Wiadomości z tagiem Premiery  RSS
Autorka książki "Blondynka" chwali film Netfliksa na jej podstawie

03.10.2022 13:03


Wyreżyserowana przez Andrew Dominika "Blondynka" od momentu premiery na platformie streamingowej Netflix wywołuje burzliwe dyskusje. Jedni rozpływają się w zachwytach i dziękują za prawdziwy portret Marilyn Monroe, inni uważają tę produkcję za niesmaczny przykład żerowania na życiu legendarnej aktorki. Teraz głos w tej dyskusji zabrała Joyce Carol Oates, autorka książki, na podstawie której powstał film. Pisarka chwali dzieło Dominika, choć zauważa, że nie jest ono dla wszystkich.

Źródło: film.interia.pl

9 listopada polska premiera autobiografii Matthew Perry'ego

30.09.2022 20:54

Nakładem wydawnictwa  W.A.B. 9 listopada do księgarni trafi autobiografia aktora Matthew Perry'ego, gwiazdy "Przyjaciół".

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Wielka Polska” Rafała Ziemkiewicza w przyszłym miesiącu w księgarniach

30.09.2022 12:13

26 października swoją premierę będzie miała książka Rafała A. Ziemkiewicza „Wielka Polska”. Jeśli chcesz, by twój kraj rósł, potężniał, bogacił się i niósł bogactwo innym, pozwól po prostu działać ludziom, którzy chcą wzbogacić siebie samych, drą się pazurami do bogactwa i gotowi są gryźć trawę, żeby ze społecznych dołów wdrapać się na same szczyty. I […]

Tagi: Premiery
Źródło: www.kulturatka.pl

Październik pełen nowości w Netfliksie i HBO Max! Co zobaczymy w pierwszym tygodniu miesiąca?

30.09.2022 11:40


Oscarowe produkcje i długo wyczekiwane serialowe premiery. Wszystko to już w pierwszym tygodniu października zaserwują nam popularne platformy streamingowe - Netflix i HBO Max. Jakie hity pojawią się na ekranie?

Źródło: film.interia.pl

Październikowe premiery na Netflix. Wśród nowości serial "Wielka Woda"

30.09.2022 11:27

Dużymi krokami żegnamy wrzesień i witamy polską jesień. Na Netflix w tym miesiącu: premiera dramatu katastroficznego Wielka Woda, inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami z okresu Powodzi Tysiąclecia. Kolejnym polskim serialem, który zadebiutuje w serwisie, będzie Gang Zielonej Rękawiczki. Poznamy historię trzech nieuchwytnych i szlachetnych złodziejek, które po nieudanym napadzie ukrywają się w domu opieki. Nie zapomnieliśmy również o nadchodzącym Halloween. W październiku na Netflix pojawią się opowieści wywołujące gęsią skórkę, w tym polski film "Ostatnia Wieczerza", a także antologia horrorów Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro.

Źródło: fdb.pl

"Avatar" wrócił na ekrany kin. Wielu widzów żąda zwrotu biletów

30.09.2022 8:36


Mimo upływu 13 lat od premiery "Avatara" Jamesa Camerona, kinomanów wciąż zachwyca nieznany świat Pandory. Produkcja z 2009 roku wygenerowała w weekend 10 milionów dolarów w Ameryce Północnej i 20,5 miliona dolarów na całym świecie. Jak jednak informuje portal wp.pl, niektórzy widzowie w polskich kinach byli zaskoczeni. Myśleli bowiem, że kupili bilety na... sequel.

Źródło: film.interia.pl

"Serce dębu" i wyjątkowa NIEMAPA OTO DĄB!

29.09.2022 20:58

Z okazji premiery filmu Serce dębu (już 7 października!), dzięki współpracy Best Filmu i Mamy Projekt, powstała cudowna i wyjątkowa NIEMAPA Oto dąb! NIEMAPA to seria nietypowych przewodników, która za pomocą zabawnych ilustracji i angażujących tekstów przedstawia ciekawe miejsca, przyrodę i kulturę. Ilustracje do NIEMAPY Oto dąb wykonał Tomek Kaczkowski.

Tagi: Premiery
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami