Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Zakład Pogrzebowy A.S. Bytom zaprasza na śmiertelnie śmieszny film „MASZ CI LOS!”. Tylko w kinach od 3 lutego

25.01.2023 20:24

Każdy z nas chciałby wygrać miliony w loterii. A co, gdyby szczęście się do ciebie uśmiechnęło, ale na ostatniej prostej pojawiło się więcej chętnych do podziału? W dodatku z niezbyt lubianej rodziny? A co, gdyby od milionów dzielił nas jeszcze jeden szkopuł? Wygrany kupon znajduje się w marynarce dziadka, który leży zakopany trzy metry pod ziemią.

Tagi: Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jan A.P. Kaczmarek jest poważnie chory. Laureat Oscara potrzebuje pomocy

24.01.2023 12:30


Jan A.P. Kaczmarek - polski laureat Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel", potrzebuje pomocy. Kompozytor jest chory na MSA, czyli zanik wieloukładowy. Ma problemy z wykonywaniem podstawowych czynności, a dodatkowo jego stan się pogarsza. Opieka nad artystą jest coraz bardziej kosztowna, dlatego córka Kaczmarka, Anastazja Davis, urządziła internetową zbiórkę pieniędzy.

Źródło: film.interia.pl

Oscary 2023: Jerzy Skolimowski, czyli daleko od Hollywood

24.01.2023 5:30


"Na miłość boską, nie! Żadne Hollywood! Wolę zrobić spokojny film na Mazurach" - Jerzy Skolimowski mówił piętnaście lat temu przy okazji premiery filmu "Cztery noce z Anną". I dodawał, że może pracować tylko wtedy, gdy ma zapewnioną "pełną wolność". Czy ta artystyczna bezkompromisowość zostanie doceniona w Fabryce Snów? Jego najnowszy film "IO" znalazł się bowiem na skróconej liście filmów, które mają szansę na nominację do Oscara.

Źródło: film.interia.pl

Internauci z ponad 100 mln domów korzystają z Netflixa bez subskrypcji. Niebawem dodatkowa opłata

22.01.2023 22:19

Netflix zapowiedział, że w bieżącym kwartale zacznie wdrażać narzędzia weryfikowania, czy z konta korzystają osoby z jednego gospodarstwa domowego i dodatkowe opłaty dla subskrybentów dzielących się swoim profilem poza domem. Dzięki współdzieleniu kont z platformy korzysta ponad 100 mln gospodarstw domowych bez subskrypcji.

Tagi: Netflix, Doda
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jason Momoa: "Zawsze będę Aquamanem". Aktor wcieli się w dwie postacie w DCU?

22.01.2023 12:44

Jakakolwiek przyszłość czeka filmowe uniwersum DC, na pewno jest w niej miejsce dla Jasona Momoy. Aktor, który kilka dni temu nie ukrywał radości po spotkaniu z odpowiadającymi za DCU Jamesem Gunnem i Peterem Safranem, zdementował pogłoski, jakoby miał pożegnać się z rolą Aquamana. Dodał też, że być może zagra kogoś jeszcze. Jason Momoa nie żegna się z Aquamanem W trakcie wywiadu

Tagi: Doda
Źródło: www.filmweb.pl

RECENZJA: Bielmo

19.01.2023 8:36

Jeśli dodać do pasma sensownych posunięć reżyserskich fakt, iż rozwiązanie zagadki postawi na głowie wcześniejsze dociekania, to „Bielmo” wyróżni się na tle niekiedy błahych produkcji Netflixa.

Tagi: Netflix, Doda
Źródło: fdb.pl

„Final Fantasy XVI” z polskimi napisami! Edycja Deluxe oraz bonusy do zamówień

18.01.2023 13:30

Podczas gdy jedni wydawcy zabierają nam polskie napisy, inni decydują się wyjść naprzeciw oczekiwaniom graczy. I właśnie do tych drugich zaliczyć można Square Enix, które dziś, za pośrednictwem polskiego dystrybutora firmy Cenega, ogłosiło po raz pierwszy w historii kinową lokalizację gry z serii "Final Fantasy". Dodatkowo, kilku sprzedawców ujawniło również trochę przedwcześnie, jakich bonusów

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: www.filmweb.pl

"Dziewczyny z Dubaju": Piotr Krysiak wypytuje Dodę. Chodzi o zarobki w związku z filmem

17.01.2023 11:01


Film "Dziewczyny z Dubaju" okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym i przyciągnął do kin rzesze widzów. Producentką kreatywną filmu była Doda. Artystka konsekwentnie twierdzi, że po wejściu filmu do kin, już nic na nim nie zarobiła. Tymczasem Piotr Krysiak, autor książki "Dziewczyny z Dubaju", na której wątkach luźno oparta jest fabuła, napisał, że Doda otrzymała pokaźne wynagrodzenie, ale jeszcze zanim film trafił do kin.

Tagi: Doda
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami