Wiadomości z tagiem Twitter  RSS
Prezydent Iranu odwołał wywiad z dziennikarką CNN. Odmówiła założenia chusty na głowę

23.09.2022 20:54

Dziennikarka CNN Christiane Amanpour poinformowała w czwartek na Twitterze, że irański prezydent Ebrahimem Raisi odwołał z nią wywiad, który miał się odbyć w środę w Nowym Jorku przy okazji obrad Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

Tagi: Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Mufasa: The Lion King": Powstaje prequel "Króla lwa"

11.09.2022 11:47


To prawdziwa gratka dla fanów kultowej historii stworzonej w studiu Walta Disneya. Na Twitterze ogłoszono tytuł i datę premiery kolejnej odsłony "Króla lwa". Kto wyreżyseruje tę produkcję?

Źródło: film.interia.pl

Po odwołaniu Kurskiego do TVP wracają politycy Konfederacji

07.09.2022 20:57

„Dziś, po kilku miesiącach nieobecności Konfederacji w telewizji publicznej przecieram na nowo szlak” - napisał na Twitterze poseł tego ugrupowania, Michał Urbaniak, który był gościem wtorkowego programu „Minęła 20”. To pierwszy polityk Konfederacji na ogólnopolskiej antenie nadawcy od wielu miesięcy: członkowie tego ugrupowania nie byli zapraszani do TVP od marca. Ich powrót - jak twierdzą - wiąże się ze zmianą na stanowisku prezesa Telewizji Polskiej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jacek Kurski potwierdza odejście z TVP. "Decyzja mojego środowiska politycznego"

05.09.2022 21:47

Jacek Kurski potwierdził w poniedziałek na Twitterze, że odchodzi z Telewizji Polskiej.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

"Black Adam": Pierce Brosnan zagrał superbohatera [zdjęcie]

29.08.2022 14:26


Dwayne Johnson zaprezentował na Twitterze zdjęcie postaci Pierce'a Brosnana z filmu "Black Adam". Produkcja oparta na komiksach wydawnictwa DC Comics będzie pierwszym filmem w karierze Brosnana, w którym wcieli się w postać superbohatera.

Źródło: film.interia.pl

"Top Gun: Maverick": Rodzice gwiazdora obejrzeli film... trzynaście razy

24.08.2022 18:38


"Moja rodzina zbankrutuje przez ten film" - napisał na Twitterze Glen Powell, który w "Top Gun: Maverick" wcielił się w postać Jake'a "Hangmana" Seresina. W ten żartobliwy sposób aktor skomentował wyczyn swoich rodziców, którzy obejrzeli ten film aż trzynaście razy.

Tagi: Twitter
Źródło: film.interia.pl

CTV zwolnił prezenterkę za siwe włosy

23.08.2022 20:48

Lisa LaFlamme, popularna prezenterka wiadomości kanadyjskiej stacji CTV została zwolniona z pracy po 35 latach. Jak poinformowała na Twitterze, powodem były jej siwe włosy.

Tagi: Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami