player+
Wiadomości z tagiem Komedia  RSS
Piotr Adamczyk członkiem Dresiarskiej Mafii w amerykańskim serialu "Hawkeye". Krytycy: "to jego duży sukces"

04.12.2021 22:36

- Nie spodziewałem się, że aktor, który jest w Polsce zdefiniowany rolą Karola Wojtyły czy udziałem w kilku komediach romantycznych, pojawi się w świecie Marvela - mówi zaskoczony Łukasz Adamski, krytyk filmowy o udziale Piotra Adamczyka w nowym serialu Marvela. - I tu wychodzą nasze kompleksy, bo cieszymy się, jeśli choć na moment polski aktor pojawia się w zagranicznej produkcji - ocenia Marta Wawrzyn z serwisu Serialowa.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowy hit Netfliksa. Polacy kochają francuski humor

03.12.2021 8:34

Na światowej liście przebojów Netfliksa komedia "Rozpieszczone bachory" jest klasyfikowana poza czołową trójką. Francuska produkcja bardzo dużą...

Źródło: film.wp.pl

Woronowicz, Głowacki i Kasprzyk w obsadzie nowej komedii "Ślub doskonały"

02.12.2021 23:48

Powstaje nowa komedia zatytułowana Ślub doskonały, nakręcona została na podstawie brawurowej sztuki teatralnej, autorstwa Robina Hawdona. W obsadzie gwiazdy naszego kina.

Tagi: Komedia
Źródło: fdb.pl

Stroiciel grzebieni. Akt 2

01.12.2021 21:22

Już 4. grudnia 2021 r. zapraszamy na pierwszą premierę na nowej scenie Teatru KTO. Po ogromnym sukcesie „Stroiciela grzebieni”, który od 2017 r. nieprzerwanie gromadzi pełne sale, Krzysztof Niedźwiedzki powraca z 2 częścią swojej kultowej komedii. Tadeusz, główny bohater opuszcza w urnie Podhale i wraz ze swoją żoną Magdą przenosi się w odległy rejon Polski – na Mazury. Pośmiertny rejs jachtem jest […]

Źródło: www.kulturatka.pl

"Ślub doskonały": Nowa komedia twórców "Mayday"

01.12.2021 14:37


Twórcy przebojowego "Mayday" nakręcili nową komedię! W obsadzie "Ślubu doskonałego" znalazły się największe gwiazdy polskiego kina.

Tagi: Komedia
Źródło: film.interia.pl

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - kontynuacja kultowej komedii! Zobacz teaser

30.11.2021 11:00

Wielki powrót do świata mężczyzn! Już 28 stycznia do kin trafi film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Kontynuacja komediowego hitu, który...

Tagi: Komedia
Źródło: film.wp.pl

"Zakochana Anais" - odkrycie tegorocznego MFF w Cannes w kinach w lutym 2022

29.11.2021 14:37

Pełnometrażowy debiut francuskiej reżyserki Charline Bourgeois-Tacquet to pełna świeżej, młodzieńczej energii komedia obyczajowa. Ta zmysłowa, pięknie sfotografowana historia opowiada o poszukiwaniu tożsamości, odkrywaniu siebie i pokonywaniu własnych ograniczeń. Konfrontację młodości z doświadczeniem uosabiają świetne role Anaïs Demoustier oraz gwiazdy kina europejskiego Valerii Bruni Tedeschi.

Źródło: fdb.pl

"Moja dziewczyna": Trauma całego pokolenia

28.11.2021 14:38


Reklamowana jako komedia o beztroskich wakacjach "Moja dziewczyna" stała się na pewien czas głównym tematem telewizji śniadaniowej, w której zatroskani rodzice i lekarze mówili o potencjalnych zagrożeniach filmu. Wszystko za sprawą decyzji twórców o uśmierceniu jednego z dziecięcych bohaterów. W sobotę mija dokładnie 30 lat od premiery filmu.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami