Wiadomości z tagiem Jurassic World  RSS
Jurassic World Dominion - recenzja Blu-ray od Galapagos

22.09.2022 19:09

Rzadko zdarza się, aby wersja rozszerzona wnosiła coś rewolucyjnego do odbioru filmu. Jednak w przypadku "Jurassic World Dominion" sprawa ma się zgoła inaczej. To wciąż produkcja mająca swoje za uszami, ale bardziej koherentna, logiczna i rozrywkowa. Możecie się o tym przekonać, sięgając pod edycję Blu-ray.

Źródło: film.wp.pl

"Stare pryki i dziewczęta". Największe różnice wieku między filmowymi parami

17.09.2022 20:36


Podczas niedawnej promocji filmu "Jurassic World Dominion" aktorzy z oryginalnej serii wypowiedzieli się na temat ich relacji w tamtych latach. "Różnica wieku była niestosowna" - przyznała Laura Dern. Aktorka miała wówczas 23 lata, a grający u jej boku Sam Neill 43. Nie jest to jednak największa różnica wieku, która dzieliła filmowych partnerów. Od lat w Hollywood panuje trend, w którym dojrzałym aktorom partnerują o wiele młodsze aktorki.

Źródło: film.interia.pl

Jurassic World: Dominion - spektakulrany finał trylogii już na 4K UHD, Blu-ray™ i DVD

12.09.2022 16:22

Dinozaury znowu wędrują po Ziemi! Jednak ponowne zdominowanie planety przez te prehistoryczne drapieżniki może mieć katastrofalne konsekwencje… Ellie Sattler, Alan Grant i Ian Malcolm, czyli prawdopodobnie najsłynniejsi paleontolodzy na świecie powracają po ponad 20 latach w zamykającym sagę "Jurassic World: Dominion". Film dostępny jest na 4K Ultra HD, Blu‑ray™ i DVD od 8 września.

Źródło: film.wp.pl

"Jurajski" cykl zarobił już 6 miliardów dolarów

30.08.2022 11:22


Koniec lata to w amerykańskich kinach okres zastoju. W oczekiwaniu na duże widowiska filmowe, które zapełnią sale kinowe, jedyne emocje związane z box-officem to te wiążące się z hitami, które trafiły na ekrany już jakiś czas temu i wciąż są wyświetlane. W miniony weekend największe powody do zadowolenia mieli twórcy filmu "Jurassic World: Dominion", który zarobił już prawie miliard dolarów. Dzięki temu cała seria "jurajskich" filmów przekroczyła właśnie kwotę sześciu miliardów dolarów zysku.

Źródło: film.interia.pl

Jurassic World: Dominion na 4K Ultra HD, Bluray i DVD

25.08.2022 0:00

Dinozaury znowu wędrują po Ziemi! Jednak ponowne zdominowanie planety przez te prehistoryczne drapieżniki może mieć katastrofalne konsekwencje.

Źródło: www.galapagos.com.pl

Bryce Dallas Howard zawdzięcza swoje zarobki... Chrisowi Prattowi

16.08.2022 14:01


Po tym jak w 2018 roku ukazał się raport na temat zarobków gwiazd filmu "Jurassic World: Upadłe królestwo", na światło dzienne wyszło ile zarobił Chris Pratt, a ile partnerująca mu Bryce Dallas Howard. Aktor dostał za film o 2 mln więcej niż Howard. Aktorka ujawniła, że w rzeczywistości dysproporcja między ich zarobkami była dużo większa.

Źródło: film.interia.pl

Dinozaury znowu wędrują po Ziemi! Spektakularny finał trylogii na 4K UHD, BLU-RAY™ i DVD

16.08.2022 9:47

Dinozaury znowu wędrują po Ziemi! Jednak ponowne zdominowanie planety przez te prehistoryczne drapieżniki może mieć katastrofalne konsekwencje… Ellie Sattler, Alan Grant i Ian Malcolm, czyli prawdopodobnie najsłynniejsi paleontolodzy na świecie powracają po ponad 20 latach w zamykającym sagę Jurassic World: Dominion. Film zadebiutuje na 4K Ultra HD, Blu‑ray™ i DVD już 8 września.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami