player+
Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
"Secret Invasion": Gwiazda "Avengers" w nowym serialu Marvela

03.12.2021 8:39


"Secret Invasion" to nowy komiksowy serial, w których opowiedziane zostaną dalsze losy postaci znanych z Kinowego Uniwersum Marvela. Kolejną gwiazdą, która powtórzy w nim swoją rolę będzie Cobie Smulders, która m.in. w filmach serii "Avengers" wcielała się w postać agentki T.A.R.C.Z.Y. Marii Hill.

Tagi: MaRina
Źródło: film.interia.pl

Nadciągają nowe Psie Sucharki! – Psie Sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa Marii Apoleiki

01.12.2021 17:46

Dokładnie 8 grudnia 2021 roku na rynku pojawi się zupełnie nowa książka, kontynuacja kultowej serii autorstwa Marii Apoleiki, czyli „Psie Sucharki 2. Wszystkie słowa, które musisz znać, żeby obsłużyć swojego psa”. Książka jest najzabawniejszym psim poradnikiem tego roku. Zawiera niepublikowane wcześniej rysunki i dużą dawkę humoru, tak uwielbianego przez fanów i fanki popularnego profilu Psie Sucharki, który […]

Tagi: MaRina
Źródło: www.kulturatka.pl

"Dziewczyny z Dubaju" polskim otwarciem roku. 278 tys. widzów w premierowy weekend

30.11.2021 20:40

Film "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej zalicza najlepsze polskie otwarcie 2021 roku - produkcję obejrzało w kinach w weekend otwarcia ponad 278 tysięcy widzów.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Maria Dębska i Alicja Bachleda-Curuś wyglądały niemal identycznie!

30.11.2021 10:42


Białe garnitury cieszą się obecnie dużą popularnością. Są eleganckie i wygodne, co sprawia, że idealnie nadają się "na ściankę". Tego samego zdania są z pewnością Maria Dębska i Alicja Bachleda-Curuś. Obie aktorki postawiły ostatnio na tę klasykę. Która z nich lepiej prezentowała się w bieli?

Tagi: MaRina
Źródło: film.interia.pl

"Dziewczyny z Dubaju": Najlepsze polskie otwarcie roku

29.11.2021 15:35


Ostatni weekend w kinach należał do "Dziewczyn z Dubaju!" Jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji roku już teraz okazała się sukcesem frekwencyjnym. Najnowszy film w reżyserii Marii Sadowskiej wybił się na szczyt box office, notując aż 278 893 widzów po pierwszym weekendzie na ekranach kin.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: film.interia.pl

Odsłona „afery mailowej” z Telewizją Polską w tle: „Nie ma co im robić dobrze. Izolacja”

25.11.2021 20:56

Najnowsza odsłona tzw. „afery mailowej” pokazuje, jak otoczenie premiera Mateusza Morawieckiego reagowało dwa lata temu na propozycję pójścia szefa rządu do Telewizji Polskiej na wywiad.„Proponuję pójść do „Strefy Starcia”, bo oni nam realnie pomagają" - napisał nieformalny doradca premiera, Tomasz Fill. Inny doradca premiera, Mariusz Chłopik, stanowczo odradzał Morawieckiemu pójście do „Gościa Wiadomości” i rekomendował: "Izolacja". 

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Premiera spektaklu „Trąbka do słuchania” w reż. Agnieszki Glińskiej Narodowy Stary Teatr im Heleny Modrzejewskiej

23.11.2021 19:20

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie serdecznie zaprasza na pierwszą w tym sezonie premierę: „Trąbka do słuchania” w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Spektakl premierowy odbędzie się 27 listopada 2021 r. na Scenie Kameralnej Narodowego Starego Teatru. Kiedy w powieści Trąbka do słuchania Leonory Carrington, malarki, rzeźbiarki – kultowej przedstawicielki surrealizmu i feminizmu – ekscentryczna 90-latka Marion […]

Źródło: www.kulturatka.pl

reklama
player+
Kontakt z nami