Wiadomości z tagiem Dwayne Johnson  RSS
Dwayne Johnson i Oprah Winfrey wspierają ofiary pożarów na wyspie Maui

01.09.2023 14:15


Dwayne Johnson wychowywał się na Hawajach, a Oprah Winfrey ma tam swoją posiadłość. Nie dziwi więc, że właśnie te gwiazdy przodują w pomaganiu mieszkańcom wyspy Maui, przez którą niedawno przeszły ogromne pożary. Winfrey i Johnson postanowili połączyć siły, zakładając fundację People’s Fund of Maui. Na początkową działalność tej organizacji przeznaczyli z własnej kieszeni 10 mln dolarów. Zadeklarowali, że fundacja będzie wypłać co miesiąc 1,2 tys. dolarów każdej osobie z okolicy dotkniętej kataklizmem.

Źródło: film.interia.pl

Co się z nim dzieje? Wylewa żale, nie może pogodzić się z porażką

08.08.2023 18:26

W trakcie uroczystej premiery "Black Adama" Dwayne Johnson zdradził, że przez 15 lat starał się doprowadzić do powstania tego filmu: "W tym czasie wielokrotnie słyszałem 'nie'. Idea 'Black Adama' była podważana. Ale ostatecznie się udało. Jestem więc bardzo szczęśliwy, że możemy przekazać film światu". Radość gwiazdora nie trwała jednak długo.

Źródło: film.wp.pl

Dwayne Johnson o tym dlaczego "Black Adam 2" nie wydarzy się w DCU Jamesa Gunna

07.08.2023 19:43

Aktor Dwayne Johnson wyjawił swoje zdanie dotyczące rezygnacji z Black Adama w uniwersum DC, które kreowane jest przez Jamesa Gunna.

Źródło: fdb.pl

Dwayne Johnson zły z powodu anulowania "Black Adama 2". Kogo wini?

07.08.2023 14:39


Dwayne Johnson poświęcił adaptacji komiksu "Black Adam" kilka lat życia i nie kryje rozczarowania, że film nie doczeka się kontynuacji. W podcaście prowadzonym przez Kevina Harta zdradził, kogo wini za taki stan rzeczy.

Źródło: film.interia.pl

Black Adam - Dwayne Johnson krytykuje Warner Bros. Nie rozumie, czemu nie dostał sequela

05.08.2023 11:31

W nowym wywiadzie Dwayne Johnson poruszył kwestię Black Adama. Nadal nie jest zadowolony z tego, jak sprawa się zakończyła. gościł w tal show Hart to Heart Kevina Harta, w którym poruszono temat i kontynuacji, która nigdy nie powstanie. Zdaniem Johnsona jego postać, którą uwielbia, została wciągnięta w wir nowych władz Warner Bros.w którym zaszły wielkie zmiany w trakcie prac nad filmem i...

Źródło: naekranie.pl

Dwayne Johnson wspiera strajkujących aktorów. Przekazał im milionową darowiznę

25.07.2023 13:06


Od niespełna dwóch tygodni w Hollywood trwają protest aktorów, którzy domagają się m.in. zwiększenia płac i udziału w zyskach platform streamingowych. Pomóc protestującym postanowił Dwayne Johnson. "The Rock" przekazał hojną darowiznę na rzecz fundacji zajmującej się wspieraniem aktorów, którzy stracili z powodu strajku stracili możliwość zarobkowania. Dokładnej kwoty nie ujawniono, ale wiadomo, że jest ona "siedmiocyfrowa", co znaczy, że Johnson wpłacił co najmniej milion dolarów.

Źródło: film.interia.pl

Dwayne Johnson dostanie najwyższą aktorską wypłatę w historii? Nawet Robert Downey Jr. wypada blado

18.07.2023 12:50

Dwayne Johson za swój nowy film, Red One, ma otrzymać najwyższą aktorską gażę w historii jeśli chodzi o pojedynczą produkcję. Kwota robi wrażenie. ma otrzymać aż 50 mln USD za występ w świątecznej produkcji , która w najbliższym okresie bożonarodzeniowym trafi do oferty platformy Amazon Prime Video. To najwyższa w historii wypłata za występ aktora w jednym filmie - o takim obrocie spraw w swoim najnowszym newsletterze donosi...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami