Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Deborah Ann Woll odnośnie potencjalnego występu w "Daredevil: Born Again"

03.10.2022 13:13

Charlie Cox i Vincent D’Onofrio powrócą do swoich ról znanych z seriali Netflixa na podstawie komiksów Marvela w produkcji Daredevil: Born Again. A co z resztą aktorów, którzy pojawili się w tamtych widowiskach?

Tagi: Netflix
Źródło: fdb.pl

Autorka książki "Blondynka" chwali film Netfliksa na jej podstawie

03.10.2022 13:03


Wyreżyserowana przez Andrew Dominika "Blondynka" od momentu premiery na platformie streamingowej Netflix wywołuje burzliwe dyskusje. Jedni rozpływają się w zachwytach i dziękują za prawdziwy portret Marilyn Monroe, inni uważają tę produkcję za niesmaczny przykład żerowania na życiu legendarnej aktorki. Teraz głos w tej dyskusji zabrała Joyce Carol Oates, autorka książki, na podstawie której powstał film. Pisarka chwali dzieło Dominika, choć zauważa, że nie jest ono dla wszystkich.

Źródło: film.interia.pl

"Blondynka": Emily Ratajkowski ostro o filmie, którego... nie widziała

03.10.2022 11:07


Emily Ratajkowski nie ma najlepszego zdania o "Blondynce", czyli nowym filmie Netfliksa o Marilyn Monroe. Gwiazda oskarżyła twórców produkcji o "fetyszyzację kobiecego bólu".

Źródło: film.interia.pl

"Na Zachodzie bez zmian" Netfliksa różni się od oryginału. O tym filmie będzie głośno

03.10.2022 10:07

28 października na platformie streamingowej Netfliks ma się pojawić "Na Zachodzie bez zmian". Kolejna filmowa adaptacja kultowej powieści Ericha Marii Remarque'a, uważanej za jeden z najważniejszych antywojennych manifestów XX w. Pierwsze recenzje są bardzo pozytywne, a jednocześnie wskazują na wyraźne odstępstwa od oryginału.

Źródło: film.wp.pl

"Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie": Mila Kunis w nowej roli!

02.10.2022 20:36


Mila Kunis od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek. Już wkrótce ponownie zobaczymy ją na ekranach, a wszystko za sprawą roli w nowej produkcji Netfliksa. Gwiazda pojawiła się ostatnio na imprezie, promującej film i zachwyciła!

Tagi: Netflix
Źródło: film.interia.pl

Stań oko w oko ze swoimi lękami - zobacz zwiastun antologii ''Gabinet osobliwości Guillermo del Toro''

30.09.2022 21:44

Mistrz horroru, Guillermo del Toro i platforma Netflix przedstawiają wyjątkową kolekcję pomysłowych historii, które zmienią sposób, w jaki postrzegamy horrory. Zobaczcie jak na pełnym zwiastunie prezentuje się antologia Gabinet osobliwości Guillermo del Toro.

Źródło: fdb.pl

Filmowy hit Netfliksa z antysemickimi wątkami? Poszło o łańcuszek z Gwiazdą Dawida

30.09.2022 20:51

Postać będąca czarnym charakterem w filmie "Zróbmy zemstę", który jest obecnie najpopularniejszą produkcją anglojęzyczną na Netfliksie, ma na szyi łańcuszek z Gwiazdą Dawida i mówi w jidysz. Dla części widzów to wystarczający dowód, że twórcy filmu chcieli pokazać Żyda jako negatywną postać.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami