Wiadomości z tagiem Telewizja Polska  RSS
Ida Nowakowska gotowa na drugie dziecko? "Tym razem córeczkę". Po zwolnieniu z TVP nie próżnuje

24.02.2024 9:40

Ida Nowakowska od lat była jedną z najpopularniejszych prezenterek Telewizji Polskiej. Nie ominęły jej jednak masowe zwolnienia, które rozpoczęły się w stacji po nowym roku. Zakończona współpraca z "Pytanie na śniadanie" nie przyniosła smutku. Prezenterka cieszy się życiem rodzinnym. Pojawiły się nawet wieści o kolejnym dziecku.

Źródło: swiatgwiazd.pl

TYLKO U NAS: Wiemy, kto dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie". To gwiazda, którą pokochały miliony Polaków!

15.02.2024 17:10

Stało się! Telewizja Polska domyka listę pięciu nowych par prezenterów w “Pytaniu na śniadanie”. Wiemy, kto dołączy do ogłoszonych już wcześniej gwiazd porannego show TVP.

Źródło: swiatgwiazd.pl

TYLKO U NAS: TVP zdecydowała ws. Marzeny Rogalskiej! Znamy kulisy rozmów. Oto co przesądziło o jej powrocie

12.02.2024 16:23

Czy Marzena Rogalska wróci do Telewizji Polskiej? Jest szansa na to, że zobaczymy ją jako kolejną gospodynię “Pytania na śniadanie”? Oto co zdradzono Światu Gwiazd.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Walentynki z Polsatem. Koncert "Cudowna jest miłość"

09.02.2024 16:26

• Miłość to magiczne uczucie, które wypełnia serca zakochanych, tworząc urocze, niepowtarzalne chwile.
• Z okazji szczególnego walentynkowego święta telewizja Polsat przygotowała specjalny koncert

Źródło: media2.pl

Filip Chajzer mocno komentuje nagłe zwolnienie gwiazdy TVP. "To jest skandal"

02.02.2024 10:40

Filip Chajzer jest wściekły. Wszystko z powodu nieoczekiwanego zwolnienia jednej z gwiazd Telewizji Polskiej. Były prezenter “Dzień dobry TVN” nie wahał się uderzyć w sprawujący obecnie władzę rząd i obwinić go za to, co dotknęło jego koleżankę po fachu.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Karolina Pajączkowska zdradziła, jak zwalniano prowadzących "Pytania na śniadanie". Ujawniła, czego zabrania im umowa!

30.01.2024 19:20

Karolina Pajączkowska zabrała głos w sprawie ostatnich zmian w Telewizji Polskiej. Dawna gwiazda TVP Info ujawniła zaskakujące kulisy zwolnień gospodarzy magazynu “Pytanie na śniadanie”. O tym nie mieliście pojęcia!

Źródło: swiatgwiazd.pl

TVP wyrzuca program z wiosennej ramówki. "Prace zostały wstrzymane przez nowe kierownictwo"

29.01.2024 13:39

Sytuacja w TVP jest bardzo dynamiczna, a widzowie nie mogą przyzwyczajać się nawet do największych gwiazd stacji. Ostatnie roszady pokazały, że nikt nie jest bezpieczny. Teraz pojawiła się wiadomość o zatrzymaniu pracy nad programem. Wiosenna oferta Telewizji Polskiej może wyglądać inaczej, niż przypuszczano.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Tadeusz Sznuk ogłosił to oficjalnie na wizji. Ujawnił widzom jeden z największych sekretów programu

26.01.2024 14:45

Program “Jeden z dziesięciu” emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej już od 1994 r. Nie wszystkie tajemnice show zostały jednak rozwiane przez lata jego funkcjonowania. Prowadzący Tadeusz Sznuk postanowił wyjawić jedną z nich.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Rewolucja w "Pytaniu na śniadanie". Alicja Resich: Warto zmienić nazwę programu

25.01.2024 21:40

Duże zmiany w Telewizji Polskiej dotknęły program Dwójki “Pytanie na śniadanie”. Z ekranu zniknęli wszyscy dotychczasowi prowadzący, a pojawiły się nowe twarze. - Czy to jest fair zmieniać wszystkich prowadzących? Moim zdaniem, nie jest to do końca fair. Też miałam takie dylematy, jednak zachowywałam te dobre postaci i tworzyłam dla nich nowych partnerów, jak kiedyś dla Jolanty Fajkowskiej czy Katarzyny Dowbor - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Alicja Resich, była szefowa “Pytania na śniadanie”.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Tomasz Kammel traci posadę w "Pnś". Nowa szefowa nie zostawiła żadnych złudzeń

24.01.2024 9:14

Tomasz Kammel jest jednym z najbardziej popularnych prezenterów Telewizji Polskiej, który od ponad dekady współpracował z "Pytaniem na śniadanie". Ostatnie zmiany sprawiły, że widzowie coraz rzadziej obserwowali go u boku Izabelli Krzan. Teraz wszystko jest już jasne. Szefowa programu zdradziła los prowadzącego śniadaniówki. Co się z nim stanie?

Źródło: swiatgwiazd.pl

reklama
Kontakt z nami