Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Diane Lane: Co roku piękniejsza!

03.10.2023 9:34


Diane Lane, gwiazda takich filmów, jak "Niewierna", "Hollywoodland" czy "Cinema Verite", od lat wygląda niemal tak samo, przez co sprawia wrażenie, jakby w ogóle się nie starzała. W czwartek Polsat przypomniał jeden z jej największych hitów - komedię romantyczną "Pod słońcem Toskanii".

Źródło: film.interia.pl

Zrozumieć rodzinne tajemnice - oto zwiastun ''Black Cake''

02.10.2023 21:09

Na platformę Hulu zmierza powstały dla niej rodzinny dramat Black Cake. Serial ten jest adaptacją debiutanckiej powieści Charmaine Wilkerson wydanej w Polsce pod tytułem '’Czarny tort''. Książka ta znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa. W sieci zadebiutował zwiastun serii, który zapowiada dramatyczne skutki wychodzenia na jaw ’sekretów życia'.

Tagi: Polsat
Źródło: fdb.pl

429 zł miesięcznie za wszystkie czołowe serwisy streamingowe w Polsce. Rocznie ponad 5 tys. zł

02.10.2023 20:49

Jeśli Polak chce mieć dostęp do wszystkich najważniejszych serwisów streamingowych z filmami, serialami, dokumentami, sportem i kanałami telewizyjnymi, to musi wydawać 428,95 zł miesięcznie. Z analizy portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że rocznie to ponad 5 147 zł. Oszczędności są możliwe, jeśli niektóre usługi opłacimy na 12 miesięcy „z góry” lub skorzystamy z ofert łączonych.

Tagi: Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Seriale TVP, które obejrzysz na Netfliksie

02.10.2023 20:42

Poza głośnymi przypadkami takich seriali jak „Rodzinka.pl” i „Ranczo” także inne produkcje Telewizji Polskiej można obejrzeć na Netfliksie. Zebraliśmy najciekawsze propozycje.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zielona granica – duży wzrost widzów nowego filmu Agnieszki Holland. Świetna frekwencja w kinach

02.10.2023 18:40

Widzowie tłumnie dopisali na seansach Zielonej granicy w ostatni weekend. wciąż pozostaje najgłośniejszą premierą ostatnich tygodni w polskich kinach. Według najświeższych danych udostępnionych przez dystrybutora najnowszy film od momentu premiery obejrzało już 425 194 widzów. To znacznie wyższy rezultat od tego podawanego w ubiegły piątek, kiedy liczba widzów wynosiła 260 282 osoby Zielona granica - nowy...

Źródło: naekranie.pl

Egzorcysta: Wyznawca – David Gordon Green o planach na serię. Czy wyreżyseruje kolejne części?

02.10.2023 18:08

Reżyser ma już „mapę drogową” na kilka kolejnych filmów. Ale czy wróci za kamerę następnego Egzorcysty? zadebiutuje w polskich kinach już w najbliższy piątek. Od ostatniej odsłony serii zapoczątkowanej w 1973 roku przez minął już dłuższy czas. Fani horrorów będą mieli okazję powrócić do tej franczyzy w nowym filmie w reżyserii , która będzie bezpośrednią kontynuacją oryginalnego Egzorcysty....

Tagi: Polsat, Horror
Źródło: naekranie.pl

Blue Beetle online. Dzis premiera w VOD w Polsce - gdzie oglądać?

02.10.2023 10:55

Blue Beetle to film komiksowy oparty na DC Comics. Wiemy, gdzie można obejrzeć. online! Film oparty na komiksach DC nie odniósł sukcesu w kinach, osiągając dość przeciętne wyniki w wysokości 126,8 mln dolarów przy budżecie 104 mln dolarów. W wielu krajach już trafił do VOD, ale z kilkudniowym opóźnieniem jest on już dostępny w Polsce. Mowa o platformach, w których możemy zakupić na własność wersję...

Źródło: naekranie.pl

"Uśmiech losu" Andrzeja Jakimowskiego na otwarcie 39. Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego

02.10.2023 10:09


"Uśmiech losu", najnowszy film Andrzeja Jakimowskiego, autora obsypanych nagrodami dzieł "Imagine", "Sztuczki" i "Zmruż oczy", będzie miał swoją światową premierę już 6 października w ramach 39. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. W roli głównej zobaczymy Mateusza Kościukiewicza. Produkcja trafi na ekrany polskich kin 1 grudnia.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami