Wiadomości z tagiem Thriller  RSS
Powstaje sequel ''Nocnego strażnika''

28.09.2022 16:18

Po 28 latach duński thriller Nocny strażnik doczeka się swojej kontynuacji. W Danii już trwają zdjęcia do produkcji.

Tagi: Thriller
Źródło: fdb.pl

Stephen Lang gwiazdą thrillera akcji ''Hellfire''

27.09.2022 18:51

Stephen Lang, aktor którego większość widzów z pewnością kojarzy z Avatara oraz serii Nie oddychaj, po raz kolejny będzie grał twardziela. Otrzymał on główną rolę w thrillerze akcji Hellfire.

Tagi: Thriller
Źródło: fdb.pl

Skandal mu pomógł. Film tylko dla dorosłych widzów stał się hitem

26.09.2022 8:38

"Nie martw się, kochanie" miał premierę na festiwalu w Wenecji. Towarzyszyła mu atmosfera skandalu. Sprawa dotyczyła nie tylko pewnych scen w filmie, ale także wydarzeń, które miały miejsce podczas jego realizacji. Ostatecznie obyczajowy thriller Olivii Wilde rozczarował krytyków. Ale widzowie są jego ciekawi.

Tagi: Thriller
Źródło: film.wp.pl

Gal Gadot w pierwszej zapowiedzi wysokobudżetowego widowiska "Heart of Stone" Netflixa

24.09.2022 21:14

Heart of Stone to naszpikowany akcją thriller szpiegowski, który trafi na Netflix w 2023 roku. Dzisiaj prezentujemy Wam pierwszą zapowiedź widowiska.

Źródło: fdb.pl

"The Mother": Zapowiedź nowego thrillera sensacyjnego z Jennifer Lopez!

24.09.2022 19:59


Jennifer Lopez wraca na mały ekran! Aktorka i piosenkarka ma na swoim koncie występ w takich filmach jak "Cela", "Oczy anioła", "Co z oczu, to z serca", "Ślicznotki" oraz serialu "Uwikłana". W przyszłym roku będziemy mogli zobaczyć ją w filmie "The Mother", gdzie zagra zabójczynię.

Źródło: film.interia.pl

"Chłopiec z niebios" szwedzkim kandydatem do Oscara. Aktorzy mówią po arabsku

23.09.2022 18:37


Trzy tygodnie po tym, jak polskim kandydatem do Oscara ogłoszono film "IO" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, swojego reprezentanta wyłonili Szwedzi. Członkom Akademii polecają oni polityczny thriller "Chłopiec z niebios", którego aktorzy mówią po arabsku. Wcześniej został on nagrodzony za scenariusz na festiwalu w Cannes.

Źródło: film.interia.pl

Isabella Rossellini: Nie zagrała w kultowym erotyku, bo czuwał nad nią Bóg

22.09.2022 14:37


Legendarna włoska aktorka ma na koncie występy w wielu uznanych przez krytyków i widownię produkcjach. Niewiele brakowało, a portfolio Isabelli Rossellini wzbogaciłaby rola w głośnym thrillerze erotycznym "Dziewięć i pół tygodnia". Angaż finalnie otrzymała jednak Kim Basinger. W najnowszym wywiadzie Rossellini zdradziła, że film nie przypadł jej do gustu, a gdy go obejrzała, natychmiast poczuła ulgę, że odrzucono jej kandydaturę. "Miałam szczęście, że nie zostałam wybrana. Czasami Bóg mi pomaga" - stwierdziła bez ogródek.

Źródło: film.interia.pl

Sandra Bullock i Brad Pitt w filmie o telezakupach?

22.09.2022 14:37


W ostatnich miesiącach Brad Pitt i Sandra Bullock nawzajem pojawili się w niedużych rolach w swoich filmach. On zagrał w produkowanym przez nią "Zaginionym mieście", Bullock odwdzięczyła się, przyjmując rolę we współprodukowanym przez Pitta thrillerze "Bullet Train". Jak się okazuje, gwiazdorska para ma pomysł na komedię, w której oboje mieliby zagrać główne role. Na razie są na etapie wymyślania fabuły.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami