Wiadomości z tagiem Spider-Man  RSS
"Spider-Man: Bez drogi do domu" wraca na szczyt zestawienia box office!

05.09.2022 11:12


Pierwszy weekend września w północnoamerykańskich kinach dobitnie pokazał, że koniec lata będzie - zgodnie z przewidywaniami - najtrudniejszym okresem dla tej branży. Brak głośnych premier już od kilku tygodni sprawia, że wpływy właścicieli kin drastycznie maleją. Taka sytuacja doprowadziła do tego, że najchętniej oglądanym filmem minionego weekendu w Ameryce Północnej był "Spider-Man: Bez drogi do domu", który premierę miał w... grudniu ubiegłego roku.

Źródło: film.interia.pl

Tom Holland znika z mediów społecznościowych. Są dla niego przytłaczające

15.08.2022 14:06


Tom Holland, któremu sławę przyniosła rola w "Spider-Man: Homecoming" ogłosił, że robi sobie przerwę od mediów społecznościowych. Stwierdził, że aplikacje są dla niego zbyt "przytłaczające".

Źródło: film.interia.pl

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" - kontynuacja przygód jednego z najważniejszych bohaterów uniwersum Marvela już 10 sierpnia na Blu-Ray™, DVD oraz w kolekcjonerskich wydaniach Stellbook

12.08.2022 11:25

W najnowszym filmie Marvel Studios "Doktor Strange w multiwersum obłędu" MCU otwiera swoje uniwersum, przesuwając jego granice w nieodkryte dotąd rejony. Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy Multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi. Drugi najchętniej oglądany film 2022 roku, wyreżyserowany przez twórcę trylogii "Spider-Man", Sama Raimiego zadebiutuje na Blu-ray™ i DVD już 10 sierpnia.

Źródło: film.wp.pl

"Doktor Strange w multiwersum obłędu" - kontynuacja przygód jednego z najważniejszych bohaterów MCU na DVD i Blu-Ray

30.07.2022 18:45

W filmie Marvel Studios Doktor Strange w multiwersum obłędu MCU otwiera swoje uniwersum, przesuwając jego granice w nieodkryte dotąd rejony. Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy Multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi. Drugi najchętniej oglądany film 2022 roku, wyreżyserowany przez twórcę trylogii "Spider-Man", Sama Raimiego zadebiutuje na Blu-ray™ i DVD już 10 sierpnia.

Źródło: fdb.pl

Spider-Man™ w Disney+ w Polsce od 29 lipca

23.07.2022 12:59

Jeszcze w lipcu w serwisie streamingowym Disney+ w Polsce pojawi się osiem filmów ze słynnej serii o Spider-Manie.

Źródło: filmosfera.pl

Spider-Man od lipca w ofercie Disney+

22.07.2022 14:05

• Jeszcze w lipcu w serwisie streamingowym Disney+ w Polsce pojawi się osiem filmów ze słynnej serii o Spider-Manie

Źródło: media2.pl

HBO Max na drugą połowę lipca."Dom Gucci", "Spider-Man: Bez drogi do domu"

15.07.2022 11:54

• HBO Max ogłasza ramówkowe nowości na ostatnie dwa tygodnie lipca

Źródło: media2.pl

Emma Roberts w "Madame Web"

28.06.2022 10:43


Emma Roberts pojawi się u boku Dakoty Johnson ("Pięćdziesiąt twarzy Greya") w komiksowym filmie studia Sony zatytułowanym "Madame Web". Nie wiadomo jeszcze, jaka rola przypadnie jej w udziale. Reżyserowany przez S.J. Clarkson ("The Defenders") film oparty jest na motywach i bohaterach znanych z komiksów Marvela, a jego akcja rozgrywać się będzie w uniwersum Spider-Mana, do którego prawa należą właśnie do studia Sony.

Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami