Wiadomości z tagiem Kapitan Ameryka  RSS
"Captain America: New World Order": Znamy gwiazdy filmu

12.09.2022 12:23


Shira Haas, izraelska aktorka, której sławę przyniosły role w serialach Netfliksa "Shtisel" i "Unorthodox"", dołączyła do obsady produkcji "Captain America: New World Order". Zagra w nim rolę Sabry, obdarzonej ponadnaturalnymi mocami agentki Mossadu. W czwartym solowym filmie o Kapitanie Ameryce zobaczymy też Tima Blake'a Nelsona ("Bracie, gdzie jesteś"). Wcieli się w postać złoczyńcy o pseudonimie Lider.

Źródło: film.interia.pl

Specjaliści od zniszczeń? Bracia Russo o scenie wartej miliony

23.07.2022 12:56

Kilka lokalizacji na świecie, setki kaskaderów, statystów, wybuchy, pościgi, strzelaniny - nowy film braci Russo to wręcz same sceny akcji. Jedna robi szczególne wrażenie. "Gray Man" Netfliksa to opowieść o płatnym mordercy , który ucieka przed rządowymi agentami, pragnącymi usunąć niewygodnego dla nich świadka. W pościg za nim niemal po całym świecie wyrusza prywatny agent pozbawiony wszelkich skrupułów . Anthony i Joe Russo to duet odpowiedzialny za takie kinowe hity jak , , "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Mówi się, że budżet na "Gray Mana" to nawet 200 milionów dolarów! Podczas berlińskiej premiery filmu w rozmowie z nami, mówią o swojej ulubionej scenie całej produkcji.

Źródło: film.wp.pl

"Kapitan Ameryka 4": Wiemy kto wyreżyseruje film Marvela!

10.07.2022 10:48


"The Hollywood Reporter" donosi, że czwartą część "Kapitana Ameryki" wyreżyseruje nigeryjsko-amerykański filmowiec Julius Onah, najbardziej znany z thrillera z 2018 roku "Paradoks Cloverfield". Co jeszcze wiemy na temat nowego filmu Marvela?

Źródło: film.interia.pl

"Kapitan Ameryka 4" ma reżysera! Widowisko nakręci twórca "Paradoksu Cloverfield"

09.07.2022 0:36

Marvel Studios znalazł wreszcie człowieka, który stanie za kamerą czwartego filmu o przygodach Kapitana Ameryki! Szczegóły w dalszej części artykułu.

Źródło: fdb.pl

"Kapitan Ameryka 4" czy "Twisted Metal"? Niebawem ruszają zdjęcia do wyczekiwanej produkcji

13.04.2022 12:37

Sam Wilson wreszcie będzie dzierżył kultową tarczę marvelowskiego superbohatera. Finał serialu Falcon i Zimowy Żołnierz sprawił, że poznaliśmy następcę Stevena Rogersa w roli Kapitana Ameryki.

Źródło: fdb.pl

Anthony Mackie zostanie nowym Kapitanem Ameryką!

19.08.2021 20:36


Formalności stało się zadość. Jak twierdzą źródła, na które powołuje się portal „Deadline”, Anthony Mackie podpisał umowę na udział w czwartym solowym filmie Marvela o przygodach Kapitana Ameryki. Do tej pory w tę rolę wcielał się Chris Evans. Po jego odejściu, wakat uzupełnił właśnie Mackie, o czym wiadomo było od momentu zakończenia serialu „Falcon i Zimowy Żołnierz”.

Źródło: film.interia.pl

Avengers: Koniec gry - Kapitan Ameryka mógł przykuć uwagę TVA? Reżyserka Lokiego ma swoją teorię

27.07.2021 17:14

W Avengers: Koniec gry Steve Rogers cofnął się w czasie, zostając u boku Peggy Carter. Czy to mogło wywołać tak zwany Nexus Event? Reżyserka Lokiego podrzuca własną teorię.Steve Rogers chcąc odnieść pożyczone przedmioty w filmie , musiał cofnąć się w czasie. Po wykonaniu zadania, jego decyzją było zostanie u boku Peggy Carter, co od początku budziło wiele pytań ze strony fanów. Po finale serialu tych pytań jest jeszcze więcej, ponieważ ruch Steve'a...

Źródło: naekranie.pl

reklama
Kontakt z nami