Wiadomości z tagiem Jurassic World  RSS
Doskonałe plakaty promujące ''Jurassic World: Dominion''

16.05.2022 17:46

W trzecim filmie z serii Jurassic World dinozaury przejęły nasz świat. Co z tego wyniknie dowiemy się już za niecały miesiąc. Teraz zaś mamy dla Was świeżutkie i doskonałe plakaty promujące widowisko.

Źródło: fdb.pl

Box Office: Wczesne prognozy dotyczące weekendu otwarcia "Jurassic World: Dominion"

16.05.2022 12:58

Universal Pictures będzie miał prawdopodobnie kolejną kasową bombę. Za kilka tygodni do kin na świecie wejdzie widowisko Jurassic World: Dominion, które zapewne będzie finansowym sukcesem hollywoodzkiego studia.

Źródło: fdb.pl

Seria zdjęć z ''The Terminal List'' - serialu akcji z gwiazdą ''Jurassic World''

12.05.2022 18:08

Po niedawnym teaserze na niecałe dwa miesiące przed premierą Amazon opublikował serię zdjęć promujących serial akcji The Terminal List. W głównej roli Chris Pratt, aktor znany z kinowej serii Jurassic World oraz filmów Marvela.

Źródło: fdb.pl

Jurassic World Dominion. Sprawdź, gdzie spotkasz swoich filmowych ulubieńców

02.05.2022 14:35


Trójwymiarowa wystawa, warsztaty edukacyjne, kącik małych paleontologów, a także sami bohaterowie zbliżającej się premiery filmu – dinozaury. Warszawska Galeria Północna na jeden dzień zmieniła się w prawdziwą krainę prehistorycznych gadów. Bohaterów nowego filmu będzie można spotkać także w dziesięciu innych miejscowościach.

Źródło: film.wp.pl

Plakat do kin IMAX, nowe zdjęcia i przedsprzedaż biletów - premiera "Jurassic World: Dominion" coraz bliżej

29.04.2022 12:02

Po premierze najnowszego zwiastuna promującego Jurassic World: Dominion, bilety oficjalnie trafiły do ​​sprzedaży na długo wyczekiwane widowisko w reżyserii Colina Trevorrowa.

Źródło: fdb.pl

Doskonały drugi zwiastun ''Jurassic World: Dominion''

28.04.2022 19:00

Studio Universal Pictures opublikowało drugi oficjalny zwiastun oczekiwanej trzeciej części Jurassic World. Produkcja, która zadebiutuje w czerwcu z pewnością będzie wielkim hitem.

Źródło: fdb.pl

Oko w oko z dinozaurami. Jurassic World w Galerii Północnej [relacja z wydarzenia]

27.04.2022 16:44


Trójwymiarowa wystawa, warsztaty edukacyjne, kącik małych paleontologów, a także sami bohaterowie zbliżającej się premiery filmu – dinozaury. Warszawska Galeria Północna na jeden dzień zmieniła się w prawdziwą krainę prehistorycznych gadów. Wszystkie były zdumiewająco przyjazne i chętnie pozowały do zdjęć!

Źródło: film.wp.pl

Oko w oko z dinozaurem? To możliwe

20.04.2022 9:35


Z okazji premiery megahitu Jurassic World Dominion zapraszamy na cykl imprez w najlepszych galeriach handlowych w kraju.

Źródło: film.wp.pl

Finałowy sezon animacji ''Park Jurajski: Obóz kredowy'' już wkrótce - zobacz teaser!

19.04.2022 6:39

Jeszcze tego lata poznamy końcowe przygody bohaterów animacji ze świata Jurassic World. Netflix opublikował pierwszy teaser finałowego, piątego sezonu świetnej produkcji Park Jurajski: Obóz kredowy, w powstaniu której uczestniczy sam Steven Spielberg.

Źródło: fdb.pl

"Jurassic World: Dominion" - nowy plakat i klip promujący widowisko z dinozaurami

15.04.2022 11:40

Universal Pictures zadebiutowało z nowymi materiałami promującymi nadchodzące widowisko z dinozaurami w rolach głównych – Jurassic World: Dominion. Mamy dla Was plakat oraz zakulisowe materiału związane z superprodukcją.

Źródło: fdb.pl

reklama
player+
Kontakt z nami