player+
Wiadomości z tagiem Gwiezdne wojny  RSS
Będzie drugi sezon serialu "Obi-Wan Kenobi"? Ewan McGregor jest gotowy, by wrócić do roli mistrza Jedi

24.01.2023 10:42

Ewan McGregor jest gotowy powrócić do tytułowej roli w drugim sezonie serialu "Obi-Wan Kenobi". Choć oficjalnie nie dostał on jeszcze zielonego światła, wydaje się, że drzwi dla kontynuacji historii mistrza Jedi są otwarte.  Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi Ewan McGregor po raz pierwszy wcielił się w Obi-Wana Kenobiego w filmie "Gwiezdne wojny: Część I – Mroczne widmo", który trafił na

Źródło: www.filmweb.pl

Zakończono zdjęcia do serialu ''Star Wars: Skeleton Crew''

23.01.2023 20:40

Zakończono zdjęcia do serialu Star Wars: Skeleton Crew. To nowa produkcja rozgrywająca się w świecie Gwiezdnych wojen. Będzie to kolejny tytuł po The Mandalorian, który poszerza nam to legendarne kosmiczne uniwersum.

Źródło: fdb.pl

Lindelof nie zrobi "Star Wars"? Koniec Kathleen Kennedy?

17.01.2023 12:43

W zeszłym roku ujawniono, że Damon Lindelof, twórca takich seriali jak "Zagubieni", "Watchmen" i "Pozostawieni", pracuje nad scenariuszem filmu ze świata "Gwiezdnych wojen". Według najnowszej hollywoodzkiej plotki projekt Lindelofa może nie doczekać się realizacji. Co

Źródło: www.filmweb.pl

Zwiastun i plakat zapowiadające 3. sezon "The Mandalorian"

17.01.2023 9:19

Disney udostępnił nowy zwiastun i poster 3. sezonu The Mandalorian. Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi serialu osadzonego w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Premiera planowana jest na 1 marca w Disney +.

Źródło: fdb.pl

"Gwiezdne Wojny" od Ubisoftu wielkie jak "No Man's Sky"?

09.01.2023 13:00

2023 rok może okazać się jednym z lepszych dla fanów "Gwiezdnych Wojen". I nie mam tutaj na myśli tylko nadchodzącego "Star Wars Jedi: Survivor", które ukaże się już w 17 marca. Ostatni tweet Juliana Gerighty, dyrektora kreatywnego Ubisoftu wskazuje na to, że o ich grze w tym uniwersum dowiemy się szybciej niż nam się wydaje.
Finn lub jego krewny bohaterem filmu Damona Lindelofa? Lucasfilm szuka aktora!

07.01.2023 13:09

Mamy kolejne informacje związane z projektem Damona Lindelofa osadzonym w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Lucasfilm rozpoczął poszukiwania aktora, który mógłby zagrać w widowisku!

Źródło: fdb.pl

Zapomniany film z Markiem Hamillem po 10 latach trafi na kinowe ekrany

05.01.2023 11:45


"Sarkastyczny i samoświadomy", "Zabawne śmieciowe kino" - zaprezentowane w zwiastunie filmu "Virtually Heroes" ("Wirtualni bohaterowie") opinie nie pozostawiają wątpliwości co do tego, czego można się po nim spodziewać. Wyreżyserowane przez G.J. Echternkampa dzieło z Markiem Hamillem ("Gwiezdne wojny") w jednej z ról głównych, aż 10 lat czekało na to, by trafić do widzów.

Źródło: film.interia.pl

Zdjęcia do "Gwiezdnych wojen" od Damona Lindelofa wystartują już w kwietniu?

03.01.2023 18:27

Damon Lindelof pisze dla Lucasfilm nowy film osadzony w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Najnowsza plotka sugeruje, że zdjęcia do widowiska wystartują już niebawem.

Źródło: fdb.pl

Na razie nie ma planów na sequel "Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie"

31.12.2022 13:31

Ron Howard potwierdził, że LucasFilms nie pracuje nad kontynuacją filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie z 2018 roku.

Źródło: fdb.pl

reklama