Wiadomości z tagiem Horror  RSS
"Uśmiechnij się": Horror liderem box-office'u

03.10.2022 12:05


Do interesującego starcia doszło w miniony weekend w północnoamerykańskich kinach. O pozycję lidera konkurowały horror "Uśmiechnij się", który można oglądać również w polskich kinach, a także pierwsza nakręcona przez duże studio filmowe gejowska komedia romantyczna "BROS" (w polskich kinach od 4 listopada). Zwycięzcą pojedynku został ten pierwszy film.

Źródło: film.interia.pl

Niepokojące zachowanie ludzi. Widziano ich na stadionie, w metrze

01.10.2022 17:30

W piątek w polskich kinach pojawił się horror zatytułowany "Uśmiechnij się". Elementem grozy jest w nim tajemnicza siła, która przejmuje kontrolę nad ludźmi i zmusza ich m.in. demonicznego uśmiechu od ucha do ucha. W Stanach Zjednoczonych w ramach kampanii promocyjnej "opętani ludzie" pojawili się też na stadionach i w innych miejscach publicznych.

Tagi: Polsat, Horror
Źródło: film.wp.pl

"Uśmiechnij się": Najbardziej przerażający horror roku?

01.10.2022 11:31


W 2014 roku David Robert Mitchell zaprezentował swój wybitny horror "Coś za mną chodzi". Reżyser czerpał garściami z dokonań mistrzów gatunku, przede wszystkim Johna Carpentera. Między umiejętnym cytowaniem i operowaniem schematami udawało mu się wpleść w film swój autorski styl. "Uśmiechnij się", pełnometrażowy debiut Parkera Finna, zdaje się czerpać z dzieła Mitchella. O przedstawieniu własnego języka filmowego nie ma tutaj mowy. Nie zmienia to jednak faktu, że kilka razy udaje mu się przestraszyć widzów.

Tagi: Horror
Źródło: film.interia.pl

Stań oko w oko ze swoimi lękami - zobacz zwiastun antologii ''Gabinet osobliwości Guillermo del Toro''

30.09.2022 21:44

Mistrz horroru, Guillermo del Toro i platforma Netflix przedstawiają wyjątkową kolekcję pomysłowych historii, które zmienią sposób, w jaki postrzegamy horrory. Zobaczcie jak na pełnym zwiastunie prezentuje się antologia Gabinet osobliwości Guillermo del Toro.

Źródło: fdb.pl

Październikowe premiery na Netflix. Wśród nowości serial "Wielka Woda"

30.09.2022 11:27

Dużymi krokami żegnamy wrzesień i witamy polską jesień. Na Netflix w tym miesiącu: premiera dramatu katastroficznego Wielka Woda, inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami z okresu Powodzi Tysiąclecia. Kolejnym polskim serialem, który zadebiutuje w serwisie, będzie Gang Zielonej Rękawiczki. Poznamy historię trzech nieuchwytnych i szlachetnych złodziejek, które po nieudanym napadzie ukrywają się w domu opieki. Nie zapomnieliśmy również o nadchodzącym Halloween. W październiku na Netflix pojawią się opowieści wywołujące gęsią skórkę, w tym polski film "Ostatnia Wieczerza", a także antologia horrorów Gabinet osobliwości Guillermo Del Toro.

Źródło: fdb.pl

"Wilkołak nocą": Najbardziej autorska produkcja Marvela?

27.09.2022 20:36


Amerykańska wytwórnia filmowa Marvel zrealizowała dla platformy streamingowej Disney+ komiks "Werewolf by Night" ("Wilkołak nocą"). Utrzymany w kolorystyce czerni i bieli horror zbiera pochlebne opinie. Mówi się o tym, że takiej produkcji w uniwersum Marvela jeszcze nie było.

Tagi: Horror, Disney
Źródło: film.interia.pl

Samara Weaving wystąpi w kolejnym horrorze. Film wyreżyseruje Evan Katz

27.09.2022 20:20

Samara Weaving otrzymała angaż w kolejnej produkcji należącej do gatunku horroru. Zatrudniona została w filmie Azrael.

Tagi: Horror
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami