punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Doda  RSS
Wiedzieliście, że w popularnej animacji jest scena po napisach? Co się w niej znalazło?

20.06.2024 10:17


Animacja "W głowie się nie mieści 2" debiutowała w polskich kinach 12 czerwca 2024 roku. Film cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Część z nich może jednak nie wiedzieć, że po napisach końcowych znajduje się dodatkowa scena. Co się w niej znalazło? Uwaga, opis poniżej zdradza szczegóły fabuły animacji!

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: film.interia.pl

Epickie sceny akcji i wiele zachwytów. Ponoć jest na co czekać

20.06.2024 8:52


W Barcelonie trwają obecnie targi CineEurope 2024. Podczas jednego z paneli wytwórnia Paramount Pictures przedstawiła nowy zwiastun kontynuacji Gladiatora wraz z materiałem dodatkowym, na którym uczestnicy zobaczyli Paula Mescala i Pedro Pascala. Ze strony twórców popłynęło wiele zachwytów - ponoć naprawdę na ten film warto czekać.

Źródło: film.interia.pl

Jaką emeryturę ma Aleksander Kwaśniewski? Właśnie dostał podwyżkę

19.06.2024 21:19

Aleksander Kwaśniewski skarży się na niską emeryturę. Były prezydent Rzeczypospolitej twierdzi, że jej wysokość nie starcza na utrzymanie rodziny. W związku z tym, polityk musiał znaleźć dodatkowe zajęcie.

Tagi: Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

Plejada stanowczo reaguje na przemowę Dody. Jest odpowiedź gwiazdy

19.06.2024 20:03

Afera po Gali Gwiazd Plejady trwa. Doda zamieściła materiał wideo z przemową z wydarzenia, którą w jej imieniu wygłosił Rafał Bogacz. Jak zareagował portal i co zrobiła gwiazda?

Tagi: Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

W takich warunkach podróżuje Doda. Zdjęcia bałaganu przyprawiają o zawrót głowy

19.06.2024 9:35

Doda miała dziś obchodzić wieczór triumfu, tymczasem wszystko spaliło na panewce. Tymczasem w sieci pojawiły się koszmarne warunki, w jakich podróżowała. To właśnie wyjazd stanął na drodze do triumfu.

Tagi: Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

Doda ujawnia, co próbowała zrobić Plejada, żeby przyszła na galę. Gwiazda zbojkotowała pomysł

18.06.2024 23:40

Doda ujawniła dziś wszystkie grzeszki portalu Plejada. W tym celu wysłała, w roli konia trojańskiego, swojego menadżera. Przemówienie siało prawdziwe zniszczenie.

Tagi: Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

Doda dopiero po gali Plejady pokazała, co potrafi. Oto, co zrobiła, gdy emisja dobiegła końca

18.06.2024 23:17

Doda skrytykowała Plejadę na gali, na której wręczyli jej nagrodę dla gwiazdy roku. Nie szczędziła mocnych słów. Po ceremonii zdobyła się na jeszcze jeden cierpki komentarz.

Tagi: Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

Mocne! Doda zrugała Plejadę na ich własnej gali, odbierając nagrodę

18.06.2024 22:16

Doda została nagrodzona na Gali Gwiazd Plejady 2024. Moment triumfu zamienił się w moment grozy, kiedy wszyscy usłyszeli, co Rabczewska sądzi o serwisie. Tekst przemówienia poraża.

Tagi: Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

Rutkowscy obwieszeni jak choinka na imprezie. Tak się spieszyli, że odpięło się to, co nie powinno

18.06.2024 21:16

Maja i Krzysztof Rutkowscy na głośnej imprezie aż błyszczeli od złotych dodatków. Jednak nawet drogie kreacje i biżuteria nie uchroniły ich od wpadki. Co wydarzyło się na gali?

Tagi: Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

Prawdziwy ból ma zwiastun. Jesse Eisenberg i Kieran Culkin kontra PKP podczas podróży po Polsce

18.06.2024 16:55

A Real Pain to amerykański film Jesse'ego Eisenberga, który był w całości kręcony w Polsce. Jest pierwszy zwiastun. ma pierwszy zwiastun, który rozpoczyna się czymś, z czym polscy widzowie od razu się utożsamią: postacie grane przez Jesse'ego Eisenberga i Kieran Culkin podróżują pociągiem PKP na terenie Polski. Dodatkowo kombinują jak to zrobić bez płacenia za bilet. Projekt będzie wyświetlany w Polsce pod tytułem Prawdziwy ból. A...

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami