Wiadomości z tagiem MaRina  RSS
Szefowa "PnŚ” zgotowała Marioli Bojarskiej-Ferenc koszmar. "Była agresywna". Tylko nam ujawniła wstrząsające szczegóły

22.06.2024 14:44

Szefowa “Pytania na śniadanie” niespodziewanie znalazła się na ustach wszystkich z powodu swoich skandalicznych wpisów, w których obraziła widzów i dawną ekipę śniadaniówki. Na fali ostatnich doniesień Mariola Bojarska-Ferenc postanowiła podzielić się swoimi osobistymi doświadczeniami, przez które od kilku miesięcy nie była w stanie zaznać spokoju. W rozmowie ze Światem Gwiazd ujawnia, jak potraktowała ją Kinga Dobrzyńska.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Tak gwiazdy kibicowały biało-czerwonym: Antek Królikowski z ukochaną, Marina z synkiem i inni

21.06.2024 20:45

Euro 2024. Tak gwiazdy wspierały biało-czerwonych. Sieć zalała masa zdjęć. 

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Internauci oszaleli. Odważne zdjęcie ciężarnej Mariny trafiło do sieci

21.06.2024 14:15

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny lada moment powitają na świecie swoje drugie wspólne dziecko. Będąca w zaawansowanej ciąży piosenkarka wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, której efekty właśnie obiegły internet. Werdykt internautów jest jednoznaczny.

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Graliśmy w "Astro Bota"! Mario będzie miał poważnego konkurenta?

19.06.2024 12:30

Przez długą historię marki PlayStation przewinęło się wiele maskotek, zarówno oficjalnych, jak i mniej formalnych. Jednak żadna z nich nie była tak silnie powiązana z brandem Sony i całym jego dorobkiem jak uroczy robocik Astro Bot. Od jego debiutu w "The PlayRoom" minęło sporo czasu, w trakcie którego on sam, jak i stojąca za nim idea, zdążyły dorosnąć, aby ostatecznie przekształcić się w

Tagi: MaRina
Źródło: www.filmweb.pl

U Mariny i Wojtka Szczęsnych nie do końca jest różowo. Wywiad z ciężarną gwiazdą

18.06.2024 17:27

Marina Łuczenko-Szczęsna przed porodem wzięła udział w sesji dla “Vivy!”, której udzieliła szczerego wywiadu. Zdradziła, że w jej małżeństwie “nie do końca jest różowo”. Dlaczego? Co jeszcze opowiedziała na temat zbliżającego się porodu?

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Euro 2024. Tak nasze WAGs wspierają piłkarzy! Marina pokazała ciążowy brzuch, a żona Buksy… Sami zobaczcie

16.06.2024 16:15

Polskie WAGs wspierają partnerów podczas meczu z Holandią. W sieci pojawiły się zdjęcia m.in. Mariny Łuczenko-Szczęsnej na stadionie w Hamburgu, w stylizacji mocno podkreślającej ciążowy brzuch.

Źródło: swiatgwiazd.pl

Chcą się pozbyć Szczęsnego z drużyny, a tymczasem utarł im nosa

14.06.2024 18:41

Wojciech Szczęsny zagra na Euro 2024. Okazuje się, że niektórzy chcieli się go pozbyć. On jednak planuje coś, co sprawi, że wszystkim opadną szczęki. Wspiera go w tym Marina. 

Tagi: MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Trwają zdjęcia do filmu "Złoto Bałtyku", kontynuacji "Detektywa Bruno"

14.06.2024 15:31

Trwają zdjęcia do filmu Złoto Bałtyku w reżyserii Magdaleny Nieć i Mariusza Paleja. To ciepła i optymistyczna opowieść, która kontynuuje przygody dwóch nietypowych przyjaciół – marzycielskiego chłopca Oskara oraz popularnego aktora Bruna. Tym razem ich poszukiwania skarbu prowadzą przez malownicze zakątki Trójmiasta: Gdańska, Sopotu i Gdyni – perły bałtyckiego wybrzeża. Produkcja jest kontynuacją filmu Detektyw Bruno.

Tagi: MaRina
Źródło: fdb.pl

Nie tylko Ania i Marina. Tak wyglądają partnerki biało-czerwonych

13.06.2024 7:51

Polska kadra zaczyna rozgrywki na Euro 2024. Wspierają ich nie tylko kibice, ale też partnerki i żony. Kim są i jak wyglądają? Wśród nich prawdziwe piękności.

Tagi: Polsat, MaRina
Źródło: swiatgwiazd.pl

Protestowała w Sejmie. "Czytam, że świetnie zarabiamy i chcemy więcej"

12.06.2024 14:44

Maria Dębska jest jedną z gwiazd, które włączyły się w walkę o zmianę prawa ws. tantiem. Aktorka była obecna przed i w Sejmie. - Padały krzywdzące głosy - komentuje.

Tagi: MaRina
Źródło: film.wp.pl

reklama
Kontakt z nami