player+
Wiadomości z tagiem Gal Gadot  RSS
Gal Gadot jak Zła Królowa - zakończono zdjęcia do ''Evil Queen''

24.04.2022 13:57

Gal Gadot, aktorka znana z roli superbohaterki Wonder Woman, poinformowała w swoich mediach społecznościowych o końcu prac na planie filmu Evil Queen. Projekt ten powstaje w tajemnicy i nie wiele słychać o nim w mediach.

Źródło: fdb.pl

"Mad Max: Na drodze gniewu" - zdjęcie z przesłuchania Gal Gadot i pierwszego spotkania Toma Hardy'ego z Charlize Theron

30.03.2022 12:48

Mad Max: Na drodze gniewu ponownie wzbudza zainteresowanie wśród fanów. Ostatnio coraz więcej mówi się o wybitnym widowisku George’a Millera.

Źródło: fdb.pl

"Heart of Stone": Gal Gadot pokazała pierwsze zdjęcia z planu!

08.03.2022 16:53


"Heart of Stone" ma być kobiecą odpowiedzią na serię filmów opowiadających o przygodach agenta Jamesa Bonda. Zdjęcia właśnie wystartowały, a występująca w roli głównej Gal Gadot ("Wonder Woman"), podzieliła się pierwszymi fotografiami z planu.

Źródło: film.interia.pl

Jason Momoa i Gal Gadot wystąpią w filmie "The Flash"

22.02.2022 11:41

Mamy nowe, niezwykle interesujące doniesienia związane z filmem The Flash. Jak się okazuje w produkcji pojawią się starzy znajomi znani z DC Extended Universe. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Źródło: fdb.pl

Film "Śmierć na Nilu" zakazany. Wszystko przez Gal Gadot

12.02.2022 7:54


Nową ekranizację książki "Śmierć na Nilu" Polacy mogą oglądać w kinach od piątku. Mieszkańcy Libanu i Kuwejtu na obejrzenie tego filmu szansy nie dostaną, bo władze tych krajów nie zgodziły się na pokazywanie produkcji. Powodem jest niechęć do grającej jedną z głównych ról - Gal Gadot, która pochodzi z Izraela i służyła w tamtejszej armii.

Tagi: Gal Gadot
Źródło: film.interia.pl

Jamie Dornan i Gal Gadot gwiazdami nowego filmu Netfliksa

02.02.2022 17:33


Międzynarodowe widowisko szpiegowskie zapowiadane jako żeńska wersja filmów o przygodach agenta Jamesa Bonda, film „Heart of Stone” powiększył obsadę o Jamiego Dornana. Znany z „Pięćdziesięciu twarzy Greya” aktor, któremu po cichu wróży się nominację do Oscara za rolę w filmie „Belfast”, dołączył do Gal Gadot, która jest główną gwiazdą powstającego filmu.

Źródło: film.interia.pl

Jamie Dornan zagra z Gal Gadot w filmie "Heart of Stone"

02.02.2022 12:33

Tom Harper wraz z Netflixem i Skydance przygotowują film szpiegowski, w którym zobaczymy kilka hollywoodzkich gwiazd. Do obsady dołączyła właśnie kolejna.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami