Wiadomości z tagiem Cannes  RSS
Reżyserka docenionego "Nigdy cię tu nie było" nakręci adaptację autorki "Opowieść podręcznej"

19.05.2022 14:26

Z Cannes dobiegła bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów twórczości reżyserki Lynne Ramsay, która ma na swoim koncie takie głośne produkcje, jak Nigdy cię tu nie było oraz Musimy porozmawiać o Kevinie. Urodzona w Glasgow twórczyni nakręci kolejny film!

Tagi: Cannes
Źródło: fdb.pl

Eva Longoria na czerwonym dywanie w Cannes w sukience wartej 40 dolarów

19.05.2022 13:57


Gwiazda "Gotowych na wszystko" jest obecnie na Lazurowym Wybrzeżu, gdzie trwa jeden z najważniejszych festiwali filmowych. Dzięki swoim olśniewającym stylizacjom Longoria natychmiast znalazła się na szczycie rankingów najlepiej ubranych gwiazd wydarzenia. Okazuje się, że gdy aktorka udała się do Cannes po raz pierwszy, nie przykładała do swojego wyglądu aż tak dużej wagi. Na czerwonym dywanie pozowała w sukience, którą kupiła za... 40 dolarów w centrum handlowym.

Tagi: Cannes
Źródło: film.interia.pl

"IO" Jerzego Skolimowskiego na festiwalu w Cannes

19.05.2022 9:07


W czwartek wieczorem na festiwalu filmowym w Cannes odbędzie się światowa premiera filmu "IO" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego. Na czerwonym dywanie pojawią się grający w tym filmie Isabelle Huppert, Sandra Drzymalska i Mateusza Kościukiewicz. Skolimowski kilka razy pokazywał w przeszłości swoje filmy na canneńskim festiwalu. Za scenariusz do obrazu "Fucha" w 1982 roku dostał Złotą Palmę.

Tagi: Cannes
Źródło: film.interia.pl

Cannes 2022: Film o zombie otworzył 75. edycję festiwalu

18.05.2022 18:39


- Pomysł na "Final Cut" przypomina magiczną sztuczkę. Początkowo widz jest przekonany, że obejrzy dobry film. Później zastanawia się, czy dalej też będzie tak źle. Aż nagle zmienia perspektywę - mówił Michel Hazanavicius, którego "film o zombie w filmie" otworzył poprzedniego wieczoru 75. festiwal w Cannes.

Tagi: Cannes
Źródło: film.interia.pl

Rozpoczął się 75. festiwal filmowy w Cannes

18.05.2022 7:00


Światowa premiera filmu "Final Cut" Michela Hazanaviciusa zainaugurowała we wtorek wieczorem 75. festiwal w Cannes. Wcześniej połączono się z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim, który zaapelował do świata filmowego, by nie pozostawał obojętny wobec rosyjskiej agresji.

Tagi: Cannes
Źródło: film.interia.pl

Wołodymyr Zełenski pojawił się w Cannes. Wygłosił przemówienie na ceremonii otwarcia

17.05.2022 21:42


W Cannes rozpoczął się najważniejszy europejski festiwal filmowy. Podczas ceremonii otwarcia święta kina, z zebranymi połączył się Wołodymyr Zełenski. Prezydent Ukrainy dostał owacje na stojąco.

Tagi: Cannes
Źródło: film.wp.pl

reklama
Kontakt z nami