Wiadomości z tagiem Cher  RSS
Netflix na luty. "You 4", "Miłość do kwadratu jeszcze raz", "Dziewczyna i Kosmonauta" (wideo)

29.01.2023 9:50

• Premiery Netflixa na luty
• Wśród premier polski modern romance "Dziewczyna i Kosmonauta", polski film "Miłość do kwadratu jeszcze raz", "U Ciebie czy u mnie?" z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem, czwarty sezon "You" oraz nowy sezon dokumentu "Formuła 1: Jazda o życie" przykuje uwagę widowni

Źródło: media2.pl

"Dziewczyna i kosmonauta", walentynkowe komedie i inne nowości w lutym na Netflix

27.01.2023 20:48

Już w lutym na platformie streamingowej Netflix zadebiutują między innymi polski modern romance z gwiazdorską obsadą - "'Dziewczyna i Kosmonauta", walentynkowa komedia "U Ciebie czy u mnie?" z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem w rolach głównych. Oprócz tego z nowymi sezonami powrócą  "You", a wraz z nim wyczekiwany powrót walczącego z obsesją Joego i dokument "Formuła 1: Jazda o życie". Co jeszcze zobaczymy w serwisie Netflix?

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowy film Davida Finchera ''The Killer'' ma już datę premiery. Projekt powstaje dla Netflix

18.01.2023 20:32

David Fincher mający na swoim koncie doskonały film Siedem, powraca do znanej sobie tematyki seryjnych morderstw. Produkcja nosi tytuł The Killer i powstaje dla platformy Netflix, która to ustaliła już datę jej premiery.

Źródło: fdb.pl

"Rebel Moon", "Tyler Rake 2", Fincher na platformie Netflix w tym roku! Kiedy premiery?

18.01.2023 16:07

Wszystko jasne. Platforma Netflix ogłosiła dziś kalendarz premier na rok 2023. Wiemy już, kiedy będziemy mogli oglądać największe filmowe hity. Zobaczcie wideo prezentujący największe tegoroczne filmowe hity platformy Netflix [youtube][/youtube] Co i kiedy zobaczymy w tym roku na platformie Netflix? Platforma Netflix zapowiedziała na ten rok premierę co najmniej 49 filmów. To mniej

Źródło: www.filmweb.pl

Katarzyna Jasiołek, „Hanna Lachert. Wygoda ważniejsza niż piękno” (recenzja)

18.01.2023 14:21

Katarzyna Jasiołek (autorka kultowej już pozycji o polskim powojennym wzornictwie „Asteroid i półkotapczan”) w najnowszej książce przywraca projektantowi należne mu miejsce w panteonie sławy. Hanna Lachert, autorka m.in projektu  tapicerowanego krzesła „Muszla”, zyskała dzięki niej głos i śmieje się do rozpuku, dzieląc sekretami swojego barwnego życia. Artystka zawodowo związana była ze Spółdzielnią Artystów „Ład”. Dlatego lektura tej książki […]

Tagi: Cher
Źródło: www.kulturatka.pl

Komedia romantyczna „U Ciebie czy u mnie?” od 10 lutego w Netfliksie

13.01.2023 20:41

W piątek, 10 lutego w Netfliksie odbędzie się premiera nowej komedii romantycznej „U Ciebie czy u mnie?”. W rolach głównych wystąpią: Reese Witherspoon i Ashton Kutcher.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nie tylko Netflix. HBO Max i Canal+ też zaskoczą widzów! Co nowego na ekranach?

13.01.2023 15:53


W najbliższych dniach na platformach streamingowych pojawi się kilka wyczekiwanych produkcji. Widzowie będą mogli zobaczyć "Różowe lata 90.", czyli kontynuację hitowego serialu z Milą Kunis i Ashtonem Kutcherem, szumnie zapowiadaną produkcję HBO Max - "The Last of Us", czy biografię Patryka Vegi, tym razem w... odcinkach na Canal+.

Źródło: film.interia.pl

"U ciebie czy u mnie?": Reese Witherspoon i Ashton Kutcher w filmie Netfliksa

12.01.2023 14:33


10 lutego w ofercie Netfliksa zadebiutuje komedia romantyczna “U ciebie czy u mnie?”, w której w głównych rolach zobaczymy Reese Witherspoon i Ashtona Kutchera.

Źródło: film.interia.pl

"U ciebie czy u mnie?": Reese Witherspoon i Ashton Kutcher w filmie Netfliksa

12.01.2023 14:33


10 lutego w ofercie Netfliksa zadebiutuje komedia romantyczna “U ciebie czy u mnie?”, w której w głównych rolach zobaczymy Reese Witherspoon i Ashtona Kutchera.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami