Wiadomości z tagiem Hollywood  RSS
Kirstie Alley nie żyje. Żegnają ją gwiazdy Hollywood

06.12.2022 11:02


Smutna wiadomość dotarła dziś do fanów kina. W wieku 71 lat zmarła Kirstie Alley, którą widzowie znają głównie z filmowej serii "I kto to mówi?". Na wiadomość o śmierci aktorki zareagowało mnóstwo gwiazd, m.in. Jamie Lee Curtis, James Burrows, Kelsey Grammer czy jej bliski przyjaciel John Travolta. "Nigdy nie spotkałam nikogo takiego, jak ona. Była absolutnie wyjątkowa. Jestem wdzięczna, że dane mi było ją poznać" - powiedziała Rhea Perlman.

Źródło: film.interia.pl

Robert Downey Jr. miał sześć lat, gdy ojciec podał mu marihuanę

06.12.2022 8:47


Hollywoodzki gwiazdor, który latami zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, ujawnił, kto wciągnął go w szpony nałogu. Jak się okazuje, był to jego ojciec - aktor i reżyser Robert Downey Sr. Słynny filmowiec wprowadził syna nie tylko do świata kina, ale i używek. "Dorastałem w rodzinie, w której wszyscy brali narkotyki" - przyznał Downey Jr. Efekt był taki, że już w wieku 8 lat był uzależniony od marihuany.

Źródło: film.interia.pl

Zachwycająca Amal Clooney. Hollywoodzki gwiazdor nie mógł oderwać od niej wzroku

04.12.2022 18:29

George i Amal Clooneyowie byli obecni na oficjalnej gali zorganizowanej przez Centrum Kennedy’ego w Waszyngtonie. To coroczne wydarzenie, które ma uhonorować osobistości ze świata sztuki za ich wkład w kulturę.

Źródło: film.wp.pl

"Babilon": Karolina Szymczak o pracy z Bradem Pittem: "Przytulił mnie i powiedział, że jest w ogromnym szoku"

04.12.2022 15:56


Polska aktorka Karolina Szymczak, która prywatnie jest żoną Piotra Adamczyka, prężnie rozwija swoją karierę w Hollywood. Ostatnio zagrała m.in. u boku Brada Pitta w filmie "Babilon". W wywiadzie zdradziła, jak wyglądała ich współpraca na planie.

Tagi: Hollywood
Źródło: film.interia.pl

Julia Reichert nie żyje. Zdobywczyni Oscara zmarła w wieku 76 lat

03.12.2022 20:40


Julia Reichert, zdobywczyni Oscara za film dokumentalny "Amerykańska Fabryka" z 2020 roku zmarła po walce z rakiem urotelialnym - informuje "The Hollywood Reporter". Miała 76 lat.

Źródło: film.interia.pl

Mason Lee zagra Bruce'a Lee w nowym filmie biograficznym. To syn reżysera

01.12.2022 8:41


Dan Futterman napisze scenariusz, a Sony 3000 Pictures wyprodukuje film, w którym Mason Lee wcieli się w szanowanego artystę sztuk walki Bruce'a Lee - donosi "The Hollywood Reporter".

Tagi: Hollywood
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami