Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Diane Lane: Co roku piękniejsza!

03.10.2023 9:34


Diane Lane, gwiazda takich filmów, jak "Niewierna", "Hollywoodland" czy "Cinema Verite", od lat wygląda niemal tak samo, przez co sprawia wrażenie, jakby w ogóle się nie starzała. W czwartek Polsat przypomniał jeden z jej największych hitów - komedię romantyczną "Pod słońcem Toskanii".

Źródło: film.interia.pl

Silent Night - zwiastun filmu akcji bez dialogów. John Woo powraca z przytupem!

02.10.2023 21:50

Silent Night może być czymś dla fanów kina akcji, obok czego nie przejdą obojętnie. Trailer zachwyca fanów. to film akcji będący powrotem legendarnego mistrza gatunku , który po przerwie powraca do Hollywood z przytupem. Woo wielokrotnie rewolucjonizował gatunek i tym razem idzie za ciosem, bo w filmie nie ma dialogów. Główną rolę gra . Silent Night - zwiastun dla...

Tagi: Hollywood
Źródło: naekranie.pl

Co warto obejrzeć na HBO Max? Przegląd nowej oferty platformy

02.10.2023 20:43

Trwające od miesięcy w Hollywood strajki sprawiły, że widoczny jest już brak nowości na platformach i w ofercie telewizji kablowych. O tej porze powinniśmy obserwować wysyp premier, a pojawia się ich niewiele. Na platformie HBO Max, na skutek fuzji Warner Bros. i Discovery, dostępne są seriale, których wcześniej nikt by się tam nie spodziewał. Wybraliśmy najciekawsze propozycje spośród nowych jak i kultowych seriali.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Twórca" już w kinach. Przepłynie przez ekrany bez specjalnego rozgłosu?

29.09.2023 15:34

Akurat, kiedy ważą się losy aktorów i scenarzystów walczących w Hollywood z zastępowaniem ich pracy sztuczną inteligencją, na ekrany kin wkracza "Twórca" Garetha Edwardsa. To film sci-fi, w którym ludzie biorą udział w nierównym boju z myślącymi robotami.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.wp.pl

Julia Roberts w apokaliptycznym świecie na pierwszych zdjęciach z ''Leave the World Behind''

28.09.2023 22:48

Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia z filmu '’Leave The World Behind'’ traktującego o próbie przetrwania nieznajomych w apokaliptycznym świecie. W rolach głównych hollywoodzkie gwiazdy kina – Julia Roberts, Mahershala Ali i Ethan Hawke.

Źródło: fdb.pl

Strajkujący aktorzy z Hollywood wracają do negocjacji

28.09.2023 13:42


Na początku tego tygodnia zakończył się trwający od kilku miesięcy strajk scenarzystów. Niedługo potem pojawiła się informacja, że strajkujący wciąż aktorzy rozważają nowy strajk przeciwko producentom gier wideo. Teraz dowiadujemy się, że już w przyszły poniedziałek 2 października związek zawodowy aktorów SAG-AFTRA wraca do negocjacji z organizacją AMPTP, która zrzesza największych hollywoodzkich producentów filmowych i telewizyjnych.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.interia.pl

Nie chcą go w Hollywood. Depp nakręci swój film

28.09.2023 12:44

Johnny Depp powróci jako reżyser. Aktor przebywa obecnie w Budapeszcie, gdzie powstają zdjęcia do filmu biograficznego "Modi". Udało mu się zatrudnić do projektu wielką gwiazdę kina.

Źródło: film.wp.pl

Hollywoodzcy scenarzyści wracają do pracy

27.09.2023 20:53

Hollywoodzka gildia scenarzystów (Writers Guild of America - WGA) zagłosowała we wtorek, za zakończeniem strajku po osiągnięciu wstępnego porozumienia z największymi wytwórniami filmowymi. Twórcy mogą zatem wrócić do pracy w środę, po zatwierdzeniu 3-letniego kontraktu obejmującego m.in. podwyżki płac i zabezpieczenia związane z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Tagi: Hollywood
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami