Wiadomości z tagiem Sylvester Stallone  RSS
Nie mają dla niego litości. Fani są obudzeni

27.01.2023 8:33

Członkowie Golden Raspberry Award Foundation nie mają w tym roku łatwego życia. Najpierw musieli przeprosić i odwołać nominację dla dwunsatoletniej aktorki, a teraz muszą odpierać zarzuty związane z nominacją do Złotej Maliny dla Sylvestra Stallone. Fani aktora uważają, że gwiazdor nie zasłużył na to "wyróżnienie".

Źródło: film.wp.pl

Sylvester Stallone złożył Pameli Anderson niemoralną propozycję

26.01.2023 12:14


Już za kilka dni do katalogu Netflixa trafi wyczekiwany dokument poświęcony Pameli Anderson. Do fragmentu tego filmu dotarli dziennikarze "New York Post". Z pozyskanego przez nich nagrania wynika, że gwiazda "Słonecznego patrolu" dostała przed laty od Sylvestra Stallone niemoralną propozycję. Gwiazdor rzekomo zaoferował młodszej o dwie dekady aktorce mieszkanie i luksusowy samochód za to, by była "jego dziewczyną numer jeden". Rzecznik Stallone’a oznajmił, że opowieść Anderson jest "sfabrykowana".

Źródło: film.interia.pl

Jednak nie będzie rozwodu? Sylvester Stallone "przyłapany" z żoną

15.01.2023 20:06


W ubiegłym rok media obiegła wiadomość o rychłym rozwodzie Sylvesta Stallone i jego żony Jennifer Flavin, z którą gwiazdor związany był od przeszło trzech dekad. Aktor zaczął wyprzedawać nieruchomości, a nawet zakrył tatuaż z podobizną żony. Wygląda na to, że para postanowiła dać sobie kolejną szansę.

Źródło: film.interia.pl

Sylvester Stallone pokazał się z żoną na mieście. Niedawno chcieli się rozwodzić

13.01.2023 20:11

Sylvester Stallone i Jennifer Flavin są małżeństwem od 25 lat, mają trzy dorosłe córki i przez cały czas uchodzili za zgodną parę. Pół roku temu Flavin złożyła jednak papiery rozwodowe i wydawało się, że Stallone również postawił krzyżyk na tym związku. Szybko jednak poradzili sobie z kryzysem, o czym świadczą najnowsze zdjęcia.

Źródło: film.wp.pl

Sylvester Stallone żegna się z aktorstwem? "To może być mój łabędzi śpiew"

11.01.2023 20:22

Sylvester Stallone po 55 latach w branży zaczął sugerować, że kończy z kinem i telewizją jako aktor. W planach ma jeszcze szereg nowych projektów, ale "wątpi", że sam w nich zagra.

Źródło: film.wp.pl

Sylvester Stallone kończy aktorską karierę? To może być jego ostatnia rola

11.01.2023 14:22


Sylvester Stallone zasugerował w rozmowie z serwisem IndieWire, że serialowa rola w produkcji "Tulsa King" może być jego aktorskim "łabędzim śpiewem".

Źródło: film.interia.pl

Sylvester Stallone kończy z aktorstwem? "Ta rola może być moim łabędzim śpiewem"

11.01.2023 11:33

W minioną niedzielę światło dzienne ujrzał finałowy odcinek pierwszego sezonu "Tulsa King". Z tej okazji serwis IndieWire przeprowadził wywiad z twórcami i obsadą serialu. W trakcie rozmowy odtwórca tytułowej roli Sylvester Stallone zasugerował, że występ w gangsterskiej produkcji Paramount+ może być jego ostatnią ekranową kreacją w karierze.    Sylvester Stallone: "Tulsa King" może być moim

Źródło: www.filmweb.pl

reklama
Kontakt z nami