player+
Wiadomości z tagiem Thriller  RSS
Wśród kościołów i pałaców

19.05.2022 14:00

Wnioskując z thrillera Daniela Calparsoro „Podwójne morderstwo: Cisza białego miasta”, Vitoria-Gateiz, w którym rozgrywa się akcja filmu, to przepiękne miejsce, pełne zabytkowych kościołów i pałaców. Ale i niebezpieczne, ponieważ grasuje w nim wyjątkowo okrutny morderca. Aż dziw, że taki zwyrodnialec zrodził się w wyobraźni kobiety – baskijskiej pisarki Evy Garcíi Sáenz de Urturi.

Tagi: Thriller
Źródło: esensja.pl

Chris Hemsworth jako genialny wizjoner w zwiastunie filmu ''Pajęcza Głowa''

17.05.2022 17:37

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun thrillera psychologicznego Pajęcza Głowa z Chrisem Hemsworthem w roli głównej. To aktor, którego z pewnością kojarzycie z roli Thora w produkcjach Marvela.

Źródło: fdb.pl

"Promised Land": Michael Winterbottom kręci film o powstaniu państwa Izrael

17.05.2022 13:38


Ruszają prace nad zapowiadanym od dawna thrillerem "Promised Land" ("Ziemia obiecana"). Reżyseruje go brytyjski twórca Michael Winterbottom, autor takich filmów jak "Cena odwagi" czy "Droga do Guantanamo". Produkcja opowie o wydarzeniach, które w 1948 roku doprowadziły do powstania państwa Izrael.

Tagi: Thriller
Źródło: film.interia.pl

''Szary człowiek'' to dopiero początek - bracia Russo planują stworzenie franczyzy

15.05.2022 13:48

Oczekiwany thriller Szary człowiek realizowany dla Netflixa przez braci Russo to jak na razie najdroższy film platformy. Serwis jednak prawdopodobnie będzie musiał wyłożyć jeszcze więcej gotówki, bowiem jego twórcy mają wielkie plany na przyszłość.

Źródło: fdb.pl

Dan Stevens w kontynuacji filmu "Godzilla vs. Kong"

13.05.2022 14:35


Dan Stevens, który stał się popularny dzięki roli w serialu "Downton Abbey", dołączył właśnie do obsady filmu o roboczym tytule "Godzilla vs. Kong 2". Aktor, który raczej stroni od występów w dużych widowiskach filmowych i ich kontynuacjach, zdecydował się na udział w tej produkcji ze względu na możliwość ponownej współpracy z reżyserem Adamem Wingardem. Razem nakręcili już sensacyjny thriller "Gość" z 2014 roku.

Tagi: Thriller
Źródło: film.interia.pl

Nowa książka uznanej autorki thrillerów psychologicznych

13.05.2022 12:44

Wydawnictwo Słowne prezentuje nową książkę uznanej autorki thrillerów psychologicznych. Jess Ryder Druga żona Premiera: 18 maja 2022 PORYWAJĄCY THRILLER PSYCHOLOGICZNY Czy zdąży odkryć prawdę, zanim przydarzy się nieszczęście? Mój pasierb przytulił się do mnie i szepnął mi do ucha: – Oni nas okłamują. Mnie i ciebie. Serce mi zamarło, ale mu się nie sprzeciwiłam. – […]

Tagi: Thriller
Źródło: www.kulturatka.pl

Trwają rozmowy dotyczące kontynuacji filmu "Gość"

12.05.2022 11:28

Czy fani filmu Gość po ośmiu latach od premiery quasi-nadprzyrodzonego thrillera wreszcie otrzymają kontynuację? Jest to jak najbardziej możliwe!

Źródło: fdb.pl

Dwoma torami do celu

12.05.2022 6:00

„Domysł” to thriller kryminalny, który jest drugą już adaptacją powieści argentyńskiej pisarki Florencii Etcheves z policjantką Manuelą Pelari w roli głównej. Chronologicznie plasuje się jednak przed nakręconą w 2018 roku „Zaginioną”, dlatego – czekając na ciąg dalszy opowieści, zapowiedzianą na ten rok „Pipę” (sic!) – warto od niego właśnie rozpocząć znajomość z funkcjonariuszką z Buenos Aires.

Tagi: Thriller
Źródło: esensja.pl

reklama
Kontakt z nami