Wiadomości z tagiem Batman  RSS
"Spider-Man: Bez drogi do domu" z siedmioma nominacjami do nagród MTV

11.05.2022 20:36


Film "Spider-Man: Bez drogi do domu" otrzymał najwięcej, aż siedem nominacji do MTV Movie & TV Awards. Na sześć statuetek szansę ma serial HBO "Euforia", cztery nominacje otrzymał zaś "Batman" Matta Reevesa.

Źródło: film.interia.pl

Michelle Pfeiffer w filmie scenarzysty "Batmana" i "Top Gun: Maverick"

07.05.2022 14:36


Michelle Pfeiffer zagra główną rolę w filmie "Wild Four O’Clocks", który będzie debiutem reżyserskim Petera Craiga, uznanego scenarzysty takich kinowych przebojów, jak "Batman", "Igrzyska śmierci: Kosogłos" czy czekający na premierę "Top Gun: Maverick".

Źródło: film.interia.pl

Batman na 4K ULTRA HD, Blu-ray™ i DVD

04.05.2022 0:00

W skorumpowanym Gotham City wraz z morderstwem burmistrza pojawia się całkowicie nowa groźba. Powrót kultowej postaci w najbardziej wyczekiwanym filmie roku!

Źródło: www.galapagos.com.pl

Mroczny Rycerz powraca w najbardziej wyczekiwanym filmie roku - premiera "Batmana" na DVD i Blu-ray

29.04.2022 13:49

W skorumpowanym Gotham City wraz z morderstwem burmistrza pojawia się całkowicie nowa groźba. Bruce Wayne w stroju Człowieka-Nietoperza udaje się w mroczną misję rozwikłania zagadki serii zabójstw i razem z Jamesem Gordonem natrafia na trop mordercy. Nowy Batman zadebiutuje na 4K ULTRA HD, Blu-ray™ i DVD już 27 maja.

Źródło: fdb.pl

Krótko o filmach: Kieślowszczyzna w pelerynce

28.04.2022 6:00

Nowy „Batman” daje nam delikatnego, nieco w stylu „emo kid” Bruce’a Wayne’a, który w swoim poświęceniu dla miasta spala się w sposób łamiący serce. Ale…

Tagi: Batman
Źródło: esensja.pl

"The Flash": Odmłodzony Michael Keaton wraca jako Bruce Wayne

27.04.2022 14:42


Zobaczyć, jak Michael Keaton po trzydziestu latach wciela się w rolę Batmana w filmie "The Flash" - oto na co najbardziej czekają fani komiksowych filmów. Szczęśliwcy mieli już okazję obejrzeć pierwsze migawki z tej produkcji. Zostały one pokazane w trakcie trwającego w Las Vegas CinemaConu. Reakcje nie pozostawiają złudzeń - "The Flash" to będzie wielkie wydarzenie.

Źródło: film.interia.pl

"Batman" oficjalnie z sequelem, Matt Reeves ponownie za kamerą!

27.04.2022 10:12

Stała się rzecz, która od dawna wydawała się być pewna. Wytwórnia Warner Bros. Pictures potwierdziła sequel Batmana.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami