Wiadomości z tagiem Patryk Vega  RSS
Serialowa wersja filmu "Miłość, seks i andemia" już w Canal+

06.05.2022 21:03

• Canal+ rozpoczyna emisję serialowej wersji filmu Patryka Vegi o samotności czasów pandemii. I o tym jak Polki próbują sobie z nią radzić

Źródło: media2.pl

Maj w Canal+ Online. "Miłość, seks i pandemia", "Free Guy", "Będzie bolało"

01.05.2022 11:04

• Hity na maj w Canal+ Online
• "Miłość, seks i pandemia", czyli serialowa wersja filmu Patryka Vegi o samotności czasów pandemii. I o tym jak Polki próbują sobie z nią radzić
• Rewelacyjna zabawa popkulturą pełna humoru i akcji z Ryanem Reynoldsem w roli postaci z gry komputerowej w "Free Guy"
• Brytyjski serial medyczny "Będzie bolało", czyli codzienne życie w szpitalu jako tygiel emocji

Źródło: media2.pl

Vega nakręci film o Durczoku? "Kamil nie zasłużył sobie na to"

09.04.2022 13:16


W mediach pojawiły się informacje, jakoby Patryk Vega wziął na swój filmowy warsztat życie Kamila Durczoka. Nie wszystkim jednak spodobał się ten pomysł. Jedną z takich osób jest m.in. Marianna Dufek, była żona dziennikarza.

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega chce nakręcić film o Kamilu Durczoku

08.04.2022 20:54

Zapowiadał, że nie będzie już kręcić filmów w Polsce. Teraz okazuje się, że Patryk Vega może zrealizować film o Kamilu Durczoku, dziennikarzu telewizyjnym, który zmarł w listopadzie 2021 r.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patryk Vega nakręci film o Kamilu Durczoku? "Postać rodem z Dostojewskiego"

07.04.2022 14:46


Patryk Vega rozważa pomysł realizacji filmu o Kamilu Durczoku - wynika z informacji portalu Pudelek. Reżyser widzi zmarłym w ubiegłym roku dziennikarzu "postać rodem z Dostojewskiego".

Źródło: film.interia.pl

Kamil Durczok bohaterem nowego filmu Patryka Vegi?

07.04.2022 12:27

Wygląda na to, że Patryk Vega odkłada na bok pomysł przejścia na emeryturę. W mediach pojawiły się informacje dotyczące jego kolejnego projektu filmowego.

Źródło: fdb.pl

Węże 2022: "Pitbull", "Druga połowa" i "Fisheye" w gronie nominowanych

23.03.2022 20:50

"Pitbull" Patryka Vegi, "Druga połowa" Łukasza Wiśniewskiego, "Fisheye" Michała Szcześniaka, "Lokal zamknięty" Krzysztofa Jankowskiego i "Ściema po polsku" Mariusza Pujszo powalczą o tytuł najgorszego polskiego filmu w ramach Węży 2022. Nominacje do antynagród ogłoszono w środę na Facebooku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nawet Mucha nie pomogła. Gaśnie popularność filmów Patryka Vegi za granicą

21.02.2022 12:57

Kilka lat temu brytyjscy dziennikarze byli zdumieni ogromną popularnością filmów Patryka Vegi na Wyspach. "The Guardian" poświęcił całą stronę...

Źródło: film.wp.pl

Patryk Vega realizuje swój ostatni film. "To będzie autobiografia"

19.02.2022 17:08


Patryk Vega to obecnie jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich reżyserów. Choć jego twórczość cieszy się niemałym zainteresowaniem ze strony widzów, nie brakuje osób, które zaciekle krytykują pojawiające się co kilka miesięcy produkcje. Sam reżyser w jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że nie zamierza więcej kręcić polskich filmów. Ten, nad którym obecnie pracuje, będzie jego ostatnim. W przyszłości chciałby się zająć produkcjami zagranicznymi i współpracą z hollywoodzkimi gwiazdami.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami