Wiadomości z tagiem Ben Affleck  RSS
"Głęboka woda": Jest zwiastun erotycznego filmu z Benem Affleckiem i Aną de Armas

14.02.2022 17:27


Niektórzy przypuszczali, że erotyczny dramat "Głęboka woda" nigdy nie ujrzy światła dziennego. Między innymi dlatego, że główne role zagrali w nim Ben Affleck i Ana de Armas w czasie, gdy prywatnie byli kochankami, a teraz aktor spotyka się już z Jennifer Lopez. Film Adriana Lyne'a zadebiutuje jednak 18 marca na platformie streamingowej Hulu. Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun oczekiwanej produkcji.

Źródło: film.interia.pl

Ben Affleck dostał propozycję zagrania Daredevila w MCU

13.01.2022 12:14

Zanim powstało MCU w kinach mieliśmy samodzielnych filmów o bohaterach znanych z komiksów Marvela. Jedną z takich produkcji był Daredevil z Benem Affleckiem z 2003 roku.

Źródło: fdb.pl

"Armageddon": Jak Ben Affleck stał się seksowny?

12.01.2022 13:01


Ben Affleck w najnowszym wywiadzie opowiedział o wizualnej metamorfozie, jakiej musiał się poddać, by zagrać filmie „Armageddon”. „Kazali mi sprawić sobie nowe zęby, zacząć ćwiczyć i być sexy” – zdradził aktor. Katastroficzne widowisko Michaela Baya, choć zostało zmiażdżone przez krytyków, zgodnie z prognozami reżysera cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród widzów. „Michael miał konkretną estetyczną wizję, której głównym elementem był lśniący męski tors. Mówił, że to ujęcie trafi do zwiastuna i zapewni sprzedaż biletów” – ujawnił Affleck.

Źródło: film.interia.pl

Ben Affleck: Granie Batmana było najgorszym doświadczeniem w jego życiu?

08.01.2022 20:39


Ben Affleck nie wspomina najlepiej prac nad filmem „Liga Sprawiedliwości”. W obrazie z 2017 roku aktor wcielił się w postać Batmana i jak zdradza w wywiadzie opublikowanym w „Los Angeles Times” było to jedno z najgorszych doświadczeń w jego życiu.

Źródło: film.interia.pl

​Ben Affleck broni Ridleya Scotta

16.12.2021 11:22


Jego dwa najnowsze filmy - "Ostatni pojedynek" i "Dom Gucci" - przynoszą słabe zyski w kinach. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że Ridleyowi Scottowi puszczają nerwy. Odpowiedzialnością za mizerne wyniki finansowe swoich dzieł reżyser obarczył już widzów i ich "pie... telefony komórkowe", a pytającemu go o tę kwestię dziennikarzowi kazał "spie...". Zachowania legendarnego reżysera broni Ben Affleck, który występuje w "Ostatnim pojedynku".

Źródło: film.interia.pl

​Ben Affleck rozwścieczył fanów. Pił z powodu byłej żony?

15.12.2021 12:09


Ben Affleck wielokrotnie opowiadał w wywiadach o swoich zmaganiach z uzależnieniem od alkoholu. W jednym z nich ujawnił, że przez ten nałóg rozpadło się jego małżeństwa z Jennifer Garner, co uważa za największy błąd swojego życia. Ostatnio gwiazdor najwyraźniej zmienił pogląd na tę kwestię. W rozmowie z Howardem Sternem stwierdził, że gdyby się nie rozwiódł, to prawdopodobnie wciąż by pił. Niefortunna wypowiedź aktora rozwścieczyła fanów.

Źródło: film.interia.pl

reklama
Kontakt z nami