Wiadomości z tagiem Superman  RSS
Strój Supermana, rydwan i... Biblia. Kultowe pamiątki na aukcji

29.09.2022 14:41


Na aukcję trafi ponad 1500 pamiątek filmowych. Wśród nich kostium Supermana. Chodzi o uniform, który przywdziewał Christopher Reeve w latach 1978-1987. Inne pamiątki też powinny wywołać dreszczyk emocji. Są to np. rękawice Dartha Vadera, Biblia ze schowkiem na młotek geologiczny ze "Skazanych na Shawshank", hełm pilota z bondowskiego filmu "Żyje się tyko dwa razy" czy rydwan z "Gladiatora".

Źródło: film.interia.pl

"Superman i Lois" nie należy do Arrowverse

03.07.2022 14:41

Po dwóch sezonach serialu Superman i Lois showrunner Todd Helbing zabrał głos w sprawie umiejscowienia produkcji w tak zwanym Arrowverse. W jego słów wynika, że produkcja o Człowieku ze Stali nie należy do tego telewizyjnego uniwersum.

Tagi: Superman
Źródło: fdb.pl

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY] Stwórz idealną pracownię z Apple Mac Studio

27.06.2022 8:00

Mac Studio to supermocny komputer stacjonarny Mac, który w kompaktowej i designerskiej obudowie skrywa niezwykłą wydajność i bogactwo możliwości - wszystko to, czego potrzebujesz, aby Twoja pracownia weszła na wyższy poziom. Powstał z myślą o potrzebach i wymaganiach profesjonalistów, ale jego moc zachwyca również laików. Dowiedz się, dlaczego jest taki wyjątkowy!

Tagi: Superman
Źródło: media2.pl

Nicolas Cage chce zagrać Supermana. Marzy nie tylko o tym

19.04.2022 20:36


Już od 22 kwietnia w polskich kinach będzie można oglądać najnowszy film Nicolasa Cage’a, "Nieznośny ciężar wielkiego talentu". Popularny aktor ma nadzieję, że ta komedia otworzy mu drogę do występu w innych projektach. Marzy o musicalu, chciałby też zagrać... Supermana.

Źródło: film.interia.pl

Reżyser "Shazama!" wyjaśnia, dlaczego nie chce już sterować filmem o Supermanie

30.03.2022 15:16

Czy Superman i Shazam mają szansę na wspólne pojawienie się na ekranie? Na razie nie ma odpowiedzi na to pytanie, ale pewne jest, że swego czasu David F. Sandberg był zainteresowany pracą nad filmem o Człowieku ze Stali.

Tagi: Superman
Źródło: fdb.pl

"Blue Beetle": Sharon Stone gwiazdą ekranizacji komiksu DC Comics

30.03.2022 11:56


Aktorka, która w filmie "Nagi instynkt" zaprezentowała moc zabójczego seksapilu, teraz pochwali się na dużym ekranie inną supermocą. Jaka dokładnie będzie to supermoc, tego póki co nie wiadomo. Wiadomo, że Stone wcieli się w rolę łotrzycy Victorii Kord w nowej produkcji opartej na komiksie wydawnictwa DC Comics i zatytułowanej „Blue Beetle” („Niebieski żuk”).

Źródło: film.interia.pl

"Black": Kultowy komiks doczeka się ekranizacji

29.03.2022 13:22


Nabiera rozpędu projekt ekranizacji komiksu „Black”. Do ekipy twórców tej produkcji dołączył teraz Gerard McMurray („Pierwsza noc oczyszczenia”, „Otrzęsiny”), który napisze jej scenariusz, a potem zajmie się reżyserią. Akcja filmu rozgrywać się będzie w świecie, w którym jedynie czarnoskóre osoby mają supermoce.

Tagi: Superman
Źródło: film.interia.pl

reklama
player+
Kontakt z nami