Wiadomości z tagiem Oscary  RSS
"Oppenheimer" z kolejną prestiżową nagrodą. Oscar niemal pewny

27.02.2024 8:39


W niedzielny wieczór Amerykańska Gildia Producentów wręczyła swoje doroczne nagrody. Najlepszym filmem został wybrany "Oppenheimer", co jest dla jego twórców znakomitym prognostykiem przed ceremonią oscarową.

Tagi: Oscary
Źródło: film.interia.pl

Ulubieniec widzów walczy o Oscara. To jego najpopularniejszy film?

27.02.2024 8:39


Bradley Cooper jeszcze kilka lat temu znany był jako aktor komediowy. Dzisiaj jest jednym z największych hollywoodzkich graczy. Już za dwa tygodnie dowiemy się czy otrzyma pierwszego w życiu Oscara za film "Maestro".

Źródło: film.interia.pl

Gwiazdor jednak zaśpiewa na Oscarach! Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

27.02.2024 7:49


To już pewne! Ryan Gosling zaśpiewa na żywo nominowaną do Oscara piosenkę "I'm Just Ken" podczas tegorocznego rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Oprócz gwiazdora "Barbie" na scenie zobaczymy również m.in. Zendayę, Michelle Yeoh, Ala Pacino, Jamie Lee Curtis i Nicolasa Cage'a. Aktorskie sławy wręczać będą statuetki.

Źródło: film.interia.pl

Ryan Gosling zaśpiewa piosenkę "I'm Just Ken" z filmu "Barbie" na Oscarach

26.02.2024 20:21

Koniec spekulacji, koniec załamywania rąk, koniec wysyłanych w eter próśb. Ryan Gosling wystąpi podczas ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej i zaśpiewa nominowaną do Oscara piosenkę "I'm Just Ken". Ujawniono również, że podczas gali na scenie pojawią się m.in. Zendaya, Brendan Fraser, Michelle Yeoh i Nicolas Cage. Ryan Gosling wystąpi podczas oscarowej gali

Źródło: www.filmweb.pl

"Oppenheimer" triumfuje, Emma Stone pokonana. To prognostyk Oscarów?

26.02.2024 14:40


"Oppenheimer" Christophera Nolana triumfował podczas 30. ceremonii rozdania nagród Amerykańskiej Gildii Aktorów (Screen Actors Guild - SAG). Tytuł zwyciężył w kategoriach najlepszy filmowy zespół aktorski i najlepszy aktor w roli głównej oraz drugoplanowej. Wśród seriali najwięcej nagród zgromadził głośny "The Bear". Największą przegraną gali jest Emma Stone, która została pokonana przez Lily Gladstone.

Źródło: film.interia.pl

Emma Stone zjadła aż... 60 tartaletek na planie "Biednych istot". Poświęcenie dla roli!

26.02.2024 12:55


Emma Stone podzieliła się szczegółami pracy na planie filmu "Biedne istoty". Jak się okazuje, rola ta była sporym wyzwaniem, nie tylko aktorskim, ale też dla żołądka gwiazdy. Jak radziła sobie na planie produkcji nominowanej do Oscara?

Źródło: film.interia.pl

Spirit Awards 2024 - laureaci tegorocznej gali. Poprzednie życie przeżyło wielki triumf!

26.02.2024 11:46

Gala rozdania Independent Spirit Awards już za nami. Ceremonię szczególnie zdominował film Poprzednie życie od studia A24. Kto jeszcze może cieszyć się statuetką?W niedzielę, 25 lutego, odbyła się ceremonia rozdania statuetek Film Independent Spirit Awards. Ten wieczór zdecydowanie należał do - film otrzymał statuetki za Najlepszy film oraz reżyserię. Przypomnijmy, że obraz A24 został również nominowany do Oscara.  Na wyróżnienia zasłużyły również ,  oraz...

Tagi: Oscary
Źródło: naekranie.pl

PGA Awards 2024 - wyłoniono zwycięzców nagród Gildii Producentów. Oppenheimer nadal na szczycie

26.02.2024 11:01

Nagrody Gildii Producentów PGA Awards 2024 rozdane. Jakie z filmów, seriali i programów telewizyjnych zostały doceniony?Odbyła się 35. ceremonia wręczenia nagród zwycięzcom wyłonionym przez Gildię Producentów, czyli PGA Awards 2024. Z nagrodą za najlepszy film kinowy wieczór zakończył Oppenheimer, dla którego jest to dobry prognostyk przed galą wręczenia Oscarów - aż 15 z 20 filmów, które zostały nagrodzone w tej kategorii przez Gildię Producentów ostatecznie...

Tagi: Oscary
Źródło: naekranie.pl

Niezależne Oscary rozdane. Sprawdźcie listę nagrodzonych tytułów

26.02.2024 8:39

Tradycyjnie tuż przed galą oscarową odbyła się ceremonia wręczenia Film Independent Spirit Awards, czyli nagród określanych czasem "niezależnymi Oscarami". Liderzy nominacji nie zawiedli W kategoriach filmowych liderami nominacji byli: "Poprzednie życie", "Obsesja" oraz "American Fiction". Wszystkie miały po pięć nominacji i dwa z nich zdobyły po kilka statuetek. "Poprzednie życie"

Tagi: Oscary
Źródło: www.filmweb.pl

Producenci nie zaskoczyli. Wybrali najlepsze filmy i seriale roku

26.02.2024 8:02

W niedzielę odbyła się 35. gala wręczenia nagród Amerykańskiej Gildii Producentów. Faworyci docenieni przez producentów Ceremonia upłynęła pod znakiem nagradzania faworytów. Za najlepszy film uznano "Oppenheimera". Za film animowany zaś - "Spider-Man: poprzez multiwersum". Oba tytuły już wkrótce powinny triumfować w tych kategoriach na Oscarach. Drobnym zaskoczeniem może być jedynie

Źródło: www.filmweb.pl

reklama
Kontakt z nami