player+
Wiadomości z tagiem Komedia  RSS
"Ciacho": Tak zaczynał Patryk Vega. Plejada gwiazd na planie

08.08.2022 10:28


Komedia "Ciacho" Patryka Vegi podbiła polskie kina w 2010 roku. Mimo iż krytycy kręcili nosami, widownia nie zawiodła. Film w 2010 roku obejrzało prawie milion widzów. Tytuł uhonorowano na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni Diamentowymi Lwami dla największego kasowego hitu polskich kin. Produkcję przypomni dzisiaj o godz. 22:15 telewizja Polsat.

Źródło: film.interia.pl

Wiktoria Gąsiewska: Zaskakująca scena z udziałem aktorki w polskim hicie!

06.08.2022 14:40


Wiktoria Gąsiewska wcieliła się w jedną z głównych ról w komedii gangsterskiej "Krime Story. Love Story". Grana przez nią Kamila zakochuje się na zabój w Krimie - starszym od niej mężczyźnie z trudną przeszłością. W jednej ze scen młoda aktorka gra nago. Jak się okazuje, jej filmowy partner o tym nie wiedział. Cezary Łukaszewicz i opowiedział o scenach nagości w filmie.

Źródło: film.interia.pl

Trzeci sezon serialu "Rodzice" w HBO Max

05.08.2022 21:49

• Dziesięć nowych odcinków trzeciego sezonu serialu Rodzice można już oglądać w HBO Max.
• Brytyjska komedia w bezkompromisowy sposób przestawia trudy rodzicielstwa i codzienność rodziców, która często daleka jest od ideału

Tagi: HBO, Komedia
Źródło: media2.pl

"Ninjababy" zabawna opowieść o dojrzewaniu w kinach od 19 sierpnia

05.08.2022 11:53

Norweska komedia Ninjababy to oryginalna i szalenie zabawna opowieść o przyspieszonym dojrzewaniu. Film oparty jest na świetnej norweskiej powieści komiksowej Ingi Sætre "Fallteknikk". Jest już polski plakat do filmu, który można zobaczyć poniżej.

Źródło: fdb.pl

Po tej komedii zrobi się wam cieplej na sercu. Recenzja filmu "Każdy wie lepiej"

04.08.2022 21:40

Takich rodzin dokoła nas jest mnóstwo. Jednak osoba, która nie jest częścią patchworkowej rodziny, czasami może sobie nie zdawać sprawy, jak często niełatwym zadaniem jest utrzymać harmonię w takiej jednostce. O tym opowiada film "Każdy wie lepiej", który właśnie w ten weekend trafia na ekrany kin w całej Polsce.

Źródło: film.wp.pl

Canal+ na sierpień. "Hiszpański romans", "Rodzinka rządzi", "Upadek królestwa 5"

04.08.2022 17:15

• Sierpniowe hity Canal+.
• Serial o różnych obliczach miłości, trudnych relacjach i szansie nadrobienia straconego czasu
• Przezabawny hołd dla New Yorkera i umierającej prasy
• Komedia Woody'ego Allena

Źródło: media2.pl

Joanna Kulig o filmie "Każdy wie lepiej": Lubię grać w komediach. Ten film pokazuje drogę do akceptacji

04.08.2022 15:54

W piątek 5 sierpnia na ekrany kin w całej Polsce wchodzi film "Każdy wie lepiej", czyli pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Widzowie poznają losy wyjątkowej patchworkowej rodziny, w której nie raz i nie dwa dochodzi do nieporozumień, ale zawsze najważniejsza dla jej członków jest wzajemna miłość do siebie i chęć zrozumienia drugiej osoby. O tym, dlaczego jest to ważny film i z jakiego powodu podbił on serce Joanny Kulig, która gra w nim główną rolę, opowiedziała nam sama aktorka podczas uroczystej premiery w jednym z warszawskich kin. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Źródło: film.wp.pl

Ten film podbije serca Polaków. Byliśmy na premierze filmu "Każdy wie lepiej" z Joanną Kulig i Michałem Czerneckim

04.08.2022 15:36

W piątek 5 sierpnia na ekrany kin w całej Polsce wchodzi film "Każdy wie lepiej", czyli pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Widzowie poznają losy wyjątkowej patchworkowej rodziny, w której nie raz i nie dwa dochodzi do nieporozumień, ale zawsze najważniejsza dla jej członków jest wzajemna miłość do siebie i chęć zrozumienia drugiej osoby. Z naszą kamerą pojawiliśmy się na uroczystej premierze filmu i zapytaliśmy aktorów, dlaczego ten film ma szansę podbić serca Polaków. Zobaczcie nasz materiał wideo.

Źródło: film.wp.pl

reklama
Kontakt z nami