Wiadomości z tagiem Universal  RSS
Wyobrażacie sobie "Jak wytresować smoka" jako kino aktorskie? Nie musicie, film powstanie

29.01.2023 9:38

Ta wiadomość, o ile jest prawdziwa, zapewne podzieli fanów. Jak donosi Daniel Ritchman, Universal i DreamWorks pracują nad nowym filmem w uniwersum "Jak wytresować smoka". Jest jednak jeden haczyk: to nie będzie animacja. "Jak wytresować smoka" jako film aktorski Według Ritchmana wytwórnie planują rozwój uniwersum, które doczekało się już kilku filmów i seriali animowanych. Nowy pomysł

Tagi: Universal
Źródło: www.filmweb.pl

Szok! Nie powstanie film biograficzny o Madonnie. Skasowano projekt

25.01.2023 10:52


Film o Madonnie planowano od 2020 roku, a jego reżyserią miała się zająć sama artystka. Gwiazda muzyki nie dostanie jednak szansy opowiedzenia na ekranie historii swojego życia. Jak informuje portal "Variety", powołując się na kilka osób związanych z produkcją, studio Universal zrezygnowało z projektu.

Tagi: Universal
Źródło: film.interia.pl

Autobiografia Madonny wstrzymana. Gwiazda nie ma czasu wyreżyserować filmu?

24.01.2023 22:35

Jak informuje portal Variety, filmowa autobiografia Madonny, którą królowa muzyki pop miała osobiście wyreżyserować, zniknęła z listy rozwijanych projektów studia Universal Pictures. Jak na razie sprawy nie skomentowali reprezentanci piosenkarki, mającej się wcielić w główną rolę Julii Garner ani wytwórni, dla której powstawała produkcja.  Julia Garner Madonna wstrzymuje prace nad filmową

Źródło: www.filmweb.pl

Rozpoczęto zdjęcia do nowego serialu Marvela "Agatha: Coven of Chaos"

20.01.2023 19:26

Joe Locke udostępnił na Instagramie zdjęcie z planu swojego najnowszego serialu, dzięki temu potwierdzono, że prace na długo oczekiwaną serią Marvel Studios Agatha: Coven of Chaos wreszcie się rozpoczęły. W ramach piątej fazy Marvel Cinematic Universe serial ma mieć swoją premierę zimą 2023 roku.

Źródło: fdb.pl

Atomic Monster i Blumhouse już pracują nad kolejnym horrorem

10.01.2023 21:44

Studia Atomic Monster i Blumhouse Productiones ponownie łączą swe siły z Universal Pictures po sukcesie w weekend otwarcia, będącego obecnie w kinach horroru M3GAN. Ich kolejnym projektem będzie Night Swim.

Źródło: fdb.pl

Box Office: Fantastyczny początek "M3GAN", natomiast "Avatar: Istota wody" wyprzedza kolejne tytuły na liście wszech czasów

08.01.2023 19:32

Włodarze Universal Pictures, Blumhouse Productions oraz Atomic Monster mogą w swoich biurach otwierać szampany. M3GAN zaliczyła kapitalny start w weekend otwarcia i z nawiązką poprawiła przewidywania analityków zajmujących się box office’em dotyczące weekendu otwarcia.

Tagi: Universal
Źródło: fdb.pl

Wideo: Rodzina gejów kontra koniec świata. Nadchodzi nowy Shyamalan

26.12.2022 9:02

Na początku lutego Universal zaprezentuje światu najnowsze dzieło M. Night Shyamalana "Pukając do drzwi". Aby zaostrzyć apetyt fanów, studio zaprezentowało nowy zwiastun. "Pukając do drzwi": o czym opowiada film? Najnowszy film Shyamalana nie jest jego oryginalnym pomysłem. "Pukając do drzwi" jest adaptacją wyróżnionej Nagrodą Brama Stokera powieści Paula G. Tremblaya, która w Polsce

Źródło: www.filmweb.pl

M. Night Shyamalan powraca w kolejnej zapowiedzi "Pukając do drzwi"

25.12.2022 22:49

Universal Pictures świętuje Boże Narodzenie, publikując nowy zwiastun Pukając do drzwi nadchodzącego horroru M. Night Shyamalana. Film ma trafić do kin 3 lutego 2023 roku.

Źródło: fdb.pl

Ana de Armas wycięta z filmu! Widzowie chcą... 5 mln dolarów odszkodowania

22.12.2022 13:15


W styczniu media obiegła informacja o tym, że wytwórnia Universal odpowiedzialna za realizację komedii "Yesterday" została pozwana przez dwóch widzów. Powodem roszczenia był zwiastun produkcji, który - zdaniem powodów - wprowadzał w błąd. W trailerze pojawiła się bowiem Ana de Armas, choć sceny z jej udziałem z filmu wycięto. Studio złożyło wniosek o oddalenie pozwu, ale kalifornijski sąd właśnie go odrzucił, co oznacza, że proces dojdzie do skutku. Choć sprawa wydaje się błaha, walka będzie się toczyć o miliony.

Tagi: Universal
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami