Wiadomości z tagiem Spider-Man  RSS
Stan Lee wraca pośmiertnie do Marvela! Znów będzie pojawiał się w filmach

19.05.2022 10:44


Zmarły w 2018 roku Stan Lee, współtwórca postaci Spider-Mana, Avengersów i Hulka, powraca do Marvela. Dwudziestoletnia umowa między Marvelem a Stan Lee Universe zakłada wykorzystanie nazwiska oraz wizerunku legendarnego autora komiksów w przyszłych produkcjach Marvel Studios. W planach jest także powstanie tematycznych parków rozrywki, firmowanych postacią Stana Lee.

Źródło: film.interia.pl

Spider-Man w całości na HBO Max. Jest nowa umowa z Sony

17.05.2022 20:49

WarnerMedia i wytwórnia Sony Pictures Television zawarły nowe porozumienie w sprawie treści dostępnych w serwisie HBO Max, obecnym także w Polsce. W efekcie w ofercie platformy pojawi się komplet filmów ze Spider-Manem, a także inne przebojowe tytuły, w tym Venom 2: Carnage. Pozycje mają się znaleźć na HBO Max w czerwcu i lipcu 2022 roku.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Igrzyska zwierzaków - 2022-05-06

13.05.2022 14:39

reżyseria: Ricard Cusso
obsada: Angourie Rice, Sam Neill, Sharnee Tones
tytuł oryginalny: Daisy Quokka: World's Scariest Animal
Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny.
Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.
W oryginalnej obsadzie dubbingowej swoich głosów użyczyli, między innymi – Sam Neill (seria „Park Jurajski”) oraz Angourie Rice, znana młodszej publiczności z wielkiego hitu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, natomiast starszej z popularnego i wielokrotnie nagradzanego serialu „Mare z Easttown”.

Źródło: www.kino.krakow.pl

"Spider-Man: Bez drogi do domu" z siedmioma nominacjami do nagród MTV

11.05.2022 20:36


Film "Spider-Man: Bez drogi do domu" otrzymał najwięcej, aż siedem nominacji do MTV Movie & TV Awards. Na sześć statuetek szansę ma serial HBO "Euforia", cztery nominacje otrzymał zaś "Batman" Matta Reevesa.

Źródło: film.interia.pl

Twórca trylogii o Spider-Manie Jon Watts nie nakręci "Fantastycznej Czwórki" dla Marvela

29.04.2022 23:09

Jon Watts wycofał się ze stanowiska reżysera "Fantastycznej Czwórki" – nowej odsłony kinowej adaptacji szanowanej serii Marvel Comics, która już niebawem powstanie dla Marvel Studios i Disneya.

Źródło: fdb.pl

Andrew Garfield robi sobie przerwę od aktorstwa. "Muszę nabrać dystansu"

28.04.2022 11:24


Gwiazdor "Spider-Mana" ma zamiar dołączyć do grona aktorów, którzy chcą odpocząć od planów filmowych i blasku fleszy. Andrew Garfield ogłosił właśnie, że - podobnie jak Sandra Bullock i Ryan Reynolds - planuje zrobić sobie przerwę w karierze.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami