Wiadomości z tagiem Batman  RSS
Nicolas Cage chciałby zagrać Eggheada - jednego z przeciwników Batmana

21.09.2022 10:19

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto jedyny i niepowtarzalny Nicolas Cage udzielił wywiadu podcastowi Happy Sad Confused. Aktor ujawnił jedną postać, którą chciałby zagrać.

Źródło: fdb.pl

"Batgirl": Michael Keaton skomentował skasowanie filmu

13.09.2022 20:40


W nocy z 12 na 13 września Michael Keaton został w uhonorowany nagrodą Emmy dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w serialu "Lekomania". Zakulisowe wywiady po ceremonii były okazją do wypytania go o to, co sądzi o decyzji o rezygnacji z jakiejkolwiek premiery komiksowego filmu "Batgirl", w którym ponownie zagrał rolę Batmana. Aktor nie jest specjalnie zmartwiony tym, że widzowie nie obejrzą tego filmu.

Źródło: film.interia.pl

"Łowcy skarbów. Kto da więcej": Zacięta licytacja figurki Jokera z filmu "Batman"

09.09.2022 8:41


Figurka Jokera - filmowy gadżet stworzony z okazji premiery pierwszego filmu o Batmanie Tima Burtona z 1989 roku - stał się przedmiotem zaciętej licytacji w jednym z pierwszych odcinków polskiej edycji światowego hitu "Łowcy skarbów. Kto da więcej" w Czwórce.

Źródło: film.interia.pl

O ''Batman: Caped Crusader'' walczą trzy duże platformy

27.08.2022 16:40

Kilka dni po ogłoszeniu, że platforma HBO Max rezygnuje z animowanego serialu o Batmanie, w sieci pojawiły się nowe informacje o projekcie noszącym tytuł Batman: Caped Crusader. Jak się okazuje walczą o niego aż trzy duże serwisy streamingowe.

Tagi: Batman, HBO
Źródło: fdb.pl

HBO Max nie zrealizuje serialu o Batmanie

24.08.2022 20:54

Warner Bros Discovery porzuca projekt serialowej animacji "Batman: Caped Crusader". To kolejny element poszukiwania oszczędności w firmie.

Tagi: Batman, HBO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Znaleziono scenarzystów sequela ''Batmana''

23.08.2022 23:39

Wiadomo już kto napisze scenariusz do sequela kasowego filmu Matta Reevesa o Mrocznym Rycerzu. Będą to Ci sami ludzie, którzy odpowiadają za oryginalny film.

Tagi: Batman
Źródło: fdb.pl

David Lea nie żyje. Słynny dubler i kaskader miał 67 lat

12.08.2022 7:47

David Lea był jednym z najlepszych i najbardziej doświadczonych kaskaderów w branży. Zastępował Michaela Keatona na planach filmów o Batmanie, miał na swoim koncie występy w wielu kultowych filmach akcji i nawet w wieku emerytalnym zastępował gwiazdy kina w niebezpiecznych ujęciach.

Tagi: Batman
Źródło: film.wp.pl

"Batgirl": Decyzja studia zszokowała wszystkich! Roztrwonili 90 milionów

03.08.2022 10:46


Zrealizowany dla platformy streamingowej HBO Max komiksowy film "Batgirl" miał być jedną z dwóch okazji do tego, by ponownie zobaczyć Michaela Keatona w stroju Batmana. Tak się jednak nie stanie. Portal "Variety" potwierdził informacje gazety "The New York Post" o decyzji studia Warner Bros. Discovery, które postanowiło, że film "Batgirl" nie zostanie pokazany ani na platformie streamingowej, ani w kinie.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami