ją krytykował

18.01.2022 20:57

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski w rozmowie z tygodnikiem „Sieci” krytykuje platformy cyfrowe za brak wszystkich wersji regionalnych TVP3 w ich ofercie. Powołuje się na zasadzę must carry/must offer, którą sam krytykował, kiedy kanały TVP dodała do oferty platforma WP Pilot.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami