player+
Wiadomości z tagiem Sylvester Stallone  RSS
Pierwsze zdjęcie Sylvestra Stallone'a z planu mafijnej produkcji ''Tulsa King''

02.05.2022 12:00

Platforma Paramount + opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcie promujące serial Tulsa King. W produkcji tej główną rolę otrzymał Sylvester Stallone i to właśnie jego podziwiać możemy na fotografii.

Źródło: fdb.pl

Sylvester Stallone kupił nowy dom. Kwota powala

16.03.2022 14:40


Sylvester Stallone, który zasłynął rolami Rocky'ego i Rambo, niedawno sprzedał swoją rezydencję w Beverly Park brytyjskiej piosenkarce Adele za 58 milionów dolarów. Teraz uszczknął co nieco z tej kwoty, by nabyć dom w Hidden Hills, innej enklawie bogaczy, niedaleko Los Angeles.

Źródło: film.interia.pl

Sylvester Stallone solidaryzuje się z Ukrainą. Poruszył go gest żołnierzy

02.03.2022 19:02

"Ten koszmar i okrutna tragedia muszą się skończyć" – pisze Sylvester Stallone. Aktor dołączył do grona gwiazd, które solidaryzują się z walczącymi...

Źródło: film.wp.pl

Ukrainy będzie bronił Rambo? Sylvester Stallone komentuje!

02.03.2022 7:27


"Ten koszmar i okrutna tragedia muszą się skończyć!" - napisał na Instagramie Sylvester Stallone, po raz pierwszy odnosząc się do wojny pomiędzy Rosją i Ukrainą.

Źródło: film.interia.pl

​Sylvester Stallone zastraszył Woody'ego Allena? Tak dostał rolę?

14.01.2022 7:23


Na początku swojej kariery aktorskiej pojawił się jako chuligan z metra w komedii Woody’ego Allena "Bananowy czubek". Sylvester Stallone wspomina, że Allen początkowo odrzucił jego kandydaturę, bo wyglądał niewystarczająco groźnie.

Źródło: film.interia.pl

Sylvester Stallone negocjuje główną rolę w serialu Taylora Sheridana ''Kansas City''

08.12.2021 8:38

Jak donoszą zagraniczne media Sylvester Stallone jest w trakcie negocjacji do objęcia głównej roli w serialu kryminalnym 'Kansas City', za który odpowie Taylor Sheridan, twórca hitowej ranczerskiej produkcji Yellowstone.

Źródło: fdb.pl

Sylvester Stallone zagra szefa gangu w serialu „Kansas City”

07.12.2021 20:36


Legendarny Rambo, Rocky i Niezniszczalny, czyli Sylvester Stallone, rusza na podbój streamingu. Popularny aktor będzie gwiazdą nowego serialu platformy Paramount+ zatytułowanego „Kansas City”. Autorami tej produkcji będą Taylor Sheridan („Sicario”, „Yellowstone”) i Terence Winter („Rodzina Soprano”).

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami