Wiadomości z tagiem Siedem  RSS
Egzorcysta: Wyznawca - pierwsze reakcje widzów. Byli przerażeni

01.10.2023 9:36

Jason Blum, założyciel Blumhouse, zdradził pierwsze reakcje widzów na Egzorcystę: Wyznawcę. to założyciel Blumhouse oraz producent , kontynuacji horroru z lat siedemdziesiątych. Choć już zwiastuny zapowiadają przerażający seans, Blum zdecydował się to potwierdzić. W wywiadzie dla Entertainment Weekly, podzielił się reakcją widzów, którzy jako pierwsi zobaczyli nadchodzący film. Nie było im wesoło.  Egzorcysta: Wyznawca -...

Tagi: Siedem, Horror
Źródło: naekranie.pl

Zwiastun "Matka siedzi z tyłu" filmu drogi jakiego jeszcze nie było

28.09.2023 9:09

Pomysł na ten film doświadczony islandzki reżyser Hilmar Oddsson nosił w sobie przez trzydzieści lat. Opowieść o spóźnionym dojrzewaniu i towarzyszeniu zmarłemu w ostatniej podróży została tu przefiltrowana przez pełną czarnego humoru skandynawską wrażliwość. Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna produkcji Matka siedzi z tyłu.

Tagi: Siedem
Źródło: fdb.pl

„Kobra” i inne zbrodnie: „Przebierz się, Pawłowski!”

26.09.2023 17:45

W drugiej części wyreżyserowanego przez Andrzeja Zakrzewskiego spektaklu „Stirlitz” słynny sowiecki agent, w Polsce znany głównie z powieści „Siedemnaście mgnień wiosny” Juliana Siemionowa, musi nie tylko wysłać łącznika z arcyważną wiadomością z Berlina do Berna w Szwajcarii, ale również uniknąć śmiertelnie groźnej pułapki, jaką zastawia na niego szef Gestapo Heinrich Müller.

Źródło: esensja.pl

"Tylko świnie siedzą w kinie". Dlaczego Armia Krajowa zabraniała Polakom oglądania filmów?

24.09.2023 10:51

Wizyty w kinie uznawano za akt kolaboracji. Przestrzegał przed nimi oficjalny organ Armii Krajowej. A propagandowe ramię polskiego podziemia dokładało starań, by jak najskuteczniej zniechęcić Polaków do relaksu przed ekranem. Dlaczego?

Tagi: Siedem
Źródło: film.wp.pl

"Zielona granica" podzieliła Polskę. Pikieta i okrzyki przed krakowskim kinem

21.09.2023 19:16

"Holland, Goebbels w spódnicy", "Murzyna weź do łóżka", "Tylko świnie siedzą w kinie" i inne hasła wznosili przed Kinem pod Baranami członkowie i sympatycy krakowskiego oddziału Młodzieży Wszechpolskiej, protestując przeciwko czwartkowemu pokazowi przedpremierowemu "Zielonej granicy", która od tygodni budzi gorące dyskusje.

Tagi: Polsat, Siedem
Źródło: film.wp.pl

„Kobra” i inne zbrodnie: Stirlitz versus Hans Kloss

19.09.2023 15:00

Hans Kloss czy Max Otto von Stirlitz – który z nich narodził się wcześniej? Ten pierwszy zadebiutował w spektaklu teatralnym w styczniu 1965 roku, temu drugiemu Julian Siemionow przydał niemiecką tożsamość dopiero w wydanej dwa lata później powieści „Major Wicher”. Na słynne „Siedemnaście mgnień wiosny” trzeba było czekać jeszcze rok. A na dwuczęściowe przedstawienie polskiego Teatru Sensacji „Stirlitz” autorstwa Andrzeja Zakrzewskiego – kolejne cztery.

Tagi: Cher, Siedem
Źródło: esensja.pl

Uroczysta prezentacja serialu "Dewajtis". Pierwszy odcinek już w niedzielę

15.09.2023 16:54

Serial, składający się z siedmiu odcinków, będzie można oglądać w niedzielne wieczory w Telewizji Polskiej.

Źródło: filmosfera.pl

Siedem nowości w jesiennej ramówce TVN Style

08.09.2023 10:18

• Jesienią w TVN Style siedem nowych programów
• Po wakacyjnej przerwie z premierowymi odcinkami powrócą także kolejne serie znanych już produkcji.

Tagi: TVN, Siedem
Źródło: media2.pl

„Trochę raju” wygrywa Oslo Short Film Festival

05.09.2023 22:20

To już siedemnaste wyróżnienie dla dokumentu Andrzeja Cichockiego, produkcji Studia Munka SFP.

Tagi: Siedem
Źródło: filmosfera.pl

Jamie Foxx nie próżnuje po chorobie. Jest zaangażowany w aż siedem produkcji

29.08.2023 14:44


Wiosną 2023 roku świat obiegły niepokojące informacje o stanie zdrowia Jamiego Foxxa. Chociaż do dziś nie podano szczegółów jego choroby, wiemy, że aktor zmagał się z nią przez długi czas. W sierpniu zapewniał jednak, że wraca do zdrowia, a tym samym na plan filmowy. Foxx jest obecnie zaangażowany w aż siedem produkcji.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami