Wiadomości z tagiem Horror  RSS
Robert Pattinson negocjuje rolę w kolejnym filmie reżysera ''Parasite''

20.01.2022 11:01

Jak donoszą zagraniczne media aktor Robert Pattinson negocjuje rolę w kolejnym filmie Joon-ho Bonga, reżysera wielokrotnie nagradzanego Parasite czy horroru Host: Potwór.

Źródło: fdb.pl

Universal Pictures ogłosił datę premiery horroru M3GAN z Allison Williams w roli głównej

20.01.2022 10:18

Studio Universal Pictures wyznaczyło datę kinowej premiery horroru M3GAN, w którym to główne skrzypce gra Allison Williams, aktorka znana m.in. z filmu Uciekaj! czy serialu Dziewczyny.

Źródło: fdb.pl

„A może ty i ja” Roni Loren

18.01.2022 13:34

„A może ty i ja” Roni Loren to gorący współczesny romans o bohaterach, którzy pokonują swoje lęki i ograniczenia. Andi Lockley, autorka bestsellerowych horrorów i podkastu kryminalnego, uważa, że świat jest przerażający i niebezpieczny. Dlatego zawsze pamięta o zaryglowaniu drzwi, a w torebce nosi pojemnik z gazem pieprzowym. Na domiar złego jej nowy sąsiad jest […]

Tagi: Horror
Źródło: www.kulturatka.pl

Trzeci sezon "Creepshow: premierowo w AMC

18.01.2022 11:09

• Polska premiera trzeciego sezonu "Creepshow"
• Serialowa antologia utrzymana w klimacie komediowego horroru, która powstała na podstawie kultowej komedii grozy i komiksie o tym samym tytule

Tagi: Polsat, Horror
Źródło: media2.pl

The Asylum przedstawia mockbuster ''Morbiusa'' - ''Dracula: The Original Living Vampire''

18.01.2022 10:28

Wytwórnia The Asylum prezentuje horror Dracula: The Original Living Vampire. Produkcja zapowiadana jest jako klasyczna opowieść… jakiej jeszcze nie widziałeś. Zapraszamy do zapoznania się z zwiastunem.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

''Hellbender'' - zwiastun okultystycznego horroru mającego trafić na Shudder

17.01.2022 10:37

Platforma Shudder, na którą trafić ma okultystyczny horror Hellbender wypuściła właśnie jego oficjalną zapowiedź wraz z plakatem.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

Asa Butterfield i Natalia Dyer gwiazdami nowego horroru braci Russo

15.01.2022 10:40

Anthony i Joe Russo to jedno z najbardziej znanego rodzeństwa w filmowym świecie. Mają oni na swoim koncie reżyserie i produkcję wielu naprawdę dobrych filmów. Właśnie pracują nad nowym dziełem, horrorem All Fun and Games. Gwiazdami produkcji zostali znany z serialu Sex Education Asa Butterfield i Natalia Dyer, którą kojarzyć możecie z Stranger Things.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

"All Fun And Games": Gwiazdy "Sex Education" i "Stranger Things" w obsadzie

14.01.2022 16:08


Gwiazda netfliksowego serialu "Sex Education" - Asa Butterfield - oraz Natalia Dyer, czyli serialowa Nancy Wheeler ze "Stranger Things", już niebawem spotkają się na planie. Para zagra główne role w reżyserskim debiucie duetu Ari Costa i Eren Celeboglu. Film "All Fun and Games" określany jest przez twórców jako połączenie horroru i thrillera.

Źródło: film.interia.pl

Mroczna opowieść o duchach - zwiastun filmu ''Ghosts of the Ozarks''

14.01.2022 12:06

W sieci zadebiutował zwiastun ciekawie prezentującego się horroru Ghosts of the Ozarks w reżyserii Matta Glassa i Jordana Wayne Longa. Tych dwóch panów chce nam pokazać, że nawet utopii daleko do idealizmu…

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami