Wiadomości z tagiem Thriller  RSS
Nicole Kidman w kolejnym serialowym projekcie HBO Max

28.01.2023 16:27

Nicole Kidman po udziale w dwóch telewizyjnych projektach HBO Max – Wielkie kłamstewka i Od nowa, ponownie współpracuje z tą platformą. Uznana aktorka otrzymała angaż w thrillerze '’The Perfect Nanny'’.

Źródło: fdb.pl

Nicole Kidman wraca do HBO. Stawi czoła podejrzanej niani

28.01.2023 11:26

Nicole Kidman wraca do HBO. Gwiazda "Wielkich kłamstewek" zagra w thrillerze "The Perfect Nanny". U jej boku wystąpi Maya Erskine ("PEN15"), która jest również scenarzystką serialu. O projekt walczył szereg studiów i platform, HBO przelicytowało jednak konkurencję. O czym opowie "The Perfect Nanny"? "The Perfect Nanny" będzie ekranizacją francuskiej powieści, której autorką jest

Źródło: www.filmweb.pl

Blake Lively wraca do aktorstwa. O jej nowej roli już jest głośno

27.01.2023 14:02


Po raz ostatni pracowała na planie filmowym w 2020 roku, gdy wystąpiła w thrillerze "Sekcja rytmiczna". Przerwa, jaką sobie później zrobiła, właśnie się kończy. Blake Lively przyjęła propozycję roli w ekranizacji głośnej powieści "It Ends with Us", która przez rekordowe 90 tygodni utrzymywała się na liście bestsellerów "New York Timesa". Partnerować jej będzie Justin Baldoni, który stanie również za kamerą. Oboje będą też pełnić obowiązki producentów wykonawczych.

Źródło: film.interia.pl

Adam Driver kontra Dinozaury w zapowiedzi filmu "65"

26.01.2023 21:30

Sony Pictures wypuściło nowy zwiastun 65 nadchodzącego thrillera science fiction. Wideo przedstawia Adama Drivera i Arianę Greenblatt, którzy utknęli na nieznanej planecie, gdzie muszą stawić czoła prehistorycznym stworzeniom.

Źródło: fdb.pl

Czy da się oszukać przeznaczenie? „Padlina” w księgarniach już 17 lutego

25.01.2023 16:16

Już 17 lutego nakładem wydawnictwa Initium do księgarń trafi nowa powieść Adama Dzierżka, autora dobrze przyjętego przez czytelników, wyjątkowo intensywnego i mocnego kryminału pt. „Nieco bliżej piekła”. „Padlina”, bo o niej mowa, to trzymający w napięciu i stawiający bohaterów przed wyzwaniami, w których nie ma dobrych decyzji, thriller, który zabierze czytelnika w szaleńczą ucieczkę przed […]

Tagi: Thriller
Źródło: www.kulturatka.pl

Anne Hathaway i Thomasin McKenzie na pierwszych zdjęciach z filmu ''Eileen''

23.01.2023 21:37

W sieci zadebiutowały dwa pierwsze zdjęcia z thrillera Eileen. Produkcja ta jest adaptacją powieści Ottessy Moshfegh z 2015 roku będącej jej pierwszym dziełem. W rolach głównych występują Anne Hathaway i Thomasin McKenzie.

Źródło: fdb.pl

ANNA KRYSTASZEK „PUSTELNIA MORDERCY. NIECZYSTOŚĆ” (RECENZJA)

23.01.2023 13:04

W ciągu ostatnich kilku lat na polskim rynku wydawniczym pojawiło się wielu nowych i godnych uwagi autorów thrillerów. Niestety brakuje mi czasu, by zapoznać się z książkami każdego z nich, dlatego też, mimo że pierwsze dwie książki Anny Krystaszek zostały rewelacyjnie przyjęte przez czytelników nie sięgnęłam po nie. Dopiero jej trzecia powieść: „Pustelnia mordercy. Nieczystość” […]

Źródło: www.kulturatka.pl

Polski thriller erotyczny podbije świat? "Nie boimy się krytyki"

23.01.2023 8:29

27 stycznia w polskich kinach pojawi się nowy film Marii Sadowskiej ("Dziewczyny z Dubaju") zatytułowany "Pokusa". Jak się okazuje, erotyczny thriller, który jest ekranizacją bestsellerowej powieści Edyty Folwarskiej, na dużym ekranie będzie wyświetlany także poza granicami naszego kraju.

Źródło: film.wp.pl

Gerard Butler na planie najnowszego filmu poparzył twarz kwasem

20.01.2023 7:04


W thrillerze "Plane", który 13 stycznia wszedł do amerykańskich kin, Gerard Butler gra pilota samolotu pasażerskiego. Aktor przyznał, że choć w scenariuszu nie brakowało niebezpiecznych scen, dla niego najgroźniejsza okazała się ta, która pozornie była zupełnie bezpieczna. W efekcie gwiazdor poparzył sobie twarz kwasem fosforowym. Na szczęście Szkot nie doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu.

Tagi: Thriller
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami