Wiadomości z tagiem Oscary  RSS
Akademia Filmowa ponownie zmienia regulamin - "CODA" w 2023 roku nie dostałaby Oscara!

19.05.2022 12:02

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ponownie dokonała zmian w swoim regulaminie. Szanowne gremium zdecydowało się do powrotu ważnego aspektu kwalifikującego filmy do możliwości walki o Oscary.

Tagi: Oscary
Źródło: fdb.pl

Nie żyje Rosmarie Trapp, członkini zespołu znanego z filmu "Dźwięki muzyki"

18.05.2022 19:19


Niezwykła historia muzykalnej rodziny von Trappów stała się znana dzięki nagrodzonemu pięcioma Oscarami filmu "Dźwięki muzyki" z 1965 roku. Członkowie słynnego rodu z żalem poinformowali, że w wieku 93 lat zmarła Rosmarie Trapp, najstarsza córka kapitana Georga von Trappa i Marii Augusty.

Tagi: Oscary, MaRina
Źródło: film.interia.pl

Oscary 2022: Wanda Sykes wciąż ma traumę z powodu wybryku Willa Smitha

16.05.2022 12:57


Choć od niesławnych wydarzeń podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów minęło już sporo czasu, to spoliczkowanie Chrisa Rocka przez Willa Smitha wciąż budzi emocje. Do sprawy podczas jednego ze swoich stand-upowych występów zorganizowanych w Orlando odniosła się współprowadząca oscarową ceremonię Wanda Sykes. Nie miała do powiedzenia Willowi Smithowi niczego miłego.

Tagi: Oscary
Źródło: film.interia.pl

Oscary 2023: Znamy datę przyszłorocznej gali wręczenia nagród Akademii

15.05.2022 11:55


Jubileuszowa, 95. gala wręczenia Oscarów, odbędzie się 12 marca 2023 roku - poinformowała Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej.

Tagi: Oscary
Źródło: film.interia.pl

Chris Rock wreszcie skomentuje atak Willa Smitha na Oscarach?

14.05.2022 7:30


Po oscarowym incydencie z Willem Smithem nie było bardziej wyczekiwanego komentarza. Wiele wskazuje na to, że zimna krew, którą 57-letni Chris Rock wykazał się wtedy na scenie - a zwłaszcza potem - gdy rozpoczęło się medialne polowanie na czarownice - przyniesie mu wymierne korzyści. Jak sugeruje "People", powołując się na relację ze stand-upu komika w Anglii, może być to występ w Netfliksie.

Tagi: Oscary
Źródło: film.interia.pl

"Saltburn": Rosamund Pike u Emerald Fennell

13.05.2022 11:13


Nagrodzona Oscarem za scenariusz filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta." Emerald Fennell kontynuuje kompletowanie obsady swojego najnowszego projektu zatytułowanego "Saltburn". Do Barry'ego Keoghana i Jacoba Elordiego dołączyła właśnie Rosamund Pike, którą niedawno można było oglądać w roli Marii Curie-Skłodowskiej.

Tagi: Oscary, MaRina
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami