punkta kod zniżkowy
Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
NOWE HORYZONTY: Nagisa Ōshima – "Imperium zmysłów" kontratakuje

14.07.2024 7:39

Podczas 24. edycji festiwalu Nowe Horyzonty zobaczymy retrospektywę Nagisy Ōshimy, która przybliży twórczość jednego z największych japońskich mistrzów. Nie trzeba studiować historii kina, żeby kojarzyć głośne "Imperium zmysłów", ale legendarny reżyser był kimś więcej niż prowokatorem i obrazoburcą. Polscy widzowie już niebawem poznają go jako erudytę, modernistę i naczelnego krytyka japońskiej

Tagi: Polsat
Źródło: www.filmweb.pl

Premiery w lipcu 2024. Nowy sezon "The Bear" i "Twisters"

14.07.2024 7:14

W lipcu wreszcie dostaniemy trzeci sezon "The Bear", a także nowy serial o brudnym okresie historii Rzymu z Anthonym Hopkinsem. Na dużym ekranie możemy obejrzeć "Twisters", "Terapię dla par" oraz polski dokument "W stronę słońca".

Źródło: film.wp.pl

Smolasty nie wystąpił z Dodą! Musiała ratować sytuację. To NIM go zastąpiła

13.07.2024 21:51

Doda na koncercie w Zakopanem Lato z Polskim Radiem i TVP. Co się wydarzyło na scenie? Nie towarzyszył jej Smolasty, ale ona znalazła wyjście. Tylko zobaczcie. 

Tagi: Polsat, Doda
Źródło: swiatgwiazd.pl

Rozwodowy koszmar polskiej gwiazdy

13.07.2024 16:09

Zakończenie związku Ani Rusowicz należało do burzliwych. Jak się okazuje to jednak nie koniec zawirowań. Niedawno mówiła o przemocy, a teraz pisze publicznie o “zabieraniu dziecka”. 

Tagi: Polsat
Źródło: swiatgwiazd.pl

Festiwal filmowy w Gdyni: 29. filmów walczy o zwycięstwo. Kto okaże się najlepszy?

13.07.2024 14:39


Znamy wszystkie produkcje, które powalczą o zwycięstwo w Konkursie Filmów Krótkometrażowych podczas 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na liście jest niemal trzydzieści tytułów.

Źródło: film.interia.pl

Filmy konkursowe 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

13.07.2024 12:58

49. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 23–28 września 2024 roku.

Tagi: Polsat
Źródło: filmosfera.pl

Jamie Lee Curtis: Sławni rodzice? Ojciec ją zaniedbywał, a na koniec wydziedziczył

13.07.2024 5:25


Jamie Lee Curtis posiada na swoim koncie ponad sześćdziesiąt ról filmowych, Oscara za "Wszystko wszędzie naraz", dwa Złote Globy i trzydzieści nominacji do różnych nagród. Już niebawem znów zobaczymy ją na ekranie. 9 sierpnia do polskich kin wchodzi bowiem "Borderlands" w reżyserii Eliego Rotha - ekranizacja jednej z najpopularniejszych gier komputerowych wszech czasów! Z tej okazji prezentujemy pięć szerzej nieznanych faktów na temat gwiazdy cyklu "Halloween".

Tagi: Oscary, Polsat
Źródło: film.interia.pl

Nowy sezon hitowego serialu Playera trafi na platformę Max. Jest data premiery

12.07.2024 22:40

Platforma Max w czwartek 11 lipca świętowała miesiąc swojej obecności w Polsce. Z tej okazji Warner Bros. Discovery ujawniło listę najpopularniejszych produkcji, a przy okazji zapowiedziało kilka istotnych nowości na drugą połowę roku. Wśród nich wymieniono serial “Szadź”. 

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Fani popularnego serialu Maxa czekali na to od lat. "Rick i Morty: Anime" już w sierpniu

12.07.2024 21:14

“Rick i Morty” od lat jest jednym z najpopularniejszych seriali należących do Warner Bros. Discovery. Produkcja wkrótce doczeka pierwszego pełnoprawnego spin-offa tworzonego w stylu japońskiej animacji. “Rick i Morty: Anime” już w sierpniu na Max w Polsce.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ujawniono filmy konkursowe 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

12.07.2024 17:02

Ponad dwa miesiące przed festiwalem ogłoszono listę filmów, które znalazły się w Konkursie Głównym 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni!

Tagi: Polsat
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami