Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Gwiazdy w „Bilecie do raju” premierowo w Cinema City

02.10.2022 22:47

Największe nazwiska Hollywood – Julia Roberts i George Clooney w romantycznej komedii.

Źródło: filmosfera.pl

"American Pie": Nadchodzi kolejna część! Kto pojawi się w filmie?

30.09.2022 16:53


"American Pie" to kultowa komedia amerykańska z kategorii R. W zeszłym roku pojawiły się pierwsze plotki dotyczące powstania kolejnej odsłony filmu. Jednak dopiero ostatnio "The Hollywood Reporter", przekazał że rzeczywiście powstanie całkiem nowa część popularnej serii.

Źródło: film.interia.pl

Anna-Maria Sieklucka ruszy na podbój Hollywood? Szkoli amerykański akcent

29.09.2022 15:02


Gwiazda filmów serii "365 dni" - Anna-Maria Sieklucka - przyznaje, że marzy o podboju Hollywood. Polska aktorka ujawniła, że wzięła niedawno udział w castingu do produkcji Guya Ritchiego.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.interia.pl

Rebel Wilson kompletnie odmieniona. Drastycznie schudła i wygląda jak milion dolarów

28.09.2022 18:22

Kiedy Rebel Wilson zaczęła podbijać Hollywood, miała poważne problemy z nadwagą. Nie przeszkadzało jej to jednak w pracy, bo była pewna siebie i to, co inni uważaliby za źródło kompleksów, dla niej było atutem. Puszysta Wilson to już jednak odległa przeszłość. Dziś 42-latka ma figurę modelki, którą ostatnio podkreśliła luksusową sukienką.

Źródło: film.wp.pl

Cruise i Kidman rozstali się przez scjentologię? Nowe doniesienia

27.09.2022 20:02

Na jaw wychodzą nowe szczegóły dotyczące jednego z najgłośniejszych rozstań ostatnich kilkudziesięciu lat w Hollywood. Okazuje się, że jednym z powodów, dla którego para rozwiodła się w 2001 roku, mogła być scjentologia.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.wp.pl

Catherine Zeta-Jones: Gwiazda przeżywa kryzys?

25.09.2022 8:40


Catherine Zeta-Jones jeszcze do niedawna uznawana była za jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek na świecie. Od jakiegoś czasu, jak donoszą zagraniczne media, zmaga się z kryzysem. Co takiego dzieje się z hollywoodzką gwiazdą?

Źródło: film.interia.pl

Była żoną kanibala. "Przez lata będziemy dochodzić do siebie"

22.09.2022 16:42

Nie tak dawno Armie Hammer był jednym z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Grał w głośnych, wysokobudżetowych produkcjach. Hollywood niemal leżało u jego stóp. Ale zawładnęła nim mroczna strona osobowości, która doprowadziła go do bolesnego upadku. Jego dawna żona w końcu odniosła się do szokujących informacji z dokumentu "Dom Hammerów".

Tagi: Hollywood
Źródło: film.wp.pl

reklama
Kontakt z nami