Wiadomości z tagiem Twitter  RSS
Ambasador Ukrainy krytykuje ukraińskie jury za 0 punktów dla Polski na Eurowizji

16.05.2022 20:58

Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczycia skrytykował ukraińskie jury Konkursu Piosenki Eurowizji, które nie przyznało ani jednego punktu polskiemu reprezentantowi Krystianowi Ochmanowi. Na Twitterze nazwał jurorów "biurokratami". Konkurs w Turynie wygrała ukraińska grupa Kalush Orchestra, której jury z Polski przyznało maksymalną liczbę 12 punktów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Spór o słowa Amber Heard w sądzie. Była żona Johnny'ego Deppa używała cytatów z filmów?

06.05.2022 20:47

Zeznania Amber Heard w sprawie zniesławienia, o które oskarża ją Johnny Depp, wywołały gorącą dyskusję na Twitterze. Aktorka miała w sądzie używać fragmentów dialogów z filmów "Utalentowany pan Ripley" czy "Notting Hill". Większość twitterowiczów uważa, że zrobiła to świadomie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Cary Joji Fukunaga, reżyser Bonda, uratował psa spod gruzów w Ukrainie

16.04.2022 9:22


Cary Joji Fukunaga, amerykański filmowiec, twórca ostatniego filmu o Jamesie Bondzie - "Nie czas umierać" - przebywa obecnie w Ukrainie, gdzie pomaga wolontariuszom organizacji charytatywnej World Central Kitchen. Szef tej fundacji ujawnił na Twitterze, że reżyser uratował psa spod gruzów zbombardowanych Derkaczy pod Charkowem.

Tagi: Twitter
Źródło: film.interia.pl

Wicedyrektor TVP o „funkcyjnych szmatach z GW, TVN, Polityki”. Telewizja Polska nie reaguje

15.04.2022 21:45

Wicedyrektor TVP World Dawid Wildstein po publikacji raportu o katastrofie smoleńskiej przez podkomisję Antoniego Macierewicza stwierdził na Twitterze, że „funkcyjne szmaty z GW, TVN, Polityki (…) powinni zamknąć swoje mordy”. Telewizja Polska nie komentuje tego wpisu.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

„Wiadomości” przepraszają za pasek z „ukraińskim barbarzyństwem”. „Chodziło o rosyjskie”

12.04.2022 20:55

W poniedziałek, podczas głównego wydania „Wiadomości” TVP, na informacyjnej belce zapowiadającej jeden z materiałów, pojawił się napis „Debata o ukraińskim barbarzyństwie”. Po kilku minutach prowadząca sprostowała pomyłkę na antenie mówiąc, że "chodziło o rosyjskie". To samo uczynił też zespół programu tuż po jego zakończeniu - na Twitterze.

Tagi: Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Oscary 2022: Ricky Gervais zakpił z kary dla Willa Smitha

09.04.2022 10:16


W piątek Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej wymierzyła Willowi Smithowi karę za to, że podczas ostatniej gali rozdania Oscarów spoliczkował Chrisa Rocka. Kara jest surowa - aktor przez najbliższe 10 lat nie będzie pojawiał się na ceremoniach oscarowych. Z werdyktu Akademii zakpił Ricky Gervais. Napisał na Twitterze, że Smith „wyjdzie” po sześciu latach za „dobre sprawowanie”.

Źródło: film.interia.pl

Koniec prac na planie ''The Walking Dead''

01.04.2022 20:36

Po 12 latach prac na planie serialu The Walking Dead przyszedł czas na pożegnanie. Angela Kang, showrunnerka finałowego sezonu opublikowała na Twitterze wideo z planu potwierdzające ostatni dzień produkcji tego hitowego post-apokaliptycznego serialu.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami