Wiadomości z tagiem Komedia  RSS
"Uśmiechnij się": Horror liderem box-office'u

03.10.2022 12:05


Do interesującego starcia doszło w miniony weekend w północnoamerykańskich kinach. O pozycję lidera konkurowały horror "Uśmiechnij się", który można oglądać również w polskich kinach, a także pierwsza nakręcona przez duże studio filmowe gejowska komedia romantyczna "BROS" (w polskich kinach od 4 listopada). Zwycięzcą pojedynku został ten pierwszy film.

Źródło: film.interia.pl

"American Pie": Nadchodzi kolejna część! Kto pojawi się w filmie?

30.09.2022 16:53


"American Pie" to kultowa komedia amerykańska z kategorii R. W zeszłym roku pojawiły się pierwsze plotki dotyczące powstania kolejnej odsłony filmu. Jednak dopiero ostatnio "The Hollywood Reporter", przekazał że rzeczywiście powstanie całkiem nowa część popularnej serii.

Źródło: film.interia.pl

Komedia kryminalna „Z tobą będzie inaczej” Mileny Wójtowicz już w październiku w sprzedaży

30.09.2022 11:45

Już w październiku ukaże się książka Mileny Wójtowicz „Z tobą będzie inaczej”.  Celina Nowacka wcale nie paliła się do poznania Jana Zbendy. Ba, mogłaby dalej żyć sobie spokojnie, nie wiedząc o jego istnieniu, gdyby nie to, że dalsi i bliżsi znajomi zapewniali ją, że to mężczyzna stworzony dla niej. „Szczęśliwym” zrządzeniem losu jego narzeczona właśnie […]

Tagi: Komedia
Źródło: www.kulturatka.pl

RECENZJA: Zróbmy zemstę

30.09.2022 8:36

Zaskakująco dobry film będący sympatyczną czarną komedią ze świetnie bawiącymi się w swoich rolach Camilą Mendes oraz Mayą Hawke.

Tagi: Komedia
Źródło: fdb.pl

Teściowie 2 – Hitowa komedia powraca! Pierwsze zdjęcia z filmu

29.09.2022 12:28

Zakończyły się zdjęcia do filmu "Teściowie 2" w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej. Komiczno-ironicznej opowieści o tym jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym czy w ogóle warto brać ślub. Na planie filmu ponownie spotkali się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna i Adam Woronowicz. Do obsady dołączył Eryk Kulm Jr.

Źródło: film.wp.pl

Gwiazdor "Zadzwoń do Saula" w filmie o diabetykach i Jezusie

28.09.2022 14:41


Nominowany do nagrody Emmy za rolę w serialu "Zadzwoń do Saula" Bob Odenkirk ("Nikt") znalazł kolejny projekt filmowy. Będzie współautorem scenariusza komedii "The Making of Jesus Diabetes" ("Za kulisami diabetyków Jezusa"), w której zagra jedną z ról.

Tagi: Komedia
Źródło: film.interia.pl

"Teściowie 2", czyli hitowa komedia powraca

28.09.2022 10:24


Zakończyły się zdjęcia do filmu "Teściowie 2" w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej, komiczno-ironicznej opowieści o tym, jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym, czy w ogóle warto brać ślub. Na planie ponownie spotkali się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna i Adam Woronowicz. Do obsady dołączył Eryk Kulm Jr.

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami