Wiadomości z tagiem Horror  RSS
"Kopciuszek" w wersji dla dorosłych. "Najbardziej chory film roku"

29.05.2023 10:22

Niespodziewany sukces horroru "Puchatek: krew i miód" sprawił, że filmowcy specjalizujący się w niskobudżetowych filmach grozy zaczęli rozglądać się za kolejnymi chorymi, jak twierdzą niektórzy widzowie i krytycy, pomysłami. Wygląda na to, że kolejną bajkową postacią, która stanie się ich ofiarą, zostanie Kopciuszek.

Źródło: film.wp.pl

Niedożywiony szkielet

27.05.2023 10:00

Sądząc ze „Zjadacza kości”, twórcy z początku XXI wieku uważali, że sensowne pomysły na horrory już się wyczerpały i trzeba kleić fabułę z wiórków kokosowych i szklanych paciorków.

Tagi: Horror
Źródło: esensja.pl

Nie żyje Samantha Weinstein. Aktorka miała 28 lat

26.05.2023 15:48

Samantha Weinstein była znana przede wszystkim z remake'u horroru "Carrie" i wielu ról dubbingowych. Rodzina 28-latki ujawniła, że aktorka zmarła w szpitalu po długiej walce z rakiem.

Tagi: Horror
Źródło: film.wp.pl

Nie żyje Samantha Weinstein. Aktorka miała zaledwie 28 lat

25.05.2023 12:15


Kanadyjskie media poinformowały właśnie o śmierci Samanthy Weinstein, wokalistki i aktorki znanej m.in. z miniserialu "Grace i Grace", dramatu "Reign" oraz horroru "Carrie". Miała zaledwie 28 lat. Gwiazda przegrała walkę z rakiem jajnika, który zdiagnozowano u niej dwa i pół roku temu. "Emanowała pozytywną energią. Była żywym wcieleniem promienia słońca" - powiedział ojciec artystki.

Tagi: Horror
Źródło: film.interia.pl

Aligatory wyruszają na żer w zwiastunie ''The Flood'' od reżysera ''Dead Sea''

24.05.2023 22:55

Tego lata na fanów morderczych zwierząt czeka jeszcze jedna propozycja. Saban Films prezentuje zwiastun horroru z aligatorami jako głównymi antagonistami. Zobaczcie jak prezentuje się '’The Flood'’.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

Kopciuszek również otrzyma swoją krwawą wersję. Za kamerą Louisa Warren

22.05.2023 21:56

Przejście do domeny publicznej klasycznych postaci z bajek uruchomiło wyobraźnię kochających horrory filmowców. Pierwsze przeniesienie ukochanych przez dzieci bohaterów z kart powieści do horroru miało miejsce w tym roku w filmie Puchatek: Krew i miód. Teraz swój krwawy czas będzie miał Kopciuszek.

Źródło: fdb.pl

Martwe zło: Przebudzenie - recenzja filmu

22.05.2023 20:35

Po dziesięciu latach przerwie na duże ekrany powraca Martwe zło. Czy jest w tej serii jeszcze miejsce na jakąś świeżość i zaskoczenie dla widza? Sprawdzamy.Ostatnio stare horrory wkradły się w łaski Hollywood i przeżywają drugą młodość. Są oczywiście trochę zmieniane, by mogły zyskać świeżość. Krzyk z przedmieść przeniósł się więc do zatłoczonego Nowego Jorku, a Martwe zło z domku w lesie do bloku w mieście. Niby nieduża zmiana, a jak dużo wnosi. W przypadku klasyka...

Źródło: naekranie.pl

Widzowie ostrzegają. "Przerwałam seans, ale było już za późno"

20.05.2023 15:07

Amerykański horror "Kiedy gasną światła" miał premierę w 2016 roku. Był jednym z najpopularniejszych filmów grozy sezonu. Producenci zarobili na nim ogromne pieniądze. Siedem lat później na nowo odkryli go widzowie Netfliksa, którzy ostrzegają przed obejrzeniem tej produkcji.

Źródło: film.wp.pl

Winona Ryder na pierwszych zdjęciach z planu ''Soku z żuka 2''

19.05.2023 22:03

Od ponad tygodnia trwają zdjęcia do wyczekiwanego sequela komediowego horroru Sok z żuka. Mamy już pierwsze zdjęcia z planu. Na opublikowanych fotografiach widać Winonę Ryder powracającą po latach do roli Lydii Deetz.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami