Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
Pewnego dnia powiemy sobie wszystko - 2023-12-15

01.12.2023 8:35

reżyseria: Emily Atef
obsada: Marlene Burow, Felix Kramer, Cedric Eich
tytuł oryginalny: Irgendwann werden wir uns alles erzählen
Adaptacja wydanej także w Polsce powieści Danieli Krien, to pełna erotycznego napięcia, zmysłowa historia miłości ukazana na tle wielkich politycznych zmian. Krien jest także współautorką scenariusza do filmu, za reżyserię odpowiada Emily Atef.
Gorące lato 1990 roku w Niemczech niesie w sobie zapowiedź zmian. Nie tylko tych politycznych, ale też osobistych. Maria ma dziewiętnaście lat i mieszka ze swoim chłopakiem Johannesem w gospodarstwie jego rodziców na wsi w Turyngii. Zamiast skupić się na szkole i zbliżającej się maturze, dziewczyna całe dnie spędza na niezobowiązujących lekturach.
Kiedy wpada na Hennera, rolnika z sąsiedztwa, dociera do niej, że zaczyna się zupełnie nowy rozdział w jej życiu. Wystarczy jedno niepozorne dotknięcie, wymiana spojrzeń, by rozpalić dziką, niemożliwą do opanowania namiętność między Marią a charyzmatycznym, dwa razy starszym mężczyzną. W atmosferze nowych możliwości, jaką daje się wyczuć po zjednoczeniu Niemiec, rodzi się sekretna, zakazana miłość. Pełna pasji, tęsknoty i pożądania, która zmiecie wszystko, co znajdzie się na jej drodze.
Podobnie jak w swoich poprzednich filmach, Atef stawia na rozbudowaną psychologię postaci i zastanawia się, co popycha nas w nieznane. Pełna erotycznego napięcia, zmysłowa historia niemożliwej miłości ukazana jest tu na tle wielkich politycznych zmian.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: www.kino.krakow.pl

Druga córka Ewy Błaszczyk o życiu w cieniu rodzinnej tragedii. Jak to się na niej odbiło?

27.11.2023 12:04

Ewa Błaszczyk od ponad dwóch dekad walczy o zdrowie swojej córki Oli. Jako 6-latka zachłysnęła się tabletką i do tej pory jest w śpiączce. Aktorka ma jeszcze drugą córkę, Mariannę. Bliźniaczka Aleksandry opowiedziała, jak wyglądało jej życie. 

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

SkyShowtime na grudzień. "Super Mario Bros. Film", "Szybcy i wściekli 10"

23.11.2023 16:09

• Hity platformy SkyShowtime na grudzień

Tagi: MaRina
Źródło: media2.pl

"Żył mocno". Dzień przed śmiercią umówił się z kolegami

21.11.2023 16:06

Marian Łącz to prawdziwy ewenement w historii polskiego aktorstwa, gdyż przez lata odnosił sukcesy zarówno na scenie jak i na boisku piłkarskim. Grał w ŁKS-ie, Polonii i piłkarskiej reprezentacji Polski. A wszystko to przy prowadzeniu bardzo rozrywkowego stylu życia.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: film.wp.pl

U Mariny i Szczęsnego już świątecznie: "Może za wcześnie". Gwiazda pokazała kapiącą złotem choinkę

19.11.2023 23:12

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny są ze sobą od mniej więcej dekady. Para nie ma zbyt wiele czasu dla siebie, dlatego czasem decydują się na nietypowe rozwiązania. W tym roku Boże Narodzenie zaczęli świętować w listopadzie.

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Anna Maria Sieklucka kusi nie tylko na ekranie. Zaskoczyła zmysłową stylizacją

18.11.2023 16:01

Anna Maria Sieklucka zyskała popularność za sprawą roli Laury Biel w ekranizacji bestsellerowej Blanki Lipińskiej "365 dni". Zmysłowy i seksowny wizerunek towarzyszy jednak aktorce także poza ekranem. Najlepszym tego dowodem jest jej kreacja, w której pojawiła się na pokazie modowym jednej z luksusowych marek.

Tagi: MaRina
Źródło: film.wp.pl

Pracowała z przemocowym reżyserem. "Przez półtora miesiąca schudłam sześć kilo"

18.11.2023 15:08

Maria Dębska w niedawnym wywiadzie zdobyła się na wstrząsające wyznanie. Jakiś czas temu miała okazję pracować z przemocowym reżyserem. Zachowanie mężczyzny wobec aktorki miało drastyczny wpływ na jej zdrowie psychiczne i fizyczne. W końcu powiedziała sobie dość.

Tagi: MaRina
Źródło: film.wp.pl

Dokument „Moja siostra” nagrodzony w Amsterdamie

17.11.2023 22:43

Film Mariusza Rusińskiego zdobył Nagrodę dla Najlepszego Dokumentu dla Młodej Widowni na festiwalu IDFA.

Tagi: MaRina
Źródło: filmosfera.pl

"Moja siostra": Polski dokument nagrodzony na prestiżowym festiwalu

17.11.2023 20:37


Zrealizowany w Studiu Munka SFP krótkometrażowy obraz Mariusza Rusińskiego „Moja siostra” zdobył Nagrodę dla Najlepszego Dokumentu dla Młodej Widowni na międzynarodowym festiwalu filmów dokumentalnych IDFA w Amsterdamie.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami