Wiadomości z tagiem Scarlett Johansson  RSS
"Czarna Wdowa". Wiecie, że powstaje sequel? Co ze Scarlett Johansson?

29.01.2023 9:57

Zapewne wiecie o tym, że Marvel szykuje widowisko "Thunderbolts". Pisaliśmy już o nim na stronach Filmwebu. Teraz szef działu efektów specjalnych studia Andy Park ujawnił ciekawy szczegół na jego temat. "Czarna Wdowa 2" bez Scarlett Johansson Andy Park podzielił się nim w poście na Instagramie, w którym chwalił się książką "The Art of Black Widow", przy której pracował. Przy okazji

Źródło: www.filmweb.pl

Stephen Dorff: "Marvel i "Black Adam" to szajs". Nie chce też grać u Nolana

27.01.2023 11:01

Krytykowanie filmów superbohaterskich to nie pierwszyzna dla znanego m.in. z serialu "Detektyw" Stephena Dorffa. W 2021 aktor powiedział, że wstydzi się w imieniu Scarlett Johansson za "Czarną Wdowę". Teraz powrócił do wątku i tym razem dostało się zarówno Marvelowi, jak i DC. Pojawił się też temat Christophera Nolana i "Oppenheimera".     Stephen Dorff krytykuje kino superbohaterskie

Źródło: www.filmweb.pl

Jennifer Coolidge została wybrana Kobietą Roku. Poprowadzi uroczystą paradę

25.01.2023 13:19


Tak dobrego okresu w swojej karierze Jennifer Coolidge nie miała nigdy. Niedawno po raz pierwszy zdobyła Złoty Glob, a teraz otrzymała kolejne wyróżnienie. The Hasty Pudding Theatricals, najstarsza organizacja teatralna w Stanach Zjednoczonych, która działa przy Uniwersytecie Harvarda, przyznała jej tytuł Kobiety Roku. Nagrodę tę dostają artystki, które wniosły „imponujący i trwały wkład w rozwój branży rozrywkowej”. W minionych latach laureatkami były m.in. Meryl Streep, Julia Roberts i Scarlett Johansson.

Źródło: film.interia.pl

"Project Artemis": Woody Harrelson u boku Johansson i Tatuma

11.01.2023 10:43

Kolejne duże nazwisko w obsadzie tajemniczego projektu Apple TV+. Do Scarlett Johansson i Channinga Tatuma, gwiazd "Project Artemis", dołączył Woody Harrelson ("W trójkącie"). Za kamerą stanie Greg Berlanti, jeden z twórców Arrowverse. Woody Harrelson w filmie "Midway" Co wiemy o filmie "Project Artermis"? Autorką scenariusza "Project Artemis" jest Rose Gilroy. Szczegóły dotyczące

Źródło: www.filmweb.pl

Scarlett Johansson: Szokujące wyznanie. Zmuszano ją do bycia seksbombą

16.12.2022 7:05


"Uczyłam się własnej seksualności. I nagle okazało się, że jestem formatowana pod seksbombę, obsadzana wyłącznie w rolach obiektów męskiego pożądania" - opowiada o trudnych początkach swojej kariery Scarlett Johansson.

Źródło: film.interia.pl

Scarlett Johansson zagra główną rolę w serialu Amazona, zatytułowanym „Just Cause”

30.11.2022 20:49

Scarlett Johansson wystąpi w thrillerze produkowanym przez Amazon Prime Video. Serial powstaje na podstawie książki Johna Katzenbacha z 1992. Opowiada historię Madison „Madi” Cowart, dziennikarki z Florydy, która będzie relacjonować ostatnie dni pobytu więźnia w celi śmierci.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Scarlett Johansson ponownie w adaptacji powieści ''Just Cause''

29.11.2022 21:26

Scarlett Johansson, aktorka znana z wysokobudżetowych widowisk Marvela, w których wciela się w Czarną Wdowę, otrzymała angaż w produkcji telewizyjnej. Będzie to dla niej pierwsza tak poważna rola w projekcie realizowanym na mały ekran.

Źródło: fdb.pl

Scarlett Johansson zawstydziła Joaquina Phoeniksa. Orgazmem

23.10.2022 11:29


Scarlett Johansson i Joaquin Phoenix zagrali razem w głośnym filmie Spike'a Jonze'a "Ona" z 2013 roku. Opowiada on o mężczyźnie, który zakochał się w systemie operacyjnym swojego telefonu. Zakochana para uprawiała telefoniczny seks, co wymagało od Johansson, która użyczyła głosu systemowi o wdzięcznym imieniu Samantha, nagrania m.in. odgłosów orgazmu. Popularna aktorka opowiedziała o tym w podcaście "Armchair Expert".

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami