Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Dopadły go moralne dylematy. A mógł zarobić 35 mln dol. w jeden dzień

03.12.2021 12:57

George Clooney udzielił ostatnio długiego wywiadu dziennikarce brytyjskiego dziennika "The Guardian". Hollywoodzki gwiazdor został w nim przepytany...

Źródło: film.wp.pl

Tom Cruise na skrzydle lecącego samolotu - kolejny spektakularny występ kaskaderski aktora!

02.12.2021 13:41

Tom Cruise przyzwyczaił już swoich fanów do prawdziwych poświęceń przy realizacji filmów, w których występował. Przy okazji kolejnej odsłony "Mission: Impossible", hollywoodzki gwiazdor ponownie dokonał wydawać by się mogło niemożliwego.

Źródło: fdb.pl

Nicolas Cage jako Dracula w "Renfield"

01.12.2021 14:37


Jak informuje portal "The Hollywood Reporter", Nicolas Cage dołączył do obsady nowej produkcji studia Universal Pictures zatytułowanej "Renfield". Wcieli się w niej w postać hrabiego Draculi.

Źródło: film.interia.pl

Halle Berry po sukcesie filmu ''Poobijana'' dalej będzie kontynuować współpracę z Netflix

01.12.2021 9:57

Zaledwie tydzień temu na platformie Netflix zadebiutował film Poobijana będący reżyserskim debiutem aktorki Halle Berry. Ta hollywoodzka gwiazda nie tylko stanęła za kamerą, ale i przed nią, wcielając się w główną rolę. Produkcja okazała się hitem i Berry podpisała z platformą umowę na realizację większej ilości projektów.

Źródło: fdb.pl

RECENZJA: Poobijana

29.11.2021 13:40

Ten wyblakły format jest wyeksploatowany przez hollywoodzkie filmy do granic możliwości. Wygrywasz lub przegrywasz - nie mam tu żadnych niespodzianek.

Tagi: Hollywood
Źródło: fdb.pl

Keanu Reeves chciałby ponownie zagrać Johna Constantine'a

27.11.2021 8:49

Keanu Reeves to popularny hollywoodzki aktor, który na swoim koncie ma wiele naprawdę dobrych ról. Jedną z nich jest rola w filmie Constantine z 2005 roku, w którym to wcielił się w tytułową postać. Produkcja ta uważana jest za kultową wśród fanów komiksowej serii Hellblazer, na podstawie której powstał film. W jednym z ostatnich wywiadów Reeves przyznał, że z wielką chęcią powróciłby do tej roli.

Źródło: fdb.pl

Premiery VOD: Co nowego w serwisach streamingowych? [NETFLIX, HBO GO, CANAL+]

26.11.2021 15:47


W tym tygodniu w ofercie serwisów streamingowych nie zabraknie premierowych propozycji filmowych. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. świąteczną komedię z Kristen Stewart, oczekiwane "Psie pazury" Jane Campion oraz dramat "Good Joe Bell" z Markiem Wahlbergiem. Premiery online będą miały także hollywoodzkie widowiska "Mortal Kombat" oraz "Godzilla vs. Kong".

Źródło: film.interia.pl

Nie żyje Steve Restivo. Był właścicielem słynnej restauracji

25.11.2021 10:16

Steve Restivio był aktorem przez ponad 40 lat. Należał do aktorskiego zespołu hollywoodzkiego reżysera Garry&'ego Marshala, dzięki czemu wystąpił w...

Tagi: Hollywood
Źródło: film.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami