Wiadomości z tagiem Dwayne Johnson  RSS
Jason Momoa w obsadzie 10. filmu z serii ''Szybcy i wściekli''

31.01.2022 9:52

Podczas, gdy Dwayne Johnson kategorycznie odmówił powrotu do filmowej serii Szybcy i wściekli, twórcy (można powiedzieć) znaleźli za niego zastępstwo. Angaż w dziesiątej części otrzymał jeden z najpopularniejszych obecnie hollywoodzkich aktorów – Jason Momoa.

Źródło: fdb.pl

Chris Evans i Dwayne Johnson w świątecznej produkcji Amazona ''Red One''

25.01.2022 10:19

Chris Evans wystąpi u boku Dwayne'a Johnsona w świątecznym filmie Amazona Red One. Obaj panowie wcielą się w pierwszoplanowe role.

Źródło: fdb.pl

Dwayne Johnson kategorycznie odmawia powrotu do ''Szybkich i wściekłych 10''

31.12.2021 10:48

Niecałe dwa miesiące temu Vin Diesel na swoim Instagramie opublikował post, w którym publicznie apelował do Dwayne'a Johnsona, aby ten 'wypełnił swoje przeznaczenie' i powrócił do roli Luke’a Hobbsa w dziesiątej części Szybkich i wściekłych. Aktor w końcu odpowiedział na apel kolegi z planu.

Źródło: fdb.pl

Dolał oliwy do ognia. "Wykorzystuje swoje dzieci oraz śmierć przyjaciela"

30.12.2021 20:47

Dwayne Johnson i Vin Diesel spotkali się po raz pierwszy na planie "Szybkich i wściekłych" w 2011 r. i ponoć od początku nie przypadli sobie do...

Źródło: film.wp.pl

Dwayne Johnson znów atakuje Vina Diesela. "Klasyczny przykład manipulacji"

30.12.2021 14:00


O konflikcie między Dwaynem Johnsonem i Vinem Dieselem mówi się od lat. Choć sami zainteresowani długo ucinali plotki na ten temat, prawda o ich niełatwej współpracy na planie „Szybkich i wściekłych” w końcu wyszła na jaw. Wygląda na to, że wojenny topór wciąż nie został zakopany. W najnowszym wywiadzie „The Rock” wreszcie odniósł się do głośnego wpisu z listopada, w którym Diesel poprosił go o powrót do roli Luke’a Hobbsa. „To klasyczny przykład jego manipulacji” – zawyrokował Johnson.

Źródło: film.interia.pl

Dwayne Johnson podarował swojej mamie na święta nowe auto

27.12.2021 18:24


Gwiazdor „Szybkich i wściekłych” pochwalił się fanom, że z okazji Bożego Narodzenia zdobył się na hojny gest. Johnson postanowił zrobić swojej mamie niespodziankę i podarować jej na święta nowego cadillaca. Aktor zamieścił na Instagramie krótki filmik, na którym uwiecznił moment wręczenia ozdobionego czerwoną kokardą samochodu. „Jestem niesamowicie wdzięczny, że mogę robić takie rzeczy dla swojej mamy. Nie biorę tego za pewnik, ona też nie” – powiedział The Rock.

Źródło: film.interia.pl

Zwiastun animacji "DC Liga Super-Pets". Superman i jego pies ratują świat

24.11.2021 0:21

Dystrybutory udostępnił pierwszy zwiastun animacji DC Liga Super-Pets. Głosu postacią użyczą same gwiazdy, na których czele stoi Dwayne Johnson, który wcieli się w rolę głównego bohatera, czyli superpsa o imieniu Krypto.

Źródło: fdb.pl

Wyprawa do dżungli na Blu-ray i DVD

24.11.2021 0:00

Inspirowana słynną atrakcją parku rozrywki Disneyland opowieść o pełnej przygód wyprawie do amazońskiej dżungli charyzmatycznego kapitana Franka Wolffa (Dwayne Johnson) i nieustraszonej podróżniczki dr Lily Houghton (Emily Blunt)

Źródło: www.galapagos.com.pl

reklama
Kontakt z nami