Wiadomości z tagiem Twitter  RSS
Minister Gliński o "Lokatorce": Bardzo ważny film

03.12.2021 12:24


Do kin wchodzi dzisiaj bardzo ważny film "Lokatorka". Prawie 3 mln z 6 mln budżetu filmu pochodzi ze środków publicznych - dotacji PISF oraz mechanizmu zachęt audiowizualnych - przypomniał w piątek na Twitterze wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński.

Tagi: Twitter
Źródło: film.interia.pl

Trybunał Konstytucyjny zajmie się przepisami, na mocy których oskarżono zarząd nadawcy TV Trwam

30.11.2021 20:44

W połowie grudnia Trybunał Konstytucyjny ma zająć się przepisami odnośnie dostępu do informacji publicznej, kluczowymi dla procesu wytoczonego zarządowi fundacji Lux Veritatis. Zmienił się skład orzekający w sprawie: Julię Przyłębską zastąpiła Krystyna Pawłowicz, która jest także w tym przypadku sprawozdawcą. Media wytykają, że jeszcze kwietniu br. broniła na Twitterze Lux Veritatis i atakowała pozywające je Stowarzyszenie Watchdog Polska.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Spotify wprowadza zmianę w funkcji odtwarzania albumów na prośbę Adele

23.11.2021 20:42

Spotify wprowadza zmianę funkcji odtwarzania albumów po zapoznaniu się z wnioskiem Adele. „To była jedyna prośba, jaką miałem dla naszej nieustannie zmieniającej się branży! Tworzymy albumy z wielką starannością i nie bez powodu myślimy o naszej liście utworów."  - komentuje artystka na Twitterze.

Tagi: Twitter, Adele
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wiedźmin: Rodowód krwi coraz bliżej. Prace na planie już niemal zakończone

16.11.2021 14:29


Portal Redanian Intelligence poinformował na Twitterze, że zdjęcia do serialu Wiedźmin: Rodowód krwi zmierzają ku końcowi. Został już tylko tydzień prac na planie prequelu Wiedźmina. Po ich zakończeniu materiały trafią do post-produkcji. Nieznana jest jeszcze dokładna data premiery; wiadomo jedynie,…

Źródło: planetagracza.pl

Oscar Isaac jako Moon Knight na pierwszych zdjęciach z planu serialu

15.11.2021 14:49


Pojawiły się pierwsze materiały zapowiadające serial Moon Knight. Na zdjęciach z planu można zobaczyć Oscara Isaaca w tytułowej roli. Zdjęcia można zobaczyć m.in. na Twitterze: Serial przedstawi historię byłego najemnika, Marca Spectora, który otarł się o śmierć podczas misji w…

Źródło: planetagracza.pl

Dalej będzie twarzą sieci komórkowej? Jest oświadczenie!

10.11.2021 20:36


We wtorek prezes TVP Jacek Kurski poinformował na Twitterze, że Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już pojawiać się w żadnych programach nadawanych przez państwową telewizję. Przypomnijmy, że aktorka wywołała burzę swoimi słowami na temat Straży Granicznej. Jakie stanowisko w tej sprawie zajęła sieć komórkowa Play, z którą aktorka od lat współpracuje?

Źródło: film.interia.pl

John Wick 4 – poznaliśmy prawdopodobny podtytuł filmu

10.11.2021 14:44


Ekipa pracująca na planie filmu John Wick 4 dostała prezenty, na których prawdopodobnie widnieje pełny tytuł nadchodzącego filmu. Zdjęcia zamieszczone na Twitterze sugerują, że najnowsza część historii o byłym zabójcy na zlecenie będzie nosić tytuł John Wick 4: Hagakure: Tytuł…

Tagi: Twitter
Źródło: planetagracza.pl

​Barbara Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP. Jest oświadczenie aktorki

10.11.2021 8:48


Barbara Kurdej-Szatan zaledwie trzy godziny po tym, gdy okazało się, że straciła pracę w serialu "M jak miłość" , bo - jak stwierdził na Twitterze prezes TVP Jacek Kurski: "w Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalują i wyzywają obrońców naszych granic" - opublikowała na Instagramie i Facebooku oświadczenie.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami