Wiadomości z tagiem Batman  RSS
Duet z ''Batmana'' w serialu Amazona ''Mr. & Mrs. Smith''

29.06.2022 22:03

Amazon sukcesywnie powiększa obsadę serialu Mr. & Mrs. Smith bazującego na hitowym filmie z 2005 roku Pan i Pani Smith z Bradem Pittem i Angeliną Jolie w rolach głównych. Do listy płac dołączyło właśnie troje aktorów.

Tagi: Amazon, Batman
Źródło: fdb.pl

Christian Bale chciałby ponownie wcielić się w Batmana - warunkiem za kamerą Christopher Nolan

28.06.2022 14:11

Christian Bale, który wcielił się w obrońcę Gotham – Batmana w trzech filmach w reżyserii Christophera Nolana chciałby powrócić do tej roli. Jednak nie zrobi tego, jeśli za kamerą nie stanie wspomniany reżyser.

Źródło: fdb.pl

Christian Bale znów zagra Batmana? Aktor stawia jeden warunek

28.06.2022 13:23


Rola Batmana w trzech częściach komiksowego widowiska wyreżyserowanego przez Christophera Nolana ugruntowała pozycję Christiana Bale’a jako jednej z najbardziej uniwersalnych gwiazd dużego ekranu. Nolan w swoich filmach opowiedział kompletną historię Człowieka-Nietoperza, po czym zajął się innymi projektami. Christian Bale nie mówi nie, jeśli chodzi o ponowne założenie kostiumu Batmana. Ma tylko jedno zastrzeżenie - "Batmana 4" musiałby wyreżyserować Christopher Nolan.

Źródło: film.interia.pl

Robert Pattinson jest najpiękniejszym mężczyzną na świecie. Otarł się o ideał

20.06.2022 9:21

Już trzeci rok z rzędu Robert Pattinson wygrał w nietypowym konkursie piękności, który powstał nie w oparciu o głosy fanek, ale z pomocą algorytmu komputerowego. Nauka potwierdza, że twarz gwiazdy "Batmana" jest "idealnie piękna" w ponad 92 proc.

Źródło: film.wp.pl

Michael Keaton nie posłucha Jacka Nicholsona. To mogłoby zakończyć jego karierę!

09.06.2022 17:00


Na przełomie lat 80. i 90. Michael Keaton dwukrotnie wcielił się w rolę Batmana w filmach Tima Burtona. Już niedługo 70-letni aktor... powróci do roli Człowieka-Nietoperza w nowych filmach z tej serii. Jak zadeklarował aktor, nie będzie stosował się do rad, których kiedy udzielił mu filmowy Joker, czyli Jack Nicholson, na planie pierwszego "Batmana". To mogłoby bowiem zakończyć jego karierę.

Źródło: film.interia.pl

Rosyjskie kina pokazują nielegalnie filmy z Hollywood. Ratują się przed bojkotem

08.06.2022 20:51

W rosyjskich kinach nadal wyświetlane są zachodnie filmowe hity, choć wiele wytwórni wycofało się w dystrybucji swoich produkcji po inwazji Rosji na Ukrainę. Niektóre z filmów są prezentowane pod zmienionymi tytułami, na liście są „The Batman”, „Red Notice” i „Sonic the Hedgehog 2”.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Batman - powrót kultowej postaci w najbardziej wyczekiwanym filmie roku już 27 maja na 4K ULTRA HD, Blu-ray™ i DVD

07.06.2022 17:36

W skorumpowanym Gotham City wraz z morderstwem burmistrza pojawia się całkowicie nowa groźba. Bruce Wayne w stroju Człowieka-Nietoperza udaje się w mroczną misję rozwikłania zagadki serii zabójstw i razem z Jamesem Gordonem natrafia na trop mordercy. Nowy "Batman" zadebiutuje na 4K ULTRA HD, Blu-ray™ i DVD już 27 maja.

Źródło: film.wp.pl

Gotham bez Batmana? Tak właśnie będzie w ''Gotham Knights'' - jest pierwsza zapowiedź

02.06.2022 22:31

Stacja The CW rozpieszcza fanów swoich superbohaterskich produkcji. Pomimo, iż serial Gotham Knights zadebiutować ma dopiero w przyszłym roku, to już doczekaliśmy się pierwszego i to wyjątkowo długiego zwiastuna.

Tagi: Batman
Źródło: fdb.pl

reklama
player+
Kontakt z nami