Wiadomości z tagiem HBO  RSS
Co wydarzy się w finale „Sukcesji”? Przegląd faktów i spekulacji dotyczących ostatniego odcinka serialu HBO

29.05.2023 20:52

Finał „Sukcesji” już w poniedziałek dlatego giełda pomysłów, jak będzie wyglądał, trwa w najlepsze od kilku dni. Amerykańskie media zakładają, że nic nie pójdzie po naszej myśli, więc musimy po prostu obejrzeć to, co Jesse Armstrong uznał za najlepsze zamknięcie historii Royów. Tekst zawiera spoilery.

Tagi: HBO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowy serial „Pełne koło” od 13 lipca w HBO Max (wideo)

29.05.2023 0:44

W czwartek, 13 lipca w HBO Max zadebiutuje nowy serial „Pełne koło”.

Tagi: HBO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Disney+ dalej przed HBO Max. Dłużej na Viaplay i Polsat Go. Teraz Netflix zabrania współdzielenia kont w Polsce

27.05.2023 22:35

W kwietniu mocno zmalała odwiedzalność Polsat Box Go, spore spadki zanotowały też Netflix, Disney+ i HBO Max. Zdecydowanie więcej czasu niż przed miesiącem internauci spędzili na Viaplay i Polsat Go, a wzrosty w obu statystykach osiągnął jedynie Skyshowtime.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

9,99 zł za udostępnienie hasła Netfliksa. W Disney+, HBO Max i Prime Video to darmowe

26.05.2023 20:47

Netflix poinformował, że 9,99 zł miesięcznie ma kosztować każdy użytkownik poza gospodarstwem domowym subskrybenta. Nowa opłata napędzi dodatkowych klientów konkurencyjnym platformom, które z dzieleniem się kontami otwarcie nie walczą i piratom. Przykład Kanady pokazuje jednak, że w dłuższej perspektywie decyzja może gigantowi streamingu wyjść na dobre.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Przed nami długie oczekiwanie na 2. sezon "The Last of Us"

26.05.2023 18:17

Po tegorocznym udanym debiucie The Last of Us widzowie z niecierpliwością czekają na dalsze losy Joela (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey). Jednak może minąć trochę czasu, zanim postacie powrócą, ponieważ Francesca Orci, szefowa HBO Drama, stwierdziła podczas wywiadu, że drugi sezon adaptacji gry wideo ma zostać wydany dopiero w 2025 roku.

Tagi: HBO
Źródło: fdb.pl

Nowy serial Max Original "Pełne koło" od lipca w HBO Max (wideo)

26.05.2023 10:30

W lipcu 2023 roku na platformie HBO Max zadebiutuje nowa produkcja Max Original "Pełne koło"

Tagi: HBO
Źródło: media2.pl

Dziennikarze na festiwalu w Cannes surowo ocenili „Idola”, czyli nowy serial HBO Max

25.05.2023 20:42

Nowy serial HBO Max „Idol” zadebiutuje 5 czerwca na platformie, ale dziennikarze mogli obejrzeć przedpremierowo dwa odcinki na pokazie specjalnym w Cannes. Ich oceny nie pozostawiają złudzeń, produkcja nie będzie kolejnym hitem artystycznym HBO.

Tagi: HBO, Cannes
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Reżyserzy i scenarzyści wściekli na HBO Max! Platforma przeprasza

25.05.2023 18:29


Przed kilkoma dniami na amerykańskim rynku doszło do głośnego rebrandingu. Należąca do koncernu Warner Bros. Discovery platforma streamingowa HBO Max zmieniła nazwę na Max (w Polsce wciąż działa jako HBO Max). Nie była to jedyna zmiana, jaką zauważyli użytkownicy - pojawił się też nowy sposób opisu. Ta zmiana rozwścieczyła reżyserów i scenarzystów. Po protestach platforma przeprosiła za zamieszanie i zapowiada przywrócenie stanu pierwotnego.

Źródło: film.interia.pl

HBO Max zamienia się w Max i podnosi ceny

24.05.2023 20:54

Na amerykańskim rynku streamingowym zaszła duża zmiana. HBO Max odchodzi i powraca jako Max, serwis zaopatrzony w ponad dwukrotnie większą ilość filmów i seriali. W ofercie dostępne będą także produkcje Discovery+, a w ciągu najbliższego miesiąca pojawią się kolejne programy telewizyjne.

Tagi: HBO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

reklama
Kontakt z nami