Wiadomości z tagiem CBS  RSS
CBS kasuje serial ''Prawdziwe kłamstwa''

10.05.2023 0:21

Serial Prawdziwe kłamstwa inspirowany filmem z 1994 roku o tym samym tytule nie stał się hitem na miarę oryginału i jeszcze przed finałem swojej pierwszej serii otrzymał decyzję o anulowaniu.

Tagi: CBS
Źródło: fdb.pl

True Lies i East New York skasowane. CBS zaczyna czystkę

09.05.2023 15:24

True Lies i East New York to dwie nowości serialowe, które nie podbiły rynku. Oba zakończone na jednym sezonie.Serial  oparty był na filmie  z 1994 roku w reżyserii Jamesa Camerona. Niestety nie udało się osiągnąć dobrych wyników oglądalności i tym samym CBS podjęło decyzję o kasacji. Odcinek wyemitowany 17 maja będzie finałem serialu. W tym sezonie serialowym True Lies było najmniej popularnym tytułem stacji, więc nie...

Tagi: CBS
Źródło: naekranie.pl

"Niesłusznie skazani". Nowa seria true crime na CBS Reality (wideo)

21.04.2023 20:40

• Sprawiedliwość od bezprawia oddziela cienka linia - w nowym programie true crime poznamy zarówno jedną, jak i drugą stronę.
• Reporterka śledcza Louise Shorter ponownie przebada jedne z największych pomyłek sądowych w brytyjskiej historii kryminalnej.

Tagi: CBS
Źródło: media2.pl

Popularny serial "Star Trek: Strange New Worlds" już latem powróci do SkyShowtime

05.04.2023 14:18

W tegoroczny Dzień Pierwszego Kontaktu SkyShowtime zapowiedziało powrót serialu Star Trek: Strange New Worlds, nowy sezon będzie można zobaczyć już latem wyłącznie w tym serwisie. Liczący 10 odcinków drugi sezon wyprodukowanego przez CBS Studios serialu Star Trek: Strange New Worlds będzie miał premierę w SkyShowtime już w czerwcu.

Tagi: Star Trek, CBS
Źródło: fdb.pl

Nowy sezon "Star Trek: Strange New Worlds" latem w SkyShowtime

05.04.2023 10:13

• SkyShowtime zapowiedziało powrót serialu "Star Trek: Strange New Worlds"
• Liczący 10 odcinków drugi sezon wyprodukowanego przez CBS Studios serialu będzie miał premierę w SkyShowtime latem 2023 roku

Tagi: Star Trek, CBS
Źródło: media2.pl

Gwiazdy serialu „Magnum”, czyli Tom Selleck i Larry Manetti ponownie spotkają się na planie zdjęciowym

01.03.2023 20:45

Aktorzy znani z kultowego serialu „Magnum”, Tom Selleck i Larry Manetti, spotkają się w odcinku serialu „Zaprzysiężeni” realizowanego dla CBS. To pierwszy raz, kiedy duet wystąpi razem na ekranie od czasu zakończenia ich wspólnej produkcji w 1988 roku.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Serial "Rabbit Hole" z Kieferem Sutherlandem w SkyShowtime od 31 marca - zobaczcie zwiastun!

28.02.2023 11:28

Ośmioodcinkowy serial Rabbit Hole z Kieferem Sutherlandem w roli głównej będzie dostępny w SkyShowtime od 31 marca. W dniu premiery serialu produkcji CBS Studios udostępnione zostaną 2 odcinki.

Tagi: CBS, Premiery
Źródło: fdb.pl

Kultowy show „Dr. Phil” znika z anteny CBS po 21 sezonach

04.02.2023 20:00

Wzbudzający kontrowersje program Phila McGraw, zatytułowany po prostu „Dr. Phil”, znika z anteny CBS. Kontrakt prowadzącego dobiega końca i stacja korzysta z okazji, aby zrezygnować z emisji show, którego format już się wyczerpał.

Tagi: CBS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

CBS kończy serial ''Agenci NCIS: Los Angeles''

22.01.2023 14:12

Stacja CBS ogłosiła koniec kryminalnego serialu Agenci NCIS: Los Angeles. Obecnie emitowany czternasty sezon będzie ostatnim. Finałowy odcinek całej serii wyemitowany zostanie na antenie stacji 14 maja.

Tagi: CBS
Źródło: fdb.pl

Nie zginęła w wypadku? Książę Harry był przekonany, że księżna Diana wciąż żyje

09.01.2023 12:38


Tuż przed premierą swojej autobiografii "Spare", książę Harry udzielił wywiadu stacji CBS, w którym opowiedział m.in. o bólu po stracie ukochanej matki. Rozmawiając z Andersonem Cooperem młodszy syn brytyjskiego monarchy ujawnił, że nie mogąc poradzić sobie ze śmiercią Diany, zaczął wierzyć, że wypadek samochodowy, w którym zginęła, był mistyfikacją. "Żywiłem nadzieję, że ona żyje, że pewnego dnia zadzwoni do nas, byśmy do niej dołączyli" - wyznał Harry.

Tagi: CBS
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami