Wiadomości z tagiem Will Smith  RSS
Sean Penn do Willa Smitha: Poszedłem do więzienia za to, co zrobiłeś

14.09.2023 14:42


W wywiadzie dla "Variety" Sean Penn nawiązał do głośnej sytuacji w 2022 roku, gdy Will Smith spoliczkował Chrisa Rocka podczas gali oscarowej. Gwiazdor "Obywatela Milka" jest zły, że jego kolega po fachu nie został ukarany za swój czyn. Zaznaczył, że lata temu sam trafił do więzienia za podobne przewinienie.

Źródło: film.interia.pl

Will Smith dziękuje swojemu mentorowi. Wzruszające słowa aktora

31.07.2023 8:39


Strajk aktorów trwa od 13 lipca 2023 roku. Protestujących wspierają gwiazdy największego formatu. Ostatnią z nich jest Will Smith. Laureat Oscara zamieścił na swoim koncie na Instagramie wpis, który zadedykował swojemu nauczycielowi aktorstwa.

Źródło: film.interia.pl

Bad Boys 4 ma tytuł. Pod takim będzie wyświetlany w kinach

22.05.2023 18:47

Dobre źródło poinformowało nieoficjalny o tytule Bad Boys 4. Jak będzie brzmieć?Trwają zdjęcia do Bad Boys 4, w którym ponownie główne role grają Martin Lawrence i Will Smith. Panowie wcielają się odpowiednio w Marcusa Burnetta i Mike'a Lowreya. Tak jak trzecia część miała podtytuł, tak czwórka również go dostanie. Bad Boys 4 - tytuł Jak donosi niezawodny Charles Murphy, którego doniesienia...

Źródło: naekranie.pl

"Bad Boys 4”: Ioan Gruffudd zagra w nowej odsłonie. O czym opowie nowa część?

02.05.2023 20:40


Po sukcesie "Bad Boys for Life” z 2020 roku dalsza kontynuacja hitowej serii była wręcz pewna. "Bad Boys 4” powstaje, a do kolejnych przygód Mikea Lowreya (Will Smith) i Marcusa Burnetta (Martin Lawrence) dołączają nowe gwiazdy.

Źródło: film.interia.pl

Will Smith pojawił się na gali po raz pierwszy od oscarowego skandalu

02.03.2023 14:20


Po raz ostatni Will Smith miał okazję do podziękowań za nagrodę rok temu, gdy odbierał Oscara za rolę w filmie "King Richard: Zwycięska rodzina". Lepiej pamiętane jest jednak to, co zrobił kilka minut wcześniej, gdy wtargnął na scenę i spoliczkował Chrisa Rocka za żarty o jego żonie. Od tamtej pory popularny aktor był na cenzurowanym. Sytuacja zdaje się jednak wracać do normy, bo Smith odebrał właśnie nagrodę Stowarzyszenia Afroamerykańskich Krytyków Filmowych. Co ważne, przed wygłoszeniem mowy dziękczynnej nikogo nie uderzył.

Źródło: film.interia.pl

Rok po "The Slap" Will Smith znowu uznany za najlepszego aktora

26.02.2023 9:34

Will Smith zdobył pierwszą nagrodę od czasu zeszłorocznej oscarowej gali, podczas której otrzymał Oscara i spoliczkował Chrisa Rocka. Aktor został laureatem NAACP Image Award dla najlepszego aktora w filmie fabularnym. Smith został wyróżniony za występ w "Wyzwoleniu". Will Smith z nagrodą za "Wyzwolenie" NAACP Image Awards to nagrody przyznawane przez Krajowe Stowarzyszenie na rzecz

Źródło: www.filmweb.pl

reklama
Kontakt z nami