player+
Wiadomości z tagiem Amazon  RSS
Czy Netflix jest wart swojej ceny?

29.05.2023 20:54

Na rynku amerykańskim, Netflix ma do wyboru cztery plany: Podstawowy, Standardowy z reklamami, Standardowy i Premium. Jest to mylące, zwłaszcza w porównaniu z innymi usługami przesyłania strumieniowego, takimi jak np. Amazon Prime Video, które zawierają wszystkie usługi w jednym. Plan Premium Netfliksa jest najdroższą opcją, oferującą dostęp do czterech ekranów i treści 4K.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Blade Runner 2099 - strajk scenarzystów może sporo opóźnić prace nad serialem Amazona

27.05.2023 10:43

Blade Runner 2099 ma być pierwszym aktorskim serialem w świecie zapoczątkowanym filmem Łowca Androidów. Przyjdzie widzom jednak zapewne sporo na niego poczekać.Platforma Amazon Prime Video zamówiła rok temu serial zatytułowany . Nowa seria w uniwersum Łowcy Androidów w swoim założeniu ma być kontynuacją filmu z 2017 roku, za który odpowiadał Denis Villeneuve. Jak wskazuje tytuł, serial będzie rozgrywał się 50 lat po wydarzeniach pokazanych we wspomnianej...

Źródło: naekranie.pl

Idealny prezent dla widzów na Dzień Matki

26.05.2023 15:45

Heaven in Hell już od 19 maja na platformie Amazon Prime Video.

Tagi: Amazon
Źródło: film.wp.pl

"Heaven in Hell": O relacji matki z córką. To nie tylko erotyk

26.05.2023 13:02


Czy dojrzałej kobiecie wolno się szaleńczo zakochać i rzucić w wir namiętności z o 15 lat młodszym mężczyzną? Czy miłość do faceta jest ważniejsza od miłości do własnej córki? Od 19 maja film "Heaven in Hell" jest dostępny na platformie Amazon Prime Video.

Tagi: Amazon
Źródło: film.interia.pl

MCU - z Pierścieni Władzy do filmu Marvela? Aktor jest w kontakcie ze studiem

26.05.2023 10:06

Marvel Studios pracuje nad wieloma projektami, więc siłą rzeczy poszukuje ciągle nowych aktorów. Czy jednym z nich będzie gwiazda serialu Pierścienie Władzy?Marvel Studios planuje wiele projektów do przodu, więc nic dziwnego, że często rozmawia z aktorami o potencjalnych rolach. W rozmowie z Variety, , a zatem jedna z gwiazd serialu Pierścienie władzy od Amazona powiedział, że studio już kontaktowało się z nim w sprawie różnych projektów. Co ciekawe, Córdova...

Tagi: Amazon
Źródło: naekranie.pl

Prawa do sequela ''Lodowego szlaku'' nabędzie inna platforma niż Netflix

25.05.2023 23:02

W 2021 roku Netflix na swojej platformie zaprezentował ciekawy film akcji z Liamem Neesonem Lodowy szlak. Po jego sukcesie zaczęto myśleć nad kontynuacją. Ta powstanie, jednak prawa do niej prawdopodobnie wykupi inna platforma, a mianowicie Amazon Prime Video.

Źródło: fdb.pl

''Cytadela'' - Amazon odnawia serial na 2. sezon

25.05.2023 22:52

Zaledwie miesiąc po premierze i przed debiutem finałowego odcinka pierwszej serii, platforma Amazon Prime Video zdecydowała się odnowić szpiegowską produkcję Cytadela na drugi sezon.

Tagi: Amazon
Źródło: fdb.pl

Mortal Kombat 1 z zaskakującymi gościnnymi występami. W grze mają pojawić się m.in. postacie z Suicide Squad i The Boys

22.05.2023 9:42

W Mortal Kombat 1, podobnie jak w poprzednich odsłonach serii, nie zabraknie gościnnych występów bohaterów z innych dzieł popkultury.Chociaż nie została jeszcze ujawniona pełna lista bohaterów w , to do sieci, za sprawą włoskiego oddziału Amazonu, już teraz wyciekł spis bohaterów, którzy mają trafić do tej produkcji w popremierowej zawartości w ramach Kombat Pack. Wśród nich znajdą się między innymi Quan Chi, Takeda oraz Ermac, ale...

Tagi: Amazon
Źródło: naekranie.pl

Numer jeden w Polsce: "Heaven in Hell". Erotyczna produkcja znów bezkonkurencyjna

21.05.2023 20:08

Przebój w kinach, a teraz przebój na platformie streamingowej. "Heaven in Hell", zgodnie zresztą z prognozami, stał się najpopularniejszym tytułem weekendu na Amazon Prime Video. Erotyczne sceny, których w filmie nie brakuje, okazały się mocną zachęta dla widzów. Niestety są to, jeśli można tak powiedzieć, jedyne zalety tej produkcji.

Tagi: Amazon
Źródło: film.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami