Wiadomości z tagiem Horror  RSS
"Terrifier 2. Masakra w Święta": Widzowie mdleją na seansach tego filmu

07.12.2022 13:46


Już w piątek, 23 grudnia, do polskich kin trafi "Terrifier 2. Masakra w Święta", wyjątkowo drastyczny, okrutny i krwawy horror tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Takiej symfonii bólu i okrucieństwa do tej pory nikt w kinie nie doświadczył. Jeśli jednak ktoś będzie miał w sobie na tyle odwagi, by zmierzyć się z własnym lękiem, to czeka go niepowtarzalna okazja, by obejrzeć najbardziej pomysłowy horror w dziejach kina.

Tagi: Polsat, Horror
Źródło: film.interia.pl

Reżyser ostatniego ''Rambo'' nakręci horror o krwiożerczym czarnym rekinie

07.12.2022 12:38

Adrian Grünberg, reżyser odpowiedzialny za ostatni film z serii ’’Rambo’’ – Rambo: Ostatnia krew oraz udany dramat z Melem Gibsonem Dorwać Gringo, ma w swoich planach nakręcenie horroru o rekinie opierający się na pewnej meksykańskiej legendzie.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

Bestia - recenzja Blu-ray od Galapagos

02.12.2022 12:35

"Bestia" to wręcz podręcznikowy przykład dobrze skrojonego horroru spod znaku animal attack. Jeśli szukacie niezobowiązującej rozrywki, konwencjonalnej, acz równocześnie sprawnie zrealizowanej, to rozsiądźcie się wygodnie na kanapie. Nie mogliście trafić lepiej.

Źródło: film.wp.pl

"Głupi i głupszy": Jim Carrey miał nietypowy pomysł na horror

27.11.2022 7:31


"Głupi i głupszy" to znana komedia z 1994 roku, w której jedną z tytułowych ról zagrał Jim Carrey. Film o przygodach dwóch przyjaciół, którzy nie grzeszą rozumem, doczekał się później kontynuacji. Jak się okazuje, niewiele brakowało, na kanwie tej produkcji powstałby jeszcze jeden film. Jim Carrey miał pomysł na horror, którego akcja rozgrywałaby się właśnie na planie drugiej części "Głupiego i głupszego".

Źródło: film.interia.pl

"Bambi": Powstaje horror na podstawie klasycznej animacji Disneya

26.11.2022 10:21


"Bambi: The Reckoning" to kolejny horror, który powstaje na podstawie klasycznej animacji dla dzieci. Wkrótce w kinach zadebiutuje opowieść o Kubusiu Puchatku, a twórcy pracują także nad krwawą wersją "Piotrusia Pana". Mroczne adaptacje hitów Disneya wzbudzają niemałą sensację w internecie.

Tagi: Horror, Disney
Źródło: film.interia.pl

Bambi również dostanie własny horror!

25.11.2022 22:45

Pomimo, iż film Rhysa Frake'a-Waterfielda Winnie the Pooh: Blood and Honey nie ujrzał jeszcze światła dziennego, to filmowiec ten ma w swoich planach kolejne projekty o morderczych postaciach z bajek.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

"Nie!" – recenzja Blu-ray od Galapagos

25.11.2022 12:46

"Jakież to wybornie głupie" - mówi w pewnym momencie jeden z bohaterów. Tak samo mogą pomyśleć widzowie "Nie!", liczący po prostu na kolejny horror sci-fi. Bo choć jego rodowód tkwi w gatunku, to dostajemy rozbuchany esej na temat kina, mediów i Bóg wie czego jeszcze. Tym razem Jordana Peele'a "lekko" poniosło.

Źródło: film.wp.pl

reklama
Kontakt z nami