Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
Transmisje ważnych wydarzeń tenisa stołowego w TVP Sport

02.10.2022 20:47

• Polski Związek Tenisa Stołowego i Telewizja Polska zawarły umowę o współpracy.
• Dzięki dwuletniemu projektowi "Droga do Paryża", tenis stołowy będzie regularnie gościć na antenie TVP Sport.

Źródło: media2.pl

Dyrektor ośrodka inwestycji i transportu TVP odwołany. Co dalej z budową hali zdjęciowej na Woronicza?

30.09.2022 21:55

Jarosław Ścisk, dyrektor ośrodka inwestycji i transportu Telewizji Polskiej, został w czwartek odwołany ze stanowiska - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Został skierowany na emeryturę, choć wiek emerytalny osiągnął już cztery lata temu. Ścisk był nadzorcą największych inwestycji publicznego nadawcy, m.in. rozpoczętej w styczniu budowy hali zdjęciowej przy Woronicza.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kanał TVP z MUX-8 w jakości HD. Koniec TVP ABC na multipleksie

30.09.2022 20:42

Od 29 września kanał TVP Kultura ponownie jest dostępny z multipleksu ósmego naziemnej telewizji cyfrowej w wysokiej rozdzielczości (HD). Jednocześnie po kilku miesiącach Telewizja Polska zrezygnowała z emisji kopii TVP ABC w ramach MUX-8.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP zapowiada start nowego kanału TVP Nauka. "Otwieramy umysły". Gdzie oglądać?

29.09.2022 11:43

• W poniedziałek (3 października 2022 roku) nadawanie rozpocznie kanał TVP Nauka
• Nowy kanał Telewizji Polskiej ma prezentować treści oparte na faktach i dowodach naukowych, budujący stałą i lojalną widownię, realizując misję mediów publicznych

Źródło: media2.pl

Prezes TVP powołał pełnomocników zarządu. Olechowski i Kuczkowski z szerokimi kompetencjami

28.09.2022 21:34

Marek Solon-Lipiński, Jarosław Olechowski, Aneta Woźniak i Krystian Kuczkowski to czwórka nowych pełnomocników zarządu Telewizji Polskiej, którzy mają wspierać prezesa Mateusza Matyszkowicza przy podejmowaniu kluczowych decyzji - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - To znaczy, że Matyszkowicz poczuł się przytłoczony ogromem nowych obowiązków i jako jednoosobowy zarząd szuka wsparcia u sprawdzonych dyrektorów - mówi nam osoba z centrali TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP zapewnia, że nie wycofuje się z disco polo. „Nie dzielić społeczeństwa przez pryzmat muzycznych gustów”

27.09.2022 23:05

Telewizja Polska w przesłanym nam oświadczeniu podkreśla, że po zmianie kierownictwa nie ma mowy o wykluczaniu disco polo z oferty programowej. - Takie spekulacje są bezpodstawne. TVP nie wyraża zgody na dzielenie społeczeństwa przez pryzmat gustów muzycznych - podkreśla. W październiku TVP2 pokaże „Roztańczony PGE Narodowy” z udziałem Zenka Martyniuka, a żona piosenkarza będzie gotować w „Pytaniu na śniadanie”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Agnieszka Giełażyn-Sasimowicz nową szefową TVP3 Białystok

27.09.2022 20:56

W poniedziałek, krótko po dymisni Eugeniusza Szpakowskiego, prezes Telewizji Polskiej na stanowisko dyrektora ośrodka TVP3 Białystok powołał Agnieszkę Giełażyn-Sasimowicz. Ostatnio była rzeczniczką prasową regionalnego oddziału Wód Polskich.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP szuka firmy do usług SMS-owych

27.09.2022 20:47

Telewizja Polska w ramach przetargu zamierza wybrać firmę, która przez dwa lata będzie obsługiwać usługi nadawcy oparte na SMS-ach premium.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TVP2 pokaże imprezę „Roztańczony PGE Narodowy”. Wśród gwiazd Zenek Martyniuk

26.09.2022 22:22

Telewizja Polska w październiku będzie retransmitowała tegoroczną edycję festiwalu „Roztańczony PGE Narodowy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Istotną jego część stanową wykonawcy disco polo, w tym roku na scenie wystąpią m.in. Akcent z Zenkiem Martyniukiem, Boys czy Andre. Wydarzenie pokaże telewizyjna Dwójka. - Audycja ta mieści się w zrównoważonej i różnorodnej ofercie programowej TVP, co stanowi podstawę misji publicznej i spotyka się z dużym zainteresowaniem widzów - informuje nas biuro rzecznika prasowego TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Eugeniusz Szpakowski pierwszym dyrektorem regionalnym TVP odwołanym przez Mateusza Matyszkowicza

26.09.2022 21:50

Prezes Telewizji Polskiej Mateusz Matyszkowicz zdymisjonował Eugeniusza Szpakowskiego ze stanowiska dyrektora TVP3 Białystok. To pierwsza roszada w ośrodkach regionalnych, o której zdecydował nowy prezes TVP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami