player+
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Doda dziękuje szefowi muzycznemu RMF FM. "Przewrócił całe moje życie do góry nogami"

29.05.2023 20:46

Dorota Rabczewska podziękowała w mediach społecznościowych Adamowi Czerwińskiemu z RMF FM. Wokalistka przyznała, że szef muzyczny tej rozgłośni wskazał, że "następną piosenką według niego na radiowego hita jest »Melodia ta«". - To normalne zjawisko w naszej branży, że zbiera się opinie o piosenkach od radiowców - słyszymy w wytwórni muzycznej.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Arnold Schwarzenegger: Aktor na temat choroby Bruce'a Willisa. "Nigdy nie przechodzimy na emeryturę"

29.05.2023 10:04


Arnold Schwarzenegger skomentował obecną sytuację zdrowotną Bruce'a Willisa. Wyznał, że rozumie powody zakończenia kariery gwiazdora "Szklanej pułapki". Jednocześnie dodał, że takie osoby jak on nigdy nie przejdą na emeryturę - świat kina zapamięta ich na zawsze.

Źródło: film.interia.pl

Iwona Bielska przeżyła szaleńczy romans z Romanem Wilhelmim. Aktor straszył samobójstwem

27.05.2023 14:35

Na początku lat 70. Iwona Bielska, przyszła "Wilczyca" i Krystyna Pawłowicz w "Polityce", zaczynała dopiero studia. Roman Wilhelmi był już wtedy sławnym aktorem, którego cała Polska kojarzyła jako dowódcę najsłynniejszego czołgu w polskim filmie, "Rudego 102". Dzieliło ich 16 lat różnicy, a na dodatek on miał już żonę i syna. Iwona Bielska długo opierała się starszemu koledze.

Źródło: film.wp.pl

9,99 zł za udostępnienie hasła Netfliksa. W Disney+, HBO Max i Prime Video to darmowe

26.05.2023 20:47

Netflix poinformował, że 9,99 zł miesięcznie ma kosztować każdy użytkownik poza gospodarstwem domowym subskrybenta. Nowa opłata napędzi dodatkowych klientów konkurencyjnym platformom, które z dzieleniem się kontami otwarcie nie walczą i piratom. Przykład Kanady pokazuje jednak, że w dłuższej perspektywie decyzja może gigantowi streamingu wyjść na dobre.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Startuje Polsat SuperHit Festiwal 2023. Jubileusze, gwiazdy, hity i kabarety

26.05.2023 19:16

• Polsat traydycyjnie rozpoczyna telewizyjny sezon muzycznych festiwali
• Startuje Polsat SuperHit Festiwal 2023 potrwa od 26 do 28 maja
• Na scenie wystąpią m.in. Dawid Kwiatkowski, IRA, Sara James, Maciej Maleńczuk, bryska, Smolasty, Ørganek, Agnieszka Chylińska, Doda, Edyta Górniak, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Skeczów Męczących.

Źródło: media2.pl

Rusza Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Gdzie transmisja, kto wystąpi i poprowadzi?

26.05.2023 0:38

Tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal odbywa się od 26 do 28 maja. Zaśpiewają m.in. Doda, Dawid Kwiatkowski, Sara James, Maciej Maleńczuk, bryska, Smolasty, Organek, Agnieszka Chylińska, Kayah, Bajm czy Edyta Górniak. Podczas imprezy stacja świętować będzie 20-lecie festiwali w Sopocie i zorganizuje aż sześć jubileuszy gwiazd.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Piotr Metz: Tina Turner była artystką kompletną; miała niesamowite warunki wokalne oraz sceniczne

25.05.2023 20:55

Tina Turner była artystką kompletną. Miała niesamowite warunki wokalne oraz sceniczne, a także wrodzone poczucie rytmu - powiedział PAP dziennikarz muzyczny Piotr Metz. "W zasadzie była jednoosobowym wzorcem metra, jeśli chodzi o muzykę" - dodał.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Deadpool 3 to tak naprawdę film o Wolverinie? Hugh Jackman w zaroście

25.05.2023 14:53

Hugh Jackman opublikował nowe nagranie, na którym widać jego zarost, za to jeden z komiksowych twórców Deadpoola zdradził, czego możemy oczekiwać po 3. części. Zobaczcie sami. to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów superbohaterskich. Fani nie mogą się doczekać, by zobaczyć Wolverine'a i Wade'a Wilsona razem. W dodatku Rob Liefeld, współtwórca komiksów o Deadpoolu, zapowiada że mutant odegra dużą rolę w filmie. Liefeld napisał na Twitterze, że Deadpool 3 jest bardziej filmem o...

Źródło: naekranie.pl

Netflix zabrania współdzielenia kont w Polsce. Ujawnia dodatkową opłatę

24.05.2023 20:58

Netflix zaczął informować subskrybentów w kolejnych krajach, m.in. Polsce, że za udostępnianie konta osobie spoza gospodarstwa domowego będą musieli dodatkowo płacić. Stawka to 9,99 zł miesięcznie.

Tagi: Netflix, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami