Wiadomości z tagiem Quentin Tarantino  RSS
"Pulp Fiction": Quentin Tarantino zawarł ugodę z wytwórnią Miramax

09.09.2022 12:53


Wciąż nie wiadomo, jaki będzie kolejny, dziesiąty już film w karierze Quentina Tarantino. Popularny reżyser ma teraz na głowie inne sprawy, w tym sprzedaż tzw. niewymienialnych tokenów zabezpieczonych cyfrowym certyfikatem (NFT). Na pierwszym z nich Tarantino zarobił ponad milion dolarów, ale cieszył się krótko, bo studio Miramax pozwało go do sądu, twierdząc, że reżyser nie ma praw do handlowania NFT związanych z filmem "Pulp Fiction". Sprawa ma właśnie swój finał - obie strony zawarły ugodę w tej sprawie.

Źródło: film.interia.pl

W wodzie pojawiła się krew, a w jego głowie myśl. "Przecież to wszystko kosztuje!"

28.08.2022 14:19

Przeżył starcie z rekinem, jego filmy przyciągały tłumy, a Quentin Tarantino nazywa go czule "maestro". 84-letni Enzo G. Castellari to legenda włoskiego kina rozrywkowego. W rozmowie z Wirtualną Polską zdradza kulisy znajomości z reżyserem "Pulp Fiction" i opowiada o czasach, kiedy Włochy nazywano "Hollywood nad Tybrem".

Źródło: film.wp.pl

"Top Gun Maverick": Recenzja od samego Tarantino

05.08.2022 8:38


Quentin Tarantino podkreślił, że zwykle nie wypowiada się na temat aktualnych filmów, jednak dla superprodukcji z Tomem Cruisem "Top Gun Maverick", zrobi wyjątek.

Źródło: film.interia.pl

Quentin Tarantino wielkim fanem... Świnki Peppy

07.07.2022 12:57


Narodziny drugiego dziecka stały się dla Quentina Tarantino okazją do podzielenia się swoimi refleksjami na temat kreskówek. Ogląda je razem ze swoim dwuletnim synem Leo. Jak się okazuje, reżyser jest fanem "Świnki Peppy", którą uważa za "najwspanialszy brytyjski towar eksportowy w ostatniej dekadzie".

Źródło: film.interia.pl

Quentin Tarantino znów został ojcem

05.07.2022 10:51


Quentin Tarantino wraz z żoną powitali na świecie drugie dziecko. Jak głosi udostępnione mediom oświadczenie, córeczka pary urodziła się 2 lipca. Tarantino i jego młodsza o 21 lat małżonka wychowują razem synka Leo, który przyszedł na świat w lutym 2020 roku.

Źródło: film.interia.pl

Quentin Tarantino chwali Brada Pitta. "To inny gatunek faceta"

23.06.2022 18:44


W swojej karierze reżyserskiej Quentin Tarantino współpracował z Bradem Pittem dwukrotnie. Pierwszy raz przy realizacji "Bękartów wojny", a później w filmie "Pewnego razu... w Hollywood", który przyniósł Pittowi Oscara. Popularny reżyser nie może nachwalić się zalet gwiazdora. Według Tarantino atutów Brada Pitta nie da się opisać, tak jak nie da się opisać blasku słońca.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami