player+
Wiadomości z tagiem Jurassic World  RSS
Chaos znalazł wyjście [recenzja DVD]

12.01.2023 0:00

Trzecie spotkanie z dinozaurami nowej generacji ze świata Jurassic Park dzięki obsadzie z pierwszej trylogii stanowi klamrę spajającą historię o przywróceniu do życia wymarłych gadów. Fabuła w dużym stopniu odnosi się do wydarzeń z poprzedniej części, „Jurassic World: Upadłe królestwo”, a także zamyka wątek relacji paleontologa, Alana Granta (Sam Neill) i dr Ellie Sattler (Laura Dern). Zarazem, tematycznie, to zupełnie osobna ...

Źródło: filmosfera.pl

''Ucieczka na Górę Czarownic'' - Bryce Dallas Howard gwiazdą serialowego rebootu

12.12.2022 22:11

Kolejny film z dawnych lat otrzyma swoją nową wersję. Pamiętacie Ucieczkę na Górę Czarownic z lat 70. XX wieku? Platforma Disney+ realizuje jej serialowy reboot. Jego gwiazdą będzie aktorka znana z widowiskowej serii o dinozaurach Jurassic World – Bryce Dallas Howard.

Źródło: fdb.pl

Jeff Goldblum z kluczową rolą w filmie ''Wicked''

30.10.2022 13:49

Jeff Goldblum jest na ostatnim etapie negocjacji dotyczących dołączenia do obsady musicalu Wicked. Aktor, którego w ostatnim czasie podziwialiśmy w Jurassic World: Dominion stara się o rolę Czarnoksiężnika.

Źródło: fdb.pl

Colin Trevorrow o potencjalnych kontynuacjach ''Jurassic World''

03.10.2022 20:41

Przyszłość kasowej franczyzy o dinozaurach zapoczątkowanej filmem Park Jurajski w dalszym ciągu jest możliwa. Tak twierdzi Colin Trevorrow, reżyser widowiska Jurassic World: Dominion.

Źródło: fdb.pl

"Stare pryki i dziewczęta". Największe różnice wieku między filmowymi parami

17.09.2022 20:36


Podczas niedawnej promocji filmu "Jurassic World Dominion" aktorzy z oryginalnej serii wypowiedzieli się na temat ich relacji w tamtych latach. "Różnica wieku była niestosowna" - przyznała Laura Dern. Aktorka miała wówczas 23 lata, a grający u jej boku Sam Neill 43. Nie jest to jednak największa różnica wieku, która dzieliła filmowych partnerów. Od lat w Hollywood panuje trend, w którym dojrzałym aktorom partnerują o wiele młodsze aktorki.

Źródło: film.interia.pl

"Jurajski" cykl zarobił już 6 miliardów dolarów

30.08.2022 11:22


Koniec lata to w amerykańskich kinach okres zastoju. W oczekiwaniu na duże widowiska filmowe, które zapełnią sale kinowe, jedyne emocje związane z box-officem to te wiążące się z hitami, które trafiły na ekrany już jakiś czas temu i wciąż są wyświetlane. W miniony weekend największe powody do zadowolenia mieli twórcy filmu "Jurassic World: Dominion", który zarobił już prawie miliard dolarów. Dzięki temu cała seria "jurajskich" filmów przekroczyła właśnie kwotę sześciu miliardów dolarów zysku.

Źródło: film.interia.pl

Jurassic World: Dominion na 4K Ultra HD, Bluray i DVD

25.08.2022 0:00

Dinozaury znowu wędrują po Ziemi! Jednak ponowne zdominowanie planety przez te prehistoryczne drapieżniki może mieć katastrofalne konsekwencje.

Źródło: www.galapagos.com.pl

Bryce Dallas Howard zawdzięcza swoje zarobki... Chrisowi Prattowi

16.08.2022 14:01


Po tym jak w 2018 roku ukazał się raport na temat zarobków gwiazd filmu "Jurassic World: Upadłe królestwo", na światło dzienne wyszło ile zarobił Chris Pratt, a ile partnerująca mu Bryce Dallas Howard. Aktor dostał za film o 2 mln więcej niż Howard. Aktorka ujawniła, że w rzeczywistości dysproporcja między ich zarobkami była dużo większa.

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami