Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Nia Long: Od lat marzyła o tym, by zagrać żonę Eddiego Murphy’ego

29.01.2023 11:28


W piątek 27 stycznia na platformie streamingowej Netflix zadebiutowała komedia „My i wy” w reżyserii Kenyi Barrisa. W rolach głównych występują w niej m.in. Eddie Murphy („Gliniarz z Beverly Hills”) i Nia Long („Drużba”), którzy grają małżeństwo. Jak się okazuje, występ w tym filmie pozwolił aktorce w końcu spełnić marzenie o tym, by zagrać u boku tego legendarnego gwiazdora kina.

Źródło: film.interia.pl

Eddie Murphy chce powrotu Osła. Bo Kot w butach nie jest tak zabawny

29.01.2023 10:25

Czy jest szansa na to, by Osioł ze świata Shreka powrócił? Gdyby to zależało wyłącznie od podkładającego mu głosu Eddie'ego Murphy'ego, to już by się tak stało. Aktor złożył jasną deklarację. Kocham Osła Eddie Murphy promuje właśnie nową komedię platformy Netflix "My i wy", w której wystąpił. To okazja do zadawania przez dziennikarzy pytań o inne projekty. W rozmowie Etalk poruszono

Źródło: www.filmweb.pl

Netflix na luty. "You 4", "Miłość do kwadratu jeszcze raz", "Dziewczyna i Kosmonauta" (wideo)

29.01.2023 9:50

• Premiery Netflixa na luty
• Wśród premier polski modern romance "Dziewczyna i Kosmonauta", polski film "Miłość do kwadratu jeszcze raz", "U Ciebie czy u mnie?" z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem, czwarty sezon "You" oraz nowy sezon dokumentu "Formuła 1: Jazda o życie" przykuje uwagę widowni

Źródło: media2.pl

Kiedy przeszłość zaczyna Cię doganiać - zobacz zwiastun filmu ''Przybłędy''

28.01.2023 17:22

Netflix prezentuje pełny zwiastun dramatu Przybłędy. Czy utrzymanie perfekcyjnego życia wynikającego z perfekcyjnego kłamstwa jest możliwe?

Tagi: Netflix
Źródło: fdb.pl

Eddie Murphy: Kontuzje na planie nowej części "Gliniarza z Beverly Hills"

28.01.2023 11:09


Rola Axela Foleya, policjanta z Beverly Hills, do dziś jest jedną z najważniejszych w dorobku Eddiego Murphy'ego. Ostatni raz aktor wcielił się w tę postać w nakręconej w 1994 roku trzeciej części popularnej komedii sensacyjnej. Teraz, po blisko 30 latach, znów gra pyskatego gliniarza w przygotowywanym dla Netfliksa filmie "Gliniarz z Beverly Hills: Axel Foley". Powrót do tej roli sporo Murphy'ego kosztował.

Źródło: film.interia.pl

Netflix też pozbywa się gotowych filmów. Czy to już plaga?

28.01.2023 10:38

Wygląda na to, że kasacja nieskończonej "Batgirl" przez Warnera/HBO była tylko początkiem trendu. Właśnie ujawniono, że Netflix zrezygnował z dystrybucji dwóch ukończonych filmów, "The Inheritance" i "House/Wife" (w którym zagrała m.in. Alice Braga). Ich producenci będą musieli znaleźć sobie inną platformę dystrybucji.     Serwisy i telewizje tną koszty "The Inheritance" (reż.

Tagi: Netflix, HBO
Źródło: www.filmweb.pl

Twórca "Kowboja Bebopa" nie był w stanie obejrzeć wersji Netfliksa

28.01.2023 9:32

Widzieliście "Cowboy Bebop"? Shinichiro Watanabe, twórca anime "Kowboj Bebop", na podstawie którego powstał aktorski serial platformy Netflix, nie widział. Watanabe zdradził w najnowszym wywiadzie, że dostał do wglądu materiały z remake'u swojego dzieła, ale nie był w stanie ich obejrzeć.    Watanabe: "Cowboy Bebop" to nie "Kowboj Bebop" Shinichiro Watanabe opowiedział o swojej

Tagi: Netflix
Źródło: www.filmweb.pl

Netflix zamówił drugi sezon serialu true crime „My Lover My Killer”

27.01.2023 20:51

Neflix konsekwentnie produkuje seriale true crime korzystając z „mody” na opowieści o prawdziwych zbrodniach. Poza kontynuacją serii „Dahmer-Potwór” i „Obserwator” Ryana Murphy’ego, powstaną też inne produkcje z tego gatunku.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami