player+
Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
Nie żyje Rosmarie Trapp, członkini zespołu znanego z filmu "Dźwięki muzyki"

18.05.2022 19:19


Niezwykła historia muzykalnej rodziny von Trappów stała się znana dzięki nagrodzonemu pięcioma Oscarami filmu "Dźwięki muzyki" z 1965 roku. Członkowie słynnego rodu z żalem poinformowali, że w wieku 93 lat zmarła Rosmarie Trapp, najstarsza córka kapitana Georga von Trappa i Marii Augusty.

Tagi: Oscary, MaRina
Źródło: film.interia.pl

"Saltburn": Rosamund Pike u Emerald Fennell

13.05.2022 11:13


Nagrodzona Oscarem za scenariusz filmu "Obiecująca. Młoda. Kobieta." Emerald Fennell kontynuuje kompletowanie obsady swojego najnowszego projektu zatytułowanego "Saltburn". Do Barry'ego Keoghana i Jacoba Elordiego dołączyła właśnie Rosamund Pike, którą niedawno można było oglądać w roli Marii Curie-Skłodowskiej.

Tagi: Oscary, MaRina
Źródło: film.interia.pl

Mariusz Max-Kolonko przewiduje egzekucję prezydentów Dudy i Trzaskowskiego

10.05.2022 20:56

Mariusz Max-Kolonko na niszowym portalu zamieścił nagranie wideo, na którym powiela fake newsy kremlowskiej propagandy. Twierdzi też, że Polacy dokonają egzekucji na prezydencie Andrzeju Dudzie, prezydencie Warszawy Rafale Trzaskowskim i premierze Mateuszu Morawieckim.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Paulina Chruściel powróci jako Maria Matejko w 4. sezonie ''Komisarz Mama''

10.05.2022 15:51

Dopiero co zakończyła się emisja trzeciego sezonu serialu Komisarz Mama, a już ekipa znalazła się na planie zdjęciowym do czwartej serii. Fani tej produkcji mogą więc odetchnąć z ulgą. Przygody uwielbianej przez widzów nietuzinkowej policjantki będą mieć swoją kontynuację.

Tagi: MaRina
Źródło: fdb.pl

Kino Bambino | Boscy

10.05.2022 11:08

KINO BAMBINO Kino Bambino jest pierwszą taką akcją kinową dla rodziców małych dzieci zorganizowaną po „właściwej stronie Wisły”. Zapraszamy rodziców z maluchami na pokazy świetnych filmów w warunkach sprzyjających malutkim dzieciom. Bilety 15 zł. 17 maja ( wtorek) | 11:00 BOSCY | Competencia official, reż. Mariano Cohn, Gastón Duprat, Hiszpania 2021, 114’ Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć […]

Tagi: MaRina
Źródło: www.kulturatka.pl

"Dziewczyny z Dubaju®" zdobyły kina, teraz szturmują CANAL+ online!

05.05.2022 20:35


– A ty jaką masz cenę? – to pytanie kończy film "Dziewczyny z Dubaju®", ale nie zamyka rozwijającego się w Polsce i na świecie zjawiska sex sponsoringu. Dlatego właśnie obraz Doroty Rabczewskiej i Emila Stępnia w reżyserii Marii Sadowskiej okazał się najgłośniejszą premierą 2021 roku. Kto nie zdążył go obejrzeć na srebrnym ekranie, może to zrobić w CANAL+ online. Premiera w serwisie już dzisiaj!

Źródło: film.wp.pl

Ten sam człowiek w innej sytuacji może się okazać najgorszym sadystą – Jarosław Molenda „Sadystka z Auschwitz” (recenzja)

27.04.2022 18:53

„Historia Marii Mandl to przerażający dowód na to, jak bardzo można zniewolić ludzki umysł i podporządkować społeczeństwo doktrynie terroru”. Faktycznie, jest to myśl, z którą nie sposób nie zgodzić się w trakcie lektury powieści Jarosława Molendy. Biorąc pod uwagę, że tytułowa sadystka, Maria Mandl, to zwyczajna kobieta, wiejska dziewczyna, która jako ochotniczka zgłosiła się do […]

Tagi: MaRina
Źródło: www.kulturatka.pl

"Super Mario Bros.": Premiera filmu przesunięta na 2023 rok

26.04.2022 11:14


Fani "Super Mario Bros." muszą uzbroić się w cierpliwość. Premiera animowanej filmu, opartego na kultowej grze Nintendo, została przesunięta na 2023 rok.

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami