Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
Seriale TVP, które obejrzysz na Netfliksie

02.10.2023 20:42

Poza głośnymi przypadkami takich seriali jak „Rodzinka.pl” i „Ranczo” także inne produkcje Telewizji Polskiej można obejrzeć na Netfliksie. Zebraliśmy najciekawsze propozycje.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP pracuje nad nowym serialem „Chirurdzy”

27.09.2023 21:50

Telewizja Polska pracuje nad nowym serialem medycznym „Chirurdzy”. Pomysłodawcami produkcji są Iwona Kania i Piotr Poraj Poleski. Premiera odbędzie się pod koniec tego roku w TVP1 lub TVP2 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nie będzie reaktywacji serialu „Miodowe lata”

26.09.2023 21:05

Telewizja Polsat i ATM Grupa - wbrew doniesieniom mediów - aktualnie nie pracują nad reaktywacją serialu komediowego „Miodowe lata”, który emitowany był dwie dekady temu - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wyciekło nagranie ze Stuhrem. Internauci nie mają litości

20.09.2023 16:29

Kilka dni przed oficjalną premierą kinową Telewizja Polska i użytkownicy mediów społecznościowych zaczęli publikować fragmenty filmu "Zielona granica". Jeden z nich zawiera scenę z Maciejem Stuhrem, który wścieka się na "rasistów w polskim rządzie" i problemy z libido. Wszystko to okraszone wulgaryzmami. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać.

Źródło: film.wp.pl

Po premierowym seansie „Dewajtis” TVP. Czy serial przyciągnie widownię?

18.09.2023 22:39

Telewizja Polska w niedzielny wieczór wyemitowała pierwszy odcinek nowego serialu zatytułowanego „Dewajtis”. Jest to ekranizacja powieści Marii Rodziewiczówny osadzona w latach 80. XIX wieku. Przed twórcami stanęło trudne zadanie, aby współczesnemu widzowi przybliżyć twórczość pisarki specjalizującej się w opowiadaniu o Kresach w kontekście rodzinnym, romansowym i patriotycznym. Rodziewiczówna podobnie jak Sienkiewicz pisała „ku pokrzepieniu serc”, a dzisiaj jej literatura zestarzała się i popadła w zapomnienie. Czy serial ma zatem szansę, aby odnieść sukces?

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Zielona granica" znów pod ostrzałem. Żołnierz-raper mocno o filmie Holland

18.09.2023 10:18


W niedzielę Telewizja Polska transmitowała z Suwałk koncert zorganizowany dla żołnierzy regionu bałtyckiego. Jednym z występujących był również Vito - żołnierz, który amatorsko zajmuje się rapem. Mężczyzna podczas swojego występu odniósł się do nowego filmu Agnieszki Holland - "Zielona granica".

Źródło: film.interia.pl

Uroczysta prezentacja serialu "Dewajtis". Pierwszy odcinek już w niedzielę

15.09.2023 16:54

Serial, składający się z siedmiu odcinków, będzie można oglądać w niedzielne wieczory w Telewizji Polskiej.

Źródło: filmosfera.pl

TVP digitalizuje filmy i seriale. Jakie tytuły możemy obejrzeć po rekonstrukcji cyfrowej?

10.09.2023 22:39

Od 2017 roku Telewizja Polska realizuje projekt ministerialny „Digitalizacja Polskiej Szkoły Telewizyjnej i Filmowej z Archiwum TVP S.A.”. Celem projektu DIGI TVP jest digitalizacja i częściowa rekonstrukcja materiałów zgromadzonych w archiwach oddziałów terenowych TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Sportowa jesień w TVP

01.09.2023 13:32

• Telewizja Polska przedstawia sportową ofertę na jesień 2023

Źródło: media2.pl

reklama
Kontakt z nami