Wiadomości z tagiem Quentin Tarantino  RSS
Powstanie "Kill Bill 3"? Gwiazda serii apeluje do Quentina Tarantino

23.01.2023 12:06


Niedawno Vivica A. Fox miała okazję po raz kolejny wcielić się w postać Vernity Green, którą przed laty zagrała w filmie Quentina Tarantino "Kill Bill". Zrobiła to na potrzeby teledysku do utworu... "Kill Bill" wykonywanego przez wokalistkę o pseudonimie SZA. Aktorce marzy się jednak powrót do filmowej wersji tej historii. Dlatego publicznie zaapelowała do Quentina Tarantino, by wziął się w końcu za jej sfilmowanie.

Źródło: film.interia.pl

Jest kolejny "Kill Bill". Gwiazda powróciła do kultowej roli

12.01.2023 7:46


Vivica A. Fox, która w filmie Quentina Tarantino "Kill Bill" wcieliła się w rolę jednej z członkiń Plutonu Śmiercionośnych Żmij - Vernity Green aka Miedzianki - powróciła do niej w teledysku do utworu "Kill Bill" śpiewanego przez wokalistkę o pseudonimie SZA. Tej ostatniej przypadła w udziale rola wzorowana na Pannie Młodej, granej w "Kill Billu" przez Umę Thurman.

Źródło: film.interia.pl

"Thanksgiving": Zwiastun był szokiem. Eli Roth zamieni go w film

09.01.2023 12:55


W 2007 roku na ekrany amerykańskich kin trafił wyreżyserowany przez Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza dyptyk "Grindhouse". Produkcja ta składała się z dwóch osobnych opowieści, a do tego na jej potrzeby nakręcono fałszywe zwiastuny innych nieistniejących filmów. Jednym z nich był slasher Eliego Rotha zatytułowany "Thanksgiving" ("Święto Dziękczynienia"). Teraz po latach ów zwiastun zostanie w końcu rozwinięty w pełnometrażowy film.

Źródło: film.interia.pl

Po latach powstanie jednak film ''Thanksgiving''. Eli Roth stanie za kamerą

09.01.2023 12:17

Pamiętacie dylogię ’’Grindhouse’’ Quentina Tarantino i Roberta Rodrigueza? To właśnie na potrzeby tych dwóch produkcji powstało kilka fałszywych zwiastunów. Jeden z nich promował slasher Thanksgiving. Wyreżyserował go Eli Roth. Teraz jak się okazuje po latach produkcja ta powstanie naprawdę.

Źródło: fdb.pl

Ana de Armas, Jamie Lee Curtis i Quentin Tarantino wręczą Złote Globy

04.01.2023 11:14


We wtorek 10 stycznia odbędzie się organizowana przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej (HFPA) 80. ceremonia wręczenia Złotych Globów. Organizatorzy imprezy opublikowali właśnie listę osób, które wręczą te prestiżowe nagrody. Są na niej Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Niecy Nash-Betts, Ana Gasteyer, Billy Porter, Colman Domingo, Natasha Lyonne, Michaela Jae Rodriguez, Nicole Byer, Quentin Tarantino oraz Tracy Morgan.

Źródło: film.interia.pl

Ana de Armas, Billy Porter, Jamie Lee Curtis i Quentin Tarantino prezenterami na Złotych Globach

03.01.2023 17:10

Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło prezenterów na 80. rozdanie Złotych Globów. Na liście znalazły się nazwiska hollywoodzkich gwiazd!

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami