Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Johnny Depp doznał bolesnej kontuzji. Co z koncertem Hollywood Vampires w Polsce?

30.05.2023 7:54


Johnny Depp nie jest w stanie koncertować ze swoim zespołem Hollywood Vampires w USA z powodu złamania kostki. W Polsce zespół ma wystąpić 22 lipca. Czy do tego czasu gwiazdor "Piratów z Karaibów" wyzdrowieje?

Źródło: film.interia.pl

Nie żyje słynny hollywoodzki kaskader. To jego historia zainspirowała Tarantino

29.05.2023 18:44


W wieku 89 lat zmarł Gary Kent, słynny hollywoodzki kaskader, na historii którego oparł się Quentin Tarantino, tworząc postać Cliffa Bootha w "Pewnego razu w... Hollywood". Okazuje się, że choć w pracy wielokrotnie nadstawiał karku, to końca swoich dni dożył w domu spokojnej starości w Austin w Teksasie.

Źródło: film.interia.pl

Miłość w filmowym świecie: Uma Thurman i Ethan Hawke

29.05.2023 5:55


Byli jednym z najsłynniejszych hollywoodzkich małżeństw. Po rozwodzie z Umą Thurman Ethan Hawke związał się z... nianią ich dzieci. Aktorskie tradycje podtrzymuje córka pary - Maya Hawke.

Źródło: film.interia.pl

Eva Longoria skarży się na złe traktowanie kobiet i Latynosów w Hollywood

27.05.2023 11:22


Znana z kultowego serialu "Gotowe na wszystko" Eva Longoria od pewnego czasu sprawdza się też jako reżyserka. Ma już w dorobku siedemnaście produkcji telewizyjnych i krótkometrażowych. Gwiazda, której pełnometrażowy debiut reżyserski, film "Flamin’ Hot: Smak sukcesu" wzbudził wiele kontrowersji jeszcze w trakcie tworzenia, nie ma jednak wątpliwości, że każdy błąd może zakończyć jej karierę. Zdaniem Longorii kobiety w Hollywood dostają znacznie mniej szans niż mężczyźni.

Źródło: film.interia.pl

Super Mario Bros. Film - recenzja filmu

26.05.2023 10:36

Po dość nieudanej próbie podboju kin wersją aktorską, bracia Mario i Luigi wracają na duży ekran w nowej animacji. Czy fani tych włoskich hydraulików będą zadowoleni? Sprawdzamy.W 1993 roku wytwórnia Hollywood Pictures postanowiła zekranizować największy hit firmy Nintendo, czyli opowieść o pewnym włoskim hydrauliku z wąsem. W roli tytułowych braci zobaczyliśmy i . Niestety, film był klapą z powodu niezrozumienia przez scenarzystów materiału źródłowego. Po latach wiemy, że produkcja...

Tagi: Hollywood
Źródło: naekranie.pl

Flash jednak klapą? Oficjalne prognozy box office - czyżby wpływ kontrowersji Ezry Millera?

26.05.2023 7:59

Po rozpoczęciu przedsprzedaży biletów są oficjalne i konkretne prognozy dla Flasha. Nie jest tak dobrze w box office jak zakładano.Analityk box office z Box Office Pro zakładał otwarcie na poziomie 110-140 mln dolarów i wygląda na to, że grubo się przeliczył. Według The Hollywood Reporter historia wygląda zupełnie inaczej. Mają dostęp do wyników badań tak zwanego "tracking", czyli konkretnych liczb opartych na badaniach statystycznych i przedsprzedaży...

Tagi: Hollywood
Źródło: naekranie.pl

reklama
player+
Kontakt z nami