Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
"Na Zachodzie bez zmian" Netfliksa różni się od oryginału. O tym filmie będzie głośno

03.10.2022 10:07

28 października na platformie streamingowej Netfliks ma się pojawić "Na Zachodzie bez zmian". Kolejna filmowa adaptacja kultowej powieści Ericha Marii Remarque'a, uważanej za jeden z najważniejszych antywojennych manifestów XX w. Pierwsze recenzje są bardzo pozytywne, a jednocześnie wskazują na wyraźne odstępstwa od oryginału.

Źródło: film.wp.pl

Ana de Armas dla WP: "Blondynka" była dla mnie najtrudniejszym doświadczeniem w całej karierze

29.09.2022 13:19

- Zdawałam sobie sprawę, że ten film będzie mnie sporo kosztował. Musiałam zapuścić się w bardzo mroczne i nieprzyjemne rejony własnej psychiki - mówi Ana de Armas w rozmowie z Yolą Czarderską-Hayek. A Adrien Brody przyznaje: - Dla mnie sam fakt, że Marilyn nigdy nie udało jej się wyzwolić z tych wszystkich koszmarów, to niemalże zbrodnia w biały dzień.

Tagi: MaRina
Źródło: film.wp.pl

Mariusz Staniszewski nie jest już prezesem Techfilmu

23.09.2022 20:55

Na stanowisko prezesa państwowej spółki Techfilm został ponownie powołany Andrzej Ners. Zastąpił Mariusza Staniszewskiego, wcześniej m.in. członka zarządu Polskiego Radia i publicystę prasowego.

Tagi: MaRina
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zagrobelny, Dziurska oraz uczestnicy „Top model” i „MasterChef” w „Perfect Picture”

23.09.2022 20:47

Uczestnikami nowego programu „Perfect Picture” będą: Łukasz Zagrobelny, Ada Fijał, Ernest Musiał, Katarzyna Dziurska, Mariusz Jakubowski, Laura Breszka, Matteo Brunetti i Żaklina Ta Dinh. Produkcja zadebiutuje w Siódemce 7 października.

Tagi: MaRina
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

VARIETE’s Great Revue w Teatrze Variete

23.09.2022 11:52

Krakowski Teatr VARIETE zaprasza na pierwsze w tym sezonie artystycznym spotkanie z Divą i Conciergem. „VARIETE’s Great Revue” według pomysłu Eweliny Adamskiej-Porczyk i Krzysztofa Tyszko już 23, 24 i 25 września 2022 r. W głównych rolach pojawią się Marią Tyszkiewicz i Hubert Waljewski. Tym razem scena Krakowskiego Teatru VARIETE zamieni się w ekskluzywny hotel, gdzie […]

Tagi: MaRina
Źródło: www.kulturatka.pl

Mariusz Mendycki z Rzeszowa „Dziennikarzem Roku” w konkursie oddziałów terenowych TVP. Na czele jury Jacek Kurski

19.09.2022 20:55

Rozstrzygnięto 28. Przegląd i Konkurs Dziennikarski Oddziałów Terenowych Telewizji Polskiej. Najlepszym lokalnym programem informacyjnym Telewizji Polskiej zostały ogłoszone „Informacje” z TVP3 Olsztyn, „Dziennikarzem Roku” – Mariusz Mendycki z TVP3 Rzeszów. Przewodniczącym jury - jak ogłosiła nadawca - był były prezes TVP, Jacek Kurski.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ruszyły zdjęcia do „Pokusy”

18.09.2022 21:45

Film na podstawie bestsellera Edyty Folwarskiej wyreżyseruje Maria Sadowska, autorka „Dziewczyn z Dubaju”.

Tagi: MaRina
Źródło: filmosfera.pl

"Bodies Bodies Bodies": Trup ściele się tu gęsto. Berek w ciemnościach staje się piekłem

16.09.2022 12:52

Oto impreza, jakiej nie przeżył nikt. Dosłownie. "Bodies Bodies Bodies" wywraca slashery do góry nogami, także dzięki brawurowym rolom ulubieńca plotkarskiej portali Pete'a Davidsona i znanej z "Kolejnego filmu o Boracie", wschodzącej gwieździe Marii Bakalovej.

Tagi: MaRina
Źródło: film.wp.pl

premiera Tartuffe w reż. Krzysztofa Pluskoty w Teatrze STU

13.09.2022 18:44

57. sezon teatralny STU rozpocznie się już 14 września przedpremierowymi spektaklami TARTUFFE, arcydzieła komediowego Moliera w przekładzie Jerzego Radziwiłowicza. Przedstawienie wyreżyserował, Krzysztof Pluskota a scenografię zaprojektowała Katarzyna Wójtowicz. W spektaklu usłyszą Państwo Cztery pory roku Vivaldiego, w fenomenalnym odczytaniu Maxa Richtera. W obsadzie zobaczą Państwo między innymi: Kamilę Bestry, Urszulę Grabowską-Ochalik; Aldonę Grochal, Marię Seweryn, […]

Źródło: www.kulturatka.pl

"Pokusa": Nowy film Marii Sadowskiej. W obsadzie Englert, Stramowski, Liszowska, Głowacki, Rosati

12.09.2022 10:39


"Pokusa" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o sekretach gwiazd sportu i show biznesu. Nad nowym filmem pracuje Maria Sadowska, autorka hitów "Dziewczyny z Dubaju" oraz "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Premiera planowana jest na 2023 rok.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami