Wiadomości z tagiem Siedem  RSS
Stabilne wyniki „Naszego nowego domu” w Polsacie

29.09.2022 20:52

Reality-show „Nasz nowy dom” w nowym sezonie śledzi średnio 1,12 mln osób. W porównaniu do siedemnastej edycji, pokazywanej jesienią ub.r., widownia produkcji niemal się nie zmieniła - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TOP 7: Najlepsze filmowe premiery sierpnia 2022 roku!

19.09.2022 11:56

Dzisiaj prezentujemy Wam listę siedmiu najlepszych premierowych filmów lipca, które mogliśmy oglądać w kinach oraz na platformach streamingowych.

Źródło: fdb.pl

"Hot Take: The Depp/Heard Trial": Fabularny film o procesie stulecia

16.09.2022 17:07


Proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard o zniesławienie, który zakończył się 1 czerwca wyrokiem korzystnym dla gwiazdora "Piratów z Karaibów" fascynuje filmowców. Najpierw stacja Discovery+ zapowiedziała dwuczęściowy dokument poświęcony procesowi dekady, teraz platforma streamingowa Tubi ogłosiła premierę filmu fabularnego bazującego na wydarzeniach, które przez siedem tygodni rozgrywały się na sali sądowej. Film zatytułowany "Hot Take: The Depp/Heard Trial", będzie miał swoją premierę 30 września.

Tagi: Siedem
Źródło: film.interia.pl

Klasyka kina radzieckiego: Do siedmiu razy sztuka

14.09.2022 18:00

„Siódma kula” – ostatnia część trylogii historyczno-rewolucyjnej Alego Chamrajewa – okazała się jednocześnie filmem najbliższym stylistyce easternu. Mamy w niej wszystkie podstawowe elementy składające się na klasyczną opowieść z Dzikiego Wschodu: stróża prawa tropiącego pośród stepu i gór przywódcę okrutnej bandy, piękną (choć bardzo młodą) femme fatale i połączone ze strzelaninami konne pościgi.

Tagi: Siedem
Źródło: esensja.pl

Alejandro Gonzalez Inarritu zarzuca Robertowi Downeyowi Jr. rasizm?

09.09.2022 20:36


Siedem lat minęło od chwili, gdy Robert Downey Jr. ("Iron Man") obraził czterokrotnego zdobywcę Oscara, meksykańskiego reżysera Alejandro Gonzaleza Inarritu. Pomimo upływu tego czasu, filmowiec wciąż ma za złe supergwiazdorowi, że wyśmiał jego pochodzenie. I nie zamierza mu odpuszczać.

Źródło: film.interia.pl

Trzech nowych uczestników w „Warsaw Shore 17”, premiera 18 września w MTV Polska

07.09.2022 20:44

W siedemnastej odsłonie reality-show „Warsaw Shore” pojawi się trzech nowych uczestników: Aleksandra Okrzesik, Przemysław „Sequento” Skulski oraz Wiktoria Robert. Program w MTV Polska będzie można oglądać od 18 września.

Tagi: Polsat, Siedem
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Discovery+ pokaże dokument o procesie Amber Heard i Johnny’ego Deppa

06.09.2022 12:14


Przez prawie siedem tygodni proces Johnny’ego Deppa i Amber Heard elektryzował media i opinię publiczną na całym świecie. Choć to, co działo się na sali rozpraw, można było śledzić na żywo, platforma Discovery+ postanowiła podsumować tę zaciekłą batalię w dwuczęściowym filmie dokumentalnym. Według zapowiedzi platformy film "Johnny vs Amber: The US Trial" trafi na ekrany już 19 września.

Tagi: Siedem
Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami