Wiadomości z tagiem Horror  RSS
"Run Rabbit Run": Gwiazda "Sukcesji" zastąpi Elisabeth Moss

04.12.2021 12:02


Długa lista projektów, w których miała wziąć udział Elisabeth Moss, właśnie skurczyła się o kolejny tytuł. Aktorka niedawno zrezygnowała z roli w serialu "Candy", a teraz wycofała się z grania w horrorze "Run Rabbit Run". Zastąpi ją gwiazda "Sukcesji", Sarah Snook.

Tagi: Horror
Źródło: film.interia.pl

"Studio 666" z udziałem Foo Fighters. Jest zwiastun horroru!

04.12.2021 10:51


W sieci pojawiła się zapowiedź filmu "Studio 666" o zmaganiach zespołu Dave’a Grohla z demonami, podczas sesji muzycznej w nawiedzonym studiu. Są szpony, tajemnice moce unoszące ludzi, bestie wyłaniające się spod trawy, tajemnicza księga i dużo dobrego rocka.

Tagi: Horror
Źródło: film.interia.pl

"Czarny piątek": Odwołana premiera filmu z Jasiem Kapelą

25.11.2021 20:36


Zaplanowana na czwartek internetowa premiera horroru "Czarny piątek" według scenariusza Jasia Kapeli została odwołana. Firma X-kom, która chciała nim promować Black Friday, zrezygnowała z emisji, tłumacząc to "błędnym wyborem jednego z uczestników projektu".

Tagi: Horror
Źródło: film.interia.pl

Zwiastun tajemniczej produkcji od Epix - zobacz jak prezentuje się ''From''

25.11.2021 10:16

Stacja Epix udostępniła pierwszą zapowiedź serialu 'From'. To produkcja łącząca w sobie horror i science fiction. W głównej roli Harold Perrineau, aktor którego z pewnością pamiętacie z roli Michaela Dawsona w hitowym serialu Lost: Zagubieni.

Źródło: fdb.pl

Wcielenie na Blu-Ray i DVD

25.11.2021 0:00

krwawy i bezkompromisowy horror wreżyserii Jamesa Wana - twórcy serii "Obecność".

Źródło: www.galapagos.com.pl

Noomi Rapace jako wiedźma w horrorze ''You Won't Be Alone''

22.11.2021 12:05

Focus Features już w styczniu wypuści do kin horror 'You Won't Be Alone’, który nosić ma w sobie nadprzyrodzone elementy. Główną rolę w produkcji otrzymała aktorka Noomi Rapace, która w tym roku wystąpiła w dwóch filmach – horrorze Lamb i komedii akcji Netflixa Złe dni.

Źródło: fdb.pl

Amerykański remake ''Zombie express'' zatytułowany został ''Last Train to New York''

19.11.2021 11:27

Studio New Line Cinema już jakiś czas temu nabyło prawa do nakręcenia remake’u południowokoreańskiego horroru zombie noszącego tytuł Zombie express. Początkowo myślano, iż produkcja nosić będzie tytuł Train to Busan, zmieniono ją jednak na taką, która odzwierciedlać będzie lokalizację filmu.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami