Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
"Położna": Film Marii Stachurskiej o Stanisławie Leszczyńskiej pokazywany we Włoszech

28.01.2023 7:44


"Położna" to polski film dokumentalny o Stanisławie Leszczyńskiej (1896-1974). Za pomoc Żydom została ona uwięziona w niemieckim nazistowskim obozie Auschwitz-Birkenau, gdzie odbierała porody. Przyjęła ich około 3 tysięcy, ratując dzieci wbrew rozkazom władz obozowych. Uroczysty pokaz filmu odbył się w piątek w Forli, włoskim regionie Emilia-Romania. Autorką produkcji jest Maria Stachurska, mama Anny Lewandowskiej.

Źródło: film.interia.pl

"Pokusa": Piotr Stramowski na premierze filmu. Aktor pokazał nową ukochaną

27.01.2023 11:41


Piotr Stramowski jest jedną z gwiazd nowego filmu Marii Sadowskiej - "Pokusa". Na uroczystej premierze produkcji postanowił po raz pierwszy publicznie pokazać się z nową ukochaną. Kim jest piękna blondynka, która skradła jego serce?

Źródło: film.interia.pl

Planował zamach bombowy. Przed kamerą opowiada: "liczyłem na 200 zabitych"

27.01.2023 11:12

- Gdy opowiadam tę historię, ludzie najczęściej mi nie wierzą – mówi nastoletnia Emily, córka żołnierza marines, Richarda McKinneya. - Do dziś sama nie mogę uwierzyć w to, że mój tata mógł być masowym mordercą – opowiada w 30-minutowym filmie, który dostał nominację do Oscara.

Tagi: Oscary, MaRina
Źródło: film.wp.pl

"Pokusa": Kolejne "365 dni"? Niekoniecznie

27.01.2023 10:50


Gdy w hasłach reklamowych najnowszego polskiego filmu słyszę o przekraczaniu granic, odwadze, bezpruderyjności i nagromadzeniu namiętnych scen zaraz obawiam się kolejnej męki w rodzaju "365 dni". Porównanie ostatniego dzieła Marii Sadowskiej z perypetiami Laury i Massima byłoby jednak nie na miejscu. W przeciwieństwie do adaptacji książek Blanki Lipińskiej "Pokusa" jest pełnoprawnym filmem pełnometrażowym, a nie teledyskiem skrzyżowanym z softporno. Dlaczego jednak za punkt wyjścia uznać rzecz najgorszą z najgorszych? Starajmy się dorównać...

Tagi: MaRina
Źródło: film.interia.pl

Sprawa prywatna: Odc. 2. Kwiat prawdę ci powie

27.01.2023 6:00

Po raz kolejny możemy się przekonać, że Marina Quiroga potrafi wyciągnąć daleko idące wnioski nawet na podstawie stosunkowo skąpych wskazówek. Niestety główna bohaterka zarazem nie umie się powstrzymać od pochopnego działania, przez co pakuje w kłopoty nie tylko siebie, lecz także wiernego Héctora.

Tagi: MaRina
Źródło: esensja.pl

Englert i Sadowska zaskoczyły na premierze "Pokusy". Wystąpiły w garniturach

26.01.2023 20:41

W czwartek 26 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu "Pokusa". Wiele zaproszonych kobiet wystąpiło w eleganckich sukniach, ale dwie panie zdecydowały się na zupełnie inny styl. Mowa o Helenie Englert i Marii Sadowskiej, które na czerwonym dywanie zaprezentowały się w strojach inspirowanych męskimi.

Źródło: film.wp.pl

Marilyn Manson i Esme Bianco: To koniec procesu. Oskarżała go o gwałt

25.01.2023 11:03


Wiosną 2021 roku gwiazda "Gry o tron" Esme Bianco pozwała swojego byłego partnera Marilyna Mansona, oskarżając go o szereg nadużyć, w tym przemoc na tle seksualnym. Jak informują zagraniczne media, muzyk i aktorka doszli właśnie do porozumienia. Szczegóły podpisanej przez nich ugody na razie nie są znane.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami