Wiadomości z tagiem Oscary  RSS
''Priscilla, królowa pustyni'' po 30 latach doczeka się kontynuacji

20.04.2024 11:43

Reżyser i scenarzysta nagradzanego dramatu Priscilla, królowa pustyni – Stephan Elliott ogłosił, iż trwają już prace kontynuacją australijskiego filmu z 1994 roku. Obraz ten jest laureatem Oscara za najlepsze kostiumy.

Tagi: Oscary
Źródło: fdb.pl

Nie tylko "The Movie Critic". 5 niezrealizowanych filmów Quentina Tarantino

19.04.2024 9:59

W czwartek świat kina lotem błyskawicy obiegła informacja, że Quentin Tarantino zrezygnował niespodziewanie z nakręcenia zapowiadanego od dawna "The Movie Critic". Miał to być dziesiąty i ostatni film w karierze dwukrotnego laureata Oscara. Z tej okazji wybraliśmy dla Was pięć innych obiecujących projektów Tarantino, które nigdy nie doszły do skutku. "Kill Bill vol. 3" Jeszcze w trakcie

Źródło: www.filmweb.pl

Uznany aktor krytykuje zdobywcę Oscara. "To było okropne"

19.04.2024 9:23


Brian Cox rozbił bank rolą Logana Roya w serialu "Sukcesja" stacji HBO. Okazuje się, że aktor, podobnie jak jego bohater, nie gryzie się w język i gdy coś mu się nie podoba, otwarcie o tym mówi — tylko nieco mniej wulgarnie od wykreowanego przez niego miliardera. Ostatnio miał kilka uwag do "Napoleona" Ridleya Scotta, a w szczególności do występu Joaquina Phoenixa w roli tytułowej.

Źródło: film.interia.pl

300 tys. widzów w Polsce. Najbardziej wstrząsający film ostatnich lat

19.04.2024 8:18

Polska koprodukcja "Strefa interesów" w pełni zasłużenie otrzymała dwie nagrody Akademii Filmowej i wiele innych prestiżowych wyróżnień. Zapewne, gdyby był to amerykański obraz, liczba Oscarów byłaby większa. Co cieszy, "Strefa interesów" odniosła także komercyjny sukces w polskich kinach.

Tagi: Oscary, Polsat
Źródło: film.wp.pl

Razem z Rakuten TV zapraszamy na film „Pies i Robot”

18.04.2024 21:16

Na platformy streamingowe trafiła nominowana do Oscara animacja „Pies i Robot”. Z tej okazji proponujemy konkurs.

Tagi: Oscary
Źródło: filmosfera.pl

Leonardo DiCaprio był bliski zagrania Lexa Luthora w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości"

18.04.2024 16:39

Leonardo DiCaprio przez całą swoją karierę słynął z unikania franczyzy o superbohaterach. Jednak zdobywca Oscara prawie zagrał Lexa Luthora w produkcji Batman v Superman: Świt sprawiedliwości.

Źródło: fdb.pl

Transformers: Początek - pierwszy zwiastun filmu animowanego! Geneza Optimusa i Megatrona to... komedia

18.04.2024 16:00

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun Transformers: Początek. Jak sobie radzi Chris Hemsworth jako ikoniczny Optimus Prime?Fani robotów zmieniających się w auta czekali na zwiastun nowej produkcji od dawna. Można po niej wiele oczekiwać z powodu Josha Cooleya, który dostał Oscara za Toy Story 4. będzie filmem animowanym na podstawie scenariusza Andrew Barrery, Gabriela Ferrari i Bobby'ego Rubio. Produkcja ma opowiadać o tytułowym...

Źródło: naekranie.pl

Laureaci Oscarów, Andrzej Seweryn, reżyserka castingów Ridleya Scotta. Jury konkursów Mastercard OFF CAMERA 2024!

18.04.2024 10:08

Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów – Andrzej Seweryn, zdobywcy Oscarów - Christopher Hampton i Michael O'Connor, reżyserka castingu Ridleya Scotta - Kate Rhodes James, producentka filmowa - Alise Gelze, dyrektorka festiwalu Finale w Pilznie i wieloletnia selekcjonerka festiwalu w Karlowych Warach - Lenka Tyrpáková oraz laureatka Krakowskiej Nagrody Filmowej na festiwalu Mastercard OFF

Źródło: www.filmweb.pl

Jeden z największych hitów zeszłego roku w końcu będzie można zobaczyć w domu

18.04.2024 10:07


Jeden z największych hitów zeszłego roku w końcu trafia do streamingu! Gdzie będzie można zobaczyć nagrodzony Oscarem film "Godzilla Minus One"?

Tagi: Oscary
Źródło: film.interia.pl

Znów poprowadzi wielką galę? Chce to zrobić na złość... prezydentowi

18.04.2024 9:18


W 2024 roku Jimmy Kimmel po raz czwarty poprowadził galę rozdania Oscarów. Gospodarz popularnego programu wieczornego stwierdził podczas monologu otwierającego ostatni odcinek swojego show, że nie zamierzał wracać na galę w następnym roku. Jednak teraz tego nie wyklucza. Wszystko przez Donalda Trumpa.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami