Wiadomości z tagiem Disney  RSS
"Goodbye Yellow Brick Road": Disney+ realizuje dokument o Eltonie Johnie

19.05.2022 13:31


Około 30 milionów dolarów zapłaciła platforma streamingowa Disney+ za prawa do filmu dokumentalnego poświęconego legendarnemu Eltonowi Johnowi. Jak informuje portal "Deadline", produkcja będzie nosić tytuł "Goodbye Yellow Brick Road: The Final Elton John Performances And the Years That Made His Legend" ("Pożegnanie z żółtą, ceglaną drogą. Ostatnie występy Eltona Johna i lata, które stworzyły jego legendę"). Twórcami będą R.J. Cutler ("Belushi") oraz David Furnish, czyli życiowy partner Johna.

Tagi: Disney
Źródło: film.interia.pl

Disney+ - interesująca oferta powitalna nowej platformy streamingowej w Polsce

19.05.2022 12:19

Z okazji wejścia nowej platformy streamingowej do Polski, czyli Disney+, koncern The Walt Disney Company przygotował interesującą ofertę powitalną dla nowych klientów. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Tagi: Polsat, Disney
Źródło: fdb.pl

"Brzydki" Sonic pojawia się w filmie "Chip 'n' Dale: Rescue Rangers"

19.05.2022 12:10

Wygląda na to, że Walt Disney oraz Paramount Pictures zdecydowały się na dziwaczną współpracę. Otóż w filmie Chip 'n' Dale: Rescue Rangers pojawia się "brzydki" Sonic!

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Platforma Disney+ także z reklamami. Ujawniono więcej szczegółów

18.05.2022 21:07

Serwis Disney+, podobnie jak Netflix, będzie mieć swoją wersję z reklamami. We wtorek pojawiły się kolejne szczegóły dotyczące tańszego pakietu, którego użytkownicy będą musieli oglądać spoty. Ma on pojawić się globalnie, ale nie wiadomo czy i kiedy trafi do Polski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Piraci z Karaibów". Niestety bez Johnny'ego Deppa. Ona go zastąpi

18.05.2022 20:46


Wiele osób wciąż się jeszcze łudzi, że Johnny Depp po raz szósty wcieli się w postać Jacka Sparrowa. Jednak szanse na powrót gwiazdora do kultowej roli są bliskie zera. Podczas procesu Depp wyznał, że bardzo chciał w godny sposób pożegnać się z tą postacią, ale wytwórnia Disneya jest mu teraz wroga.

Źródło: film.wp.pl

"She-Hulk: Attorney At Law" - zwiastun kolejnego serialu Marvela

18.05.2022 8:51

Disney+ zaprezentował zwiastun oraz plakat promujące kolejny serial Marvel Studios zatytułowany – She-Hulk: Attorney At Law. Na ekranie powraca kilku znajomych!

Tagi: Disney
Źródło: fdb.pl

Disney+ wyprzedzi Netfliksa w 2025 roku. W ciągu 5 lat przybędzie 485 mln subskrypcji serwisów streamingowych

17.05.2022 20:47

Do roku 2027 globalna liczba subskrypcji serwisów streamingowych przekroczy 1,69 mld. Z prognozy Digital TV Research wynika też, że w ciągu 5 lat przybędzie 485 mln subskrypcji. Już za 3 lata liderem rynku pod względem liczby subskrybentów ma stać się ruszająca w Polsce w czerwcu platforma Disney+.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Disney+ zyskał 8 mln użytkowników. Mocny spadek zysku netto

13.05.2022 20:49

Koncern Walt Disney Company zakończył I kwartał tego roku z wyższymi przychodami niż rok wcześniej, spadł jednak mocno jego zysk netto. Flagowy produkt firmy - serwis streamingowy Disney+ - w ciągu trzech miesięcy zwiększył liczbę subskrybentów o 7,9 mln, chociaż nie wszedł w tym okresie na żaden nowy rynek.

Tagi: Disney
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami