Wiadomości z tagiem Tom Cruise  RSS
Nowa rola hollywoodzkiego gwiazdora. Chciałby w końcu dostać Oscara!

25.02.2024 14:36


Tom Cruise zagra w nowym filmie czterokrotnego zdobywcy Oscara, Alejandro G. Inarritu. Będzie to pierwsza anglojęzyczna produkcja tego pochodzącego z Meksyku reżysera od czasu "Zjawy" z 2015 roku.

Źródło: film.interia.pl

Tom Cruise zagra u Alejandro G. Iñárritu. Karierę aktora faktycznie czeka wielka zmiana

23.02.2024 9:24

Tom Cruise wystąpi w tajemniczym filmie, za który odpowiada Alejandro G. Iñárritu. Aktor faktycznie szuka poważniejszych ról w karierze, a meksykański reżyser na dobre wraca do produkcji anglojęzycznych.Jak ujawnia serwis Deadline, wystąpi w kolejnym filmie . Wygląda na to, że aktor konsekwentnie szuka obecnie poważniejszych ról, które być może przyniosą mu długo wyczekiwanego, pierwszego w karierze Oscara. Choć nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, najprawdopodobniej zobaczymy go także w szykowanym przez Quentina...

Źródło: naekranie.pl

Otwierać szampana! Tom Cruise w filmie Alejandro G. Iñárritu!

23.02.2024 7:58

Mamy pierwsze oficjalnie potwierdzone efekty podpisanego niedawno kontraktu pomiędzy Tomem Cruise'em a Warner Bros. Właśnie ujawniono, że aktor zagra w nowym filmie Alejandro G. Iñárritu. Tajny projekt Cruise'a i Iñárritu To historyczny powrót dla obu panów. Tom Cruise po latach spędzonych na przekraczaniu granic w filmach akcji wraca tym filmem oficjalnie do poważniejszych ról. Co

Źródło: www.filmweb.pl

Tom Cruise marzy o ambitnych filmach. Warner mu to zapewni?

22.02.2024 10:42

Niedawno informowaliśmy o tym, że Tom Cruise może zagrać w nowym filmie Quentina Tarantino "The Movie Critic". Aktor podpisał ostatnio także kontrakt o współpracy z Warner Bros. Portal Variety wyjaśnia, dlaczego tak się stało. Tom Cruise ma dość bycia ikoną kina akcji Tom Cruise jest usatysfakcjonowany tym, jak dobrze jego widowiska akcji sobie radzą. Ale to już mu nie wystarcza. Aktor

Źródło: www.filmweb.pl

People's Choice: Rachel Zegler gwiazdą kina akcji. Lepsza niż Tom Cruise i Keanu Reeves

19.02.2024 7:55

W niedzielę odbyła się ceremonia wręczenia nagród People's Choice. O wyróżnieniach w różnych kategoriach związanych ze światem rozrywki zdecydowała amerykańska widownia w powszechnym głosowaniu. "Barbie" zgarnia Nagrody People's Choice Nie powinno zatem być zaskoczeniem, że wielkim triumfatorem gali został film "Barbie". Na dziesięć kategorii filmowych "Barbie" triumfowała w pięciu.

Źródło: www.filmweb.pl

Cruise zakochany w pięknej Rosjance. Nie wychodzi z jej mieszkania

14.02.2024 10:14

Mamy złą wiadomość dla fanek: Tom Cruise znowu jest zajęty. Przez ostatnich kilka miesięcy aktor spotykał się z rosyjską bywalczynią salonów, a teraz podobno to już oficjalne. Wybranka gwiazdy jest od niego o 25 lat młodsza.

Źródło: film.wp.pl

Leah Remini jest śledzona przez scjentologów. Sekta Toma Cruise'a nęka ją i zastrasza

13.02.2024 19:56

Leah Remini od lat prowadzi publiczną walkę ze scjentologami, których nazywa się "sektą gwiazd". Kiedyś sama należała do tej kontrowersyjnej wspólnoty, promowanej przez takie osoby jak Tom Cruise, Elisabeth Moss czy Johna Travoltę. Teraz Remini wyznała, że od 2013 r. jest śledzona, nękana i zastraszana przez "agentów" scjentologów.

Źródło: film.wp.pl

Fani odkryli sekret Toma Cruise'a. Mają dowody na to, co powoduje, że jest wiecznie młody

12.02.2024 16:43

Tom Cruise zdaje się zupełnie nie starzeć. Trudno uwierzyć, ile aktor ma obecnie lat. Fani mają gotową teorię na ten temat i pokazują dowody. Dlaczego hollywoodzki gwiazdor wygląda tak młodzieńczo?

Źródło: swiatgwiazd.pl

Fani czekali 30 lat. Światowe gwiazdy znowu razem?

12.02.2024 6:48

Jeśli te doniesienia okażą się prawdą, to fani oszaleją z radości. Tom Cruise, Brad Pitt i Quentin Tarantino – udział tych gwiazd kina wystarczy, żeby najnowszy i zarazem prawdopodobnie ostatni film jednego z największych współczesnych reżyserów przyciągnął przed ekrany miliony widzów na całym świecie.

Źródło: film.wp.pl

Kolejne plotki o ostatnim filmie Tarantino. Hollywoodzkie gwiazdy w obsadzie?

11.02.2024 13:35


Pojawiły się kolejne plotki dotyczące obsady "The Movie Critic", ostatniego filmu Quentina Tarantino. Według nich jedną z głównych ról miałby zagrać Tom Cruise. Nie wiadomo, w kogo miałby się wcielić.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami