player+
Wiadomości z tagiem Sylvester Stallone  RSS
Sylvester Stallone otrzymał klucze do wszystkich drzwi w Watykanie

22.09.2022 17:04


Gwiazdor kina akcji, przy okazji obowiązków służbowych w Rzymie, odwiedził Watykan. Pochwalił się, że powierzono mu na chwilę klucze do wszystkich drzwi tego państwa-miasta. W tym do Kaplicy Sykstyńskiej.

Źródło: film.interia.pl

Bardzo za nią tęskni. Nie może pogodzić się z odejściem żony

20.09.2022 16:14

Rozwodowy pozew z podpisem Jennifer Flavin trafił do sądu w hrabstwie Palm Beach 19 sierpnia. Kilka dni później Sylvester Stallone usunął tatuaż na prawym ramieniu z podobizną żony. Teraz jednak publikuje na Instagramie sentymentalne zdjęcia z byłą partnerką okraszone jednym słowem: "cudownie".

Źródło: film.wp.pl

Stallone kontra Willis. Kto by się tego spodziewał

13.09.2022 10:48

W prywatnym życiu mają swoje problemy. Bruce Willis cierpi na afazję i oficjalnie zakończył swoją aktorską przygodę, zaś Sylvester Stallone po 25 latach rozwodzi się z Jennifer Flavin. Hollywoodzcy gwiazdorzy wciąż mają jednak swoich wiernych fanów, o czym świadczy popularność ich ostatnich filmów.

Źródło: film.wp.pl

Sylvester Stallone chciał przykryć tatuaż żony podobizną... Wonder Woman

06.09.2022 11:28


Niedawna informacja o tym, że gwiazdor "Rocky’ego" po 25 latach małżeństwa rozstaje się z Jennifer Flavin, zaskoczyła jego fanów. Plotki o tym, że w tym związku dzieje się źle zapoczątkowało zdjęcie, na którym uważni obserwatorzy wypatrzyli zmianę w tatuażu aktora. Na miejscu portretu żony pojawiła się bowiem podobizna... psa. Jak ujawnił teraz autor tatuażu, pierwotnie Stallone miał inny pomysł na zakrycie podobizny żony. Chciał ją zakryć twarzą słynnej komiksowej bohaterki.

Źródło: film.interia.pl

"Ojciec chrzestny": Sylvester Stallone chciał być statystą, ale mu odmówiono

05.09.2022 12:29


Gwiazdor "Rocky’ego" ma na koncie kreacje, które trwale zapisały się w historii światowej kinematografii. Ale okazuje się, że zanim Stallone zyskał międzynarodową sławę i uznanie w branży, próbował dostać się na plan legendarnego "Ojca chrzestnego". Laureat Złotego Globu nie marzył wówczas o dużej roli – chciał jedynie statystować, wcielając się w jednego z gości weselnych. Przedstawiciele wytwórni nie chcieli dać mu szansy. "Powiedzieli, że nie są pewni, czy jestem odpowiednim typem faceta" – zdradził filmowy Rambo.

Źródło: film.interia.pl

Sylvester Stallone potwierdza rozwód. Ale odpiera zarzuty żony

30.08.2022 21:11

To już pewne. Sylvester Stallone rozwodzi się z żoną po 25 latach. Aktor odpiera jednak zarzuty Jennifer Flavin, jakoby miał ukrywać przed nią majątek.

Źródło: film.wp.pl

Rozwód, a teraz klapa. Fatalny okres w życiu gwiazdora

26.08.2022 20:09

Sylvester Stallone przeżywa trudny okres w swoim życiu osobistym, ale to nie powstrzymuje go przed stawianiem sobie kolejnych zawodowych wyzwań. Niestety, jego najnowszy film "Samarytanin" zbiera bardzo słabe recenzje i hitem raczej się nie stanie.

Źródło: film.wp.pl

reklama
Kontakt z nami