Wiadomości z tagiem Keanu Reeves  RSS
"Constantine": Keanu Reeves w drugiej części filmu!

17.09.2022 20:36


"Constantine" to film akcji, który swoją premierę miał w 2005 roku i do dziś uznawany jest za wielki hit. Produkcja wciąż ma ogromne grono fanów, których z pewnością ucieszy informacja, że już wkrótce ruszą prace nad drugą częścią filmu. Na ekranie ponownie w tytułowej roli zobaczymy Keanu Reeves'a.

Źródło: film.interia.pl

Keanu Reeves powróci jako John Constantine!

17.09.2022 18:21

Fani Keanu Reevesa i filmu Constantine czekali na to od wielu lat. Produkcja z 2005 roku uchodząca dzisiaj za prawdziwy klasyk kina komisowego doczeka się kontynuacji!

Źródło: fdb.pl

Keanu Reeves weselnym gościem? Tego nikt się nie spodziewał!

30.08.2022 12:44


Pewna Młoda Para z pewnością zapamięta dzień swojego ślubu na długo, i to nie tylko ze względu na wyjątkową uroczystość. Keanu Reeves sprawił, że stali się sławni na całym świecie.

Źródło: film.interia.pl

Keanu Reeves w serialu Leonardo DiCaprio i Martina Scorsese

05.08.2022 12:09


Keanu Reeves już wkrótce pojawi się na małym ekranie. Aktor zagra główną rolę w serialu "The Devil in the White City", który będzie ekranizacją bestsellerowej książki "Diabeł w Białym Mieście". To oparta na faktach opowieść o architekcie Danielu Hudsonie Burnhamie oraz seryjnym mordercy Henrym H. Holmesie, których losy połączyła największa wystawa w historii Ameryki. Reeves wcieli się w postać Burnhama. Aktor będzie również producentem wykonawczym serialu.

Źródło: film.interia.pl

Hulu zamawia serial na podstawie kryminału ''Diabeł w Białym Mieście'' - w obsadzie Keanu Reeves

04.08.2022 23:27

Platforma Hulu złożyła zamówienie na serialową adaptację historycznej powieści Erika Larsona Diabeł w Białym Mieście. W projekt jako producent i odtwórca jednej z głównych ról zaangażowany jest Keanu Reeves.

Źródło: fdb.pl

John Wick miał być staruszkiem. Słynna seria mogła skończyć jako pogoń przy balkoniku

30.07.2022 17:22

Trylogia "John Wick" to klasyka kina "kopanego". Tytułowego mściciela gra Keanu Reeves, który przyjął tę rolę w wieku 48 lat. Dziś okazuje się, że pierwotnie w Wicka miał wcielić się ktoś dobiegający osiemdziesiątki.

Źródło: film.wp.pl

"John Wick 4": Nowy kadr przedstawia postać przy ołtarzu [zdjęcie]

23.07.2022 8:41


Wytwórnia Lionsgate ujawniła pierwszy kadr z czwartej części hollywoodzkiej serii "John Wick" z Keanu Reevesem w roli głównej. Na początku tego roku została podana data premiery. Film trafi do kin 24 marca 2023 r.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami