Wiadomości z tagiem Komedia  RSS
"Książę": Jestem niewinny, Wysoki Sądzie!

19.05.2022 7:50


Chociaż "Książę" czerpie z filmowych klisz, które zapewne znamy na pamięć, świetnie sprawdza się jako wielogatunkowa produkcja. Mamy tu bowiem elementy brytyjskiej komedii, filmu biograficznego czy dramatu sądowego. Ta szczególna mieszanka powinna spodobać się nawet bardziej wybrednym widzom.

Źródło: film.interia.pl

Zwiastun 2. sezonu ''Only Murders in the Building''

18.05.2022 23:21

Świetna kryminalna komedia Hulu Only Murders in the Building już niedługo doczeka się drugiego sezonu. W sieci zadebiutował właśnie oficjalny zwiastun produkcji. Możecie zapoznać się z nim w dalszej części artykułu.

Tagi: Komedia
Źródło: fdb.pl

Polski hit Netfliksa. "Uprzedzam, ona nie jest grzeczną dziewczynką"

17.05.2022 7:59


W tym tygodniu niemal we wszystkich krajach na świecie największą popularnością na Netfliksie cieszy się komedia z Rebel Wilson "Powrót do liceum". Jednak nie w Polsce. W naszym kraju przebojem numer jeden od kilku dni jest rodzima produkcja "Krime Story. Love Story".

Źródło: film.wp.pl

Nowy hit Netfliksa. Widzowie są zachwyceni metamorfozą aktorki

16.05.2022 10:24


14 maja pojawiła się na Netfliksie komedia "Powrót do liceum". Amerykańska produkcja szybko podbiła widownię na całym świecie. Jej gwiazdą jest Rebel Wilson, która kontynuuje swoją metamorfozę. Wiele osób z trudem rozpoznaje aktorkę.

Źródło: film.wp.pl

"Supersamiec": Gwiazdy filmu sprzeciwiły się realizacji sequela

16.05.2022 8:40


Wyreżyserowany przez Judda Apatowa "Supersamiec" to jedna z najlepszych młodzieżowych komedii dla dorosłych, jakie kiedykolwiek powstały. Sukces filmu sprawił, że jego twórca był bardzo zainteresowany nakręceniem kontynuacji. Na przeszkodzie stanęła niechęć występujących w filmie gwiazd - m.in. Jonaha Hilla, Michaela Cery czy Setha Rogena. Aktorzy bali się, że jeśli sequel okaże się kiepski, to zniszczą legendę oryginału.

Tagi: Komedia
Źródło: film.interia.pl

''Oto Spinal Tap'' doczeka się kontynuacji - za kamerą ponownie Rob Reiner

15.05.2022 13:15

Po prawie 40 latach od premiery przez wielu uważanych za kultową, muzycznej komedii Oto Spinal Tap, doczekamy się jej kontynuacji. Za kamerą stanie reżyser oryginalnego filmu – Rob Reiner.

Źródło: fdb.pl

„’HAMLET PO CZESKU” – premiera w Teatrze Bakałarz

11.05.2022 11:44

Teatr Bakałarz zaprasza na premierę spektaklu „Hamlet po czesku” w reżyserii Pawła Budzińskiego. „Hamlet po czesku” Komedia na podstawie „Hamleta” Williama Szekspira. Fasolka po bretońsku, ryba po grecku, wieprzowina po chińsku…„Hamlet po czesku”! Przygotowaliśmy dla widowni wykwintne danie na bazie szekspirowskiej zasmażki. Paweł Budziński podjął się niezwykłego eksperymentu, postanowił zamienić najsłynniejszy dramat w absurdalną komedię […]

Tagi: Komedia
Źródło: www.kulturatka.pl

Nowy hit Netfliksa. Pokonał polski thriller erotyczny

09.05.2022 10:27


Wszystko wskazuje na to, że dominacja polskiego filmu dobiegła końca. Po dziesięciu dniach erotyczny thriller Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa opuścił pozycję lidera listy przebojów Netfliksa. Na jego miejsce wskoczyła francuska komedia kryminalna "Nieobliczalni 2".

Źródło: film.wp.pl

reklama
player+
Kontakt z nami