Wiadomości z tagiem Science fiction  RSS
Adam Driver kontra Dinozaury w zapowiedzi filmu "65"

26.01.2023 21:30

Sony Pictures wypuściło nowy zwiastun 65 nadchodzącego thrillera science fiction. Wideo przedstawia Adama Drivera i Arianę Greenblatt, którzy utknęli na nieznanej planecie, gdzie muszą stawić czoła prehistorycznym stworzeniom.

Źródło: fdb.pl

Premierowa zapowiedź polskiego serialu sci-fi Netflixa "Dziewczyna i kosmonauta"

20.01.2023 18:52

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun nowego polskiego serialu science fiction zatytułowanego Dziewczyna i kosmonauta. Zobaczcie co nas czeka już w przyszłym miesiącu.

Źródło: fdb.pl

Rian Johnson ma nadzieję stworzyć kolejny film z uniwersum "Gwiezdnych wojen"

16.12.2022 22:50

Pierwszy i jak dotąd jedyny film Riana Johnsona z uniwersum Star Wars zatytułowany Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi spotkał się z skrajnymi opiniami i chociaż reżyser nie nakręcił od tamtej pory kolejnego filmu w tym kultowym świecie science fiction, byłby smutny, gdyby nigdy więcej nie miał na to szansy.

Źródło: fdb.pl

Tom Cruise bardzo ostro do Emily Blunt. Wulgarne słowa

12.12.2022 10:36


O kontrowersyjnym zachowaniu Toma Cruise'a na planach filmowych jego kolejnych produkcji od lat krążą legendy. Głos w tej sprawie zabrała właśnie Emily Blunt, która pracowała z aktorem przy okazji filmu science fiction "Na skraju jutra" w 2014 roku. "Przestań być taką ci..." - miał do niej powiedzieć w pewnym momencie gwiazdor.

Źródło: film.interia.pl

Filmy na święta w Polsacie. Program na Boże Narodzenie

11.12.2022 20:36


Nowości filmowe i klasyki świątecznego kina w trzy gwiazdkowe dni. Jak co roku Polsat ma w swojej ofercie coś dla każdego. W Wigilię i dwa dni Bożego Narodzenia kino familijne, filmy animowane, komedie, a także produkcje sensacyjne i science fiction. Nie może oczywiście zabraknąć hitu „Kevin sam w domu”. Sprawdź, co warto obejrzeć w telewizji w sobotę 24 grudnia, w niedzielę 25 grudnia i w poniedziałek 26 grudnia 2022 roku.

Źródło: film.interia.pl

Walka między dobrem i złem w zwiastunie ''The Devil Conspiracy''

23.11.2022 23:00

Za pośrednictwem wytwórni Samuel Goldwyn Films w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nadchodzącego horroru science fiction The Devil Conspiracy. Produkcja ukaże nam odwieczną walkę między dobrem a złem. Czy uda się ludziom stworzyć własnego antychrysta?

Źródło: fdb.pl

Amazon odnawia ''Peryferia'' na 2. sezon

06.10.2022 22:47

Peryferia, westernowy dramat z elementami science fiction okazał się strzałem w dziesiątkę. Platforma Amazon Prime Video zadowolona z wyników oglądalności dała produkcji zielone światło na realizację drugiego sezonu.

Źródło: fdb.pl

Głos z krańca wszystkich marzeń

06.10.2022 15:00

Ostatnio przeczytałem książkę Olafa Stapledona „Ostatni i Pierwsi Ludzie” (1930), uznawaną za niezwykle wpływowe dzieło, którym inspirowali się zarówno uznani już pisarze science fiction (np. sam H. G. Wells oraz C. S. Lewis) jak i przyszłe gwiazdy literatury fantastyczno-naukowej (Arthur C. Clarke i Brian W. Aldiss). Podczas poszukiwań materiałów do artykułu o powieści Stapledona natrafiłem przypadkowo na jej nowoczesną filmową adaptację.

Źródło: esensja.pl

reklama
Kontakt z nami