Wiadomości z tagiem Doda  RSS
"Doda - 12 kroków do miłości" hitem Polsatu. "To Doda generuje tak wysoką oglądalność"

01.10.2022 22:40

Pierwszy odcinek nowego show Polsatu obejrzało ponad 800 tys. widzów, kolejne już nieco mniej, ale "Doda - 12 kroków do miłości" nadal notuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Program jest szeroko promowany na TikToku i tam również kolejne filmiki mają imponujące liczby wyświetleń. - Telewizje tracą młodych odbiorców, więc robią co mogą w mediach społecznościowych, by dotrzeć do tej grupy - komentuje Wojtek Kardyś, ekspert od komunikacji internetowej.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Izabella Miko straciła dwie role z powodu koronawirusa. Nie kryje rozżalenia

30.09.2022 16:06


Polską aktorkę, która od lat robi karierę w USA, dopadł duży pech. Przeszły jej obok nosa dwa projekty filmowe, przy których miała pracować przez miesiąc. Stało się tak, gdyż test na koronawirusa dał pozytywny wynik. Na dodatek, kwarantannę musiała odbywać nie w domu, a hotelu w Atlancie, gdzie realizowano jeden z filmów, w którym miała zagrać Najbardziej irytujące w tym wszystkim było zaś według niej to, że nie miała jakiegokolwiek objawu choroby.

Tagi: Doda
Źródło: film.interia.pl

RECENZJA: Baby Broker

27.09.2022 23:21

Hirokazu Koreeda, reżyser tej wzruszającej produkcji, podjął temat w przeludnionym miejscu istotny i jeszcze go dodatkowo nobilitował.

Tagi: Doda
Źródło: fdb.pl

Reality-show „Doda - 12 kroków do miłości” przyciąga do Polsatu 740 tys. widzów

20.09.2022 21:22

Pierwsze trzy odcinki nowego show „Doda - 12 kroków do miłości” oglądało średnio 742 tys. widzów. W porównaniu do nadawanego w analogicznym okresie rok wcześniej w tym paśmie serialu „Kuchnia” widownia się niemal nie zmieniła - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kiedy dodatkowe kanały naziemne? „Z naszej strony nie ma pośpiechu”

18.09.2022 22:03

We wrześniu miały wznowić nadawanie multipleksy eksperymentalne BCAST i Grupy MWE. Wnioski do UKE nadal są kompletowane, więc pozwoleń wciąż nie ma. - Z naszej strony nie ma pośpiechu, gdyż wciąż dużo ludzi nie ma telewizorów DVB-T2/HEVC - informuje Wirtualnemedia.pl Michał Winnicki, właściciel Grupy MWE.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Xawery Żuławski: "Apokawixa" ma zapewnić solidną rozrywkę masowej widowni

14.09.2022 14:17


"W scenariuszu tworzonym przed COVID-19 napisaliśmy, że oto nadchodzi wielka pandemia zagrożenia zombicznego. Nagle okazało się, że ten tekst został dogoniony przez wydarzenia" - powiedział PAP Xawery Żuławski, dodając, że celem jego filmu było "zapewnić solidną rozrywkę masowej widowni". "Apokawixa" startuje w konkursie głównym festiwalu w Gdyni.

Tagi: Doda
Źródło: film.interia.pl

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY] Najlepsze przesyłki kurierskie dla e-commerce

12.09.2022 13:29

W e-commerce dostawa produktów do klienta powinna odbywać się możliwie jak najszybciej, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu bezpieczeństwa. Odbiorcy szczególnie cenią dodatkowe opcje dostawy, na przykład darmową drugą próbę doręczenia, czy możliwość śledzenia przesyłki online. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, dokładnie zastanów się, z jakim partnerem logistycznym będziesz współpracować, z myślą o zadowoleniu własnych klientów.

Tagi: Doda
Źródło: media2.pl

reklama
Kontakt z nami