Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Olga Kurylenko w nowej roli! Dziewczyna Bonda została legendarną wojowniczką

19.05.2022 5:00


Spełnia się największe marzenie Olgi Kurylenko. Urodzona w Ukrainie aktorka i modelka marzyła o podbiciu Hollywood, a patrząc na jej ostatnie projekty filmowe, jest coraz bliżej dotarcia na sam szczyt! W najnowszym filmie w reżyserii Jesse V. Johnsona zagra legendarną królową brytyjskich Icenów – Boudikę.

Źródło: film.interia.pl

Dwójka hollywoodzkich aktorów w obsadzie prequela ''Yellowstone''

18.05.2022 23:13

Największy serialowy hit Paramount Yellowstone doczeka się swojego kolejnego prequela. Pracuje nad nim twórca oryginału Taylor Sheridan. Obsada produkcji powiększyła się właśnie o dwa wielkie hollywoodzkie nazwiska.

Tagi: Hollywood
Źródło: fdb.pl

Agent Simu Liu nakłonił go do występu w "Barbie" twierdząc, że to jeden z najlepszych scenariuszy jakie widział

17.05.2022 13:45

Simu Liu, którego szersza publiczność mogła poznać dzięki widowisku Marvela Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni, powoli zaczyna dostawać coraz więcej angaży w hollywoodzkich produkcjach. Chiński aktor pojawi się chociażby w Barbie.

Tagi: Hollywood
Źródło: fdb.pl

Jason Momoa przeprasza fanów za zdjęcia z Kaplicy Sykstyńskiej

16.05.2022 14:55


Hollywoodzki gwiazdor Jason Momoa przeprosił fanów za zdjęcia z Kaplicy Sykstyńskiej, którymi podzielił się na instagramowym koncie. "Przepraszam, jeśli was uraziłem" - powiedział aktor.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.interia.pl

Box Office: Wczesne prognozy dotyczące weekendu otwarcia "Jurassic World: Dominion"

16.05.2022 12:58

Universal Pictures będzie miał prawdopodobnie kolejną kasową bombę. Za kilka tygodni do kin na świecie wejdzie widowisko Jurassic World: Dominion, które zapewne będzie finansowym sukcesem hollywoodzkiego studia.

Źródło: fdb.pl

Tom Holland i Zendaya: Różnica wzrostu to nie przeszkoda

15.05.2022 8:34


Tom Holland i Zendaya to obecnie najgorętsza para Hollywood. Od sensacyjnych plotek na ich temat aż huczy! Co łączy parę młodych artystów z Tomem Cruise'em i Nicole Kidman?

Źródło: film.interia.pl

Fred Ward nie żyje. Odszedł niezwykły aktor z ogromną charyzmą

13.05.2022 21:03


Fred Ward to postać niezwykła. Zanim trafił do Hollywood był m.in. drwalem na Alasce, bokserem, artystą malarzem, rzeźbiarzem. Sukces w świecie filmu nie zmienił jego przyzwyczajeń. Pozostał outsiderem z wyboru. Fred Ward odszedł w wieku 79 lat.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami