player+
Wiadomości z tagiem Spider-Man  RSS
Tobey Maguire powróci jako Spider-Man? Jest gotów ponownie wcielić się w superbohatera

27.01.2023 14:18


Tobey Maguire powrócił po ponad 15 latach jako Spider-Man w filmie "Spider-Man: Bez drogi do domu" z 2021 roku. Spekulowano, że to nie ostatni występ aktora jako Człowieka-Pająka. Teraz sam zainteresowany wyznał, że jest chętny, aby ponownie wcielić się w postać superbohatera.

Źródło: film.interia.pl

Amy Ryan w tajemniczym projekcie Clooneya i Pitta

27.01.2023 11:31

Amy Ryan ("Zbrodnie po sąsiedzku") dołącza do obsady tajemniczego projektu, którego gwiazdami oraz producentami są George Clooney i Brad Pitt. Autorem scenariusza i reżyserem został Jon Watts, twórca hitowej trylogii przygód Człowieka-pająka: "Spider-Man: Homecoming", "Spider-Man: Daleko od domu" i "Spider-Man: Bez drogi do domu". Co wiemy o tajemniczym projekcie Clooneya i Pitta? Film

Źródło: www.filmweb.pl

To koniec z "Avengersami" - Studio Crystal Dynamics kończy ze wsparciem

23.01.2023 14:14

To nie Thanos ani Kang pokonali Avengersów. Przynajmniej tych growych. Zespół Crystal Dynamics ogłosił zakończenie prac i rozwoju nad grą "Marvel's Avengers". Wiadomość ta pojawia się niewiele ponad dwa i pół roku po premierze gry jesienią 2020 roku. Przez ten czas w produkcji pojawiło się aż 12 bohaterów (w tym Spider-Man dostępny jedynie na Playstaton), rozszerzenie z Wakandą oraz

Źródło: www.filmweb.pl

Filmy Marvela po ponad trzyletniej przerwie wracają do Chin

18.01.2023 8:40


W czerwcu 2019 roku na ekrany chińskich kin trafił film "Spider-Man: Daleko od domu". I jak dotąd była to ostatnia wyświetlana produkcja z bohaterami z komiksów Marvela, bo kolejne omijały już ten drugi największy rynek kinowy na świecie. Wkrótce to się zmieni. Chińscy widzowie będą mogli zobaczyć w kinach filmy "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" oraz "Ant-Man i Osa: Kwantomania".

Źródło: film.interia.pl

Zwiastun "Spider-Man: Poprzez Multiwersum", ale... w konwencji filmów z klockami LEGO

04.01.2023 23:23

Odtwarzanie fragmentów filmów lub też zwiastunów znanych produkcji w konwencji klocków LEGO jest całkiem popularne wśród fanów i twórców. Teraz zostało to wykorzystane przy okazji trailera animowanego widowiska Spider-Man: Poprzez Multiwersum.

Źródło: fdb.pl

Twórcy "Spider-Mana: Poprzez Multiwersum" obiecującą coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy

01.01.2023 8:45

Już w czerwcu Miles Morales powróci w kolejnym rozdziale nagrodzonej Oscarem animacji Spider-Man Uniwersum. Twórcy sequela zapowiadają, że w trakcie seansu doświadczymy coś, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy.

Źródło: fdb.pl

Grafiki koncepcyjne niezrealizowanego filmu o Spider-Manie w reżyserii Jamesa Camerona z lat 90.

28.12.2022 14:38

W latach 90. James Cameron zamierzał nakręcić film o Spider-Manie, w którym główną rolę miał zagrać Leonardo DiCaprio. Niestety projekt ten nigdy nie doszedł do skutku. Dzisiaj prezentujemy Wam grafiki koncepcyjne niezrealizowanego widowiska na podstawie komiksów Marvela.

Źródło: fdb.pl

"Ostatnia miłość na Ziemi" i "Whiplash" znikną z HBO Max. To nie jedyne tytuły

21.12.2022 13:00


Z platformy streamingowej HBO Max wraz z końcem grudnia znikną wybrane tytuły filmowe. Powodem usuwania filmów jest kończąca się licencja. Wśród produkcji, których wkrótce nie zobaczymy już na HBO Max są takie hity jak: "Whiplash", "Spider-Man", czy "Incepcja".

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami