player+
Wiadomości z tagiem Dwayne Johnson  RSS
"Black Adam": Dwayne Johnson superbohaterem. Jest nowy zwiastun

11.09.2022 8:59


Właśnie pojawiła się kolejna zapowiedź superprodukcji "Black Adam", ekranizacja komiksu DC Comics, w której Dwayne Johnson wciela się w superbohatera.

Źródło: film.interia.pl

"Black Adam": Pierce Brosnan zagrał superbohatera [zdjęcie]

29.08.2022 14:26


Dwayne Johnson zaprezentował na Twitterze zdjęcie postaci Pierce'a Brosnana z filmu "Black Adam". Produkcja oparta na komiksach wydawnictwa DC Comics będzie pierwszym filmem w karierze Brosnana, w którym wcieli się w postać superbohatera.

Źródło: film.interia.pl

"Black Adam": Dwayne Johnson jako superbohater [zwiastun]

09.06.2022 8:39


Właśnie pojawiła się pierwszy zwiastun superprodukcji "Black Adam", ekranizacja komiksu DC Comics, w której Dwayne Johnson wciela się w superbohatera.

Źródło: film.interia.pl

Doskonały pierwszy zwiastun filmu ''Black Adam''

08.06.2022 21:01

Jak parę dni temu zdradził Dwayne Johnson, aktor wcielający się w antybohatera znanego z komiksów DC, dziś zadebiutował pierwszy pełny zwiastun filmu Black Adam. Wideo pojawiło się na oficjalnym kanale Warner Bros. Pictures.

Źródło: fdb.pl

Dwayne Johnson podarował mamie wyjątkowy dom. Doprowadził ją do łez

06.06.2022 18:06


Dwayne Johnson, któremu wielką popularność przyniosły, między innymi, występy w czterech tytułach serii "Szybcy i wściekli" opublikował w sieci nagranie z momentu sprezentowania swojej mamie wyjątkowego domu. Co sprawiło, że jego rodzicielka zalała się łzami?

Źródło: film.interia.pl

Dwayne Johnson zdradził datę premiery zwiastuna filmu "Black Adam"

03.06.2022 11:37

Dwayne "The Rock" Johnson ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, kiedy fani komiksowych adaptacji będą mieli okazję obejrzeć zwiastun widowiska o Czarnym Adamie.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami