Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Zrobił film o Putinie. Kupują go na całym świecie

15.05.2024 10:36

Swoimi filmami od lat budzi kontrowersje. Swego czasu przyciągały one do kin tłumy. Choć ostatnio zaliczył klęskę finansową, najnowszy projekt Patryka Vegi znów ma szansę trafić do szerokiej publiczności. Zresztą "Putin" wzbudza spore zainteresowanie nie tylko w Polsce. Lista państw, w których produkcja będzie wyświetlana, ciągle się wydłuża.

Źródło: film.wp.pl

Nie kryje radości ze zmiany władzy. Ale boi się o przyszłość

12.04.2024 9:16

Wydaje się, że Iwona Bielska nigdy specjalnie nie ukrywała swoich poglądów politycznych. Świadczyły o nich już same projekty zawodowe, w które się angażowała; choćby "Polityka" Patryka Vegi. Jak twierdzi aktorka, od tytułowej sfery życia publicznego nie da się uciec. W jednym z najnowszych wywiadów kobieta wspomina poprzednie rządy w Polsce i ocenia obecne.

Źródło: film.wp.pl

Najgorsze polskie produkcje wybrane. "Lider" ma aż 10 nominacji do Węży

15.03.2024 12:40

Rok temu za najgorszy polski film uznano "Niewidzialną wojnę" o ciężkim życiu Patryka Vegi. A jak wygląda sytuacja w 2024 r.? Kapituła Węży wybrała już nominowanych. Film Netfliksa przebija wszystkich.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega zapowiada film "Putin"

06.02.2024 20:53

To pełnokrwista, bezkompromisowa biografia Władimira Putina rozgrywająca się na przestrzeni 60 lat - tak Patryk Vega zapowiada swój nowy film pt. "Putin", którego premierę zaplanowano na przełom I i II kwartału br. Fragmenty fabuły reżyser zaprezentował w podkijowskiej Borodziance.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wstrząsający pomysł Vegi. Tak promuje nowy film o Putinie

06.02.2024 15:47

Machina promocyjna wokół najnowszej produkcji Patryka Vegi ruszyła pełną parą. Znany z kontrowersji twórca tym razem zrealizował biografię Władimira Putina z użyciem technologii zbliżonej do popularnych w sieci deepfake'ów. Na swoich social mediach reżyser opublikował właśnie szokujące wideo.

Źródło: film.wp.pl

Globalna premiera anglojęzycznego filmu fabularnego "Putin"

06.02.2024 13:53

Patryk Vega w podkijowskiej Borodziance wyświetlił na gigantycznym ekranie jego fragmenty.

Źródło: filmosfera.pl

Globalna premiera: "Putin" - anglojęzyczny film fabularny, który wstrząśnie światem

06.02.2024 12:44

Patryk Vega - jeden z najbardziej znanych reżyserów polskiego kina - wystawił w podkijowskiej Borodziance ekran, na którym wyświetlił fragmenty biograficznego filmu uderzającego we Władimira Putina. Transmisję tego wydarzenia oglądali ukraińscy widzowie, doznając skrajnych emocji.

Źródło: film.wp.pl

Besaleel, czyli Patryk Vega, przedstawia teaser filmu "Putin". Odważysz się go obejrzeć?

06.02.2024 8:13

Patryk Vega (teraz znany jako Besaleel), reżyser wielu z najbardziej kasowych polskich hitów, powraca. Zaprezentował właśnie teaser swojego filmu "Putin". Sprawdźcie, co tym razem na Was czeka w kinach. O filmie "Putin" Jak łatwo domyślić się po tytule, film będzie portretem prezydenta Rosji Władimira Putina. Jak zapowiadał Patryk Vega w wywiadach, jego film ma być "wiwisekcją psychiki

Źródło: www.filmweb.pl

Vega nakręcił film o Putinie. Znamy szczegóły i datę premiery

05.02.2024 20:13

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych, swego czasu kręcących jedne z najbardziej dochodowych polskich produkcji reżyser zdradził kilka szczegółów na temat swojej najnowszej produkcji. Także i tym razem Patryk Vega wziął na tapet temat głośny, trudny i szeroko dyskutowany, a mianowicie postać rosyjskiego prezydenta, Władimira Putina. Premiera filmu niebawem.

Źródło: film.wp.pl

Putin z pampersem; są też fekalia. Zwiastun koncepcyjny filmu Patryka Vegi

03.11.2023 16:44

Patryk Vega, który od filmu Putin będzie podpisywać się pseudonimem Besaleel opublikował w mediach społecznościowych nowy zwiastun swojej anglojęzycznej produkcji. to pierwszy anglojęzyczny film w reżyserii , który od tego momentu przyjmuje pseudonim Besaleel. Trailer został przez niego opublikowany w mediach społecznościowych oraz na YouTubie. Zobaczcie sami, co przygotował. Wygląda na to, że jest to drugi zwiastun koncepcyjny, ponieważ prace na planie wciąż się nie...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami