Wiadomości z tagiem Thriller  RSS
"Słabsze ogniwo": Co łączy polsko-meksykański film ze "Stranger Things"?

01.07.2022 17:28


Thriller z Jackiem Poniedziałkiem “Słabsze ogniwo" trafi do kin już w następny piątek. A na szczególną uwagę zasługuje muzyka w filmie, której autorami są twórcy ścieżki dźwiękowej do nagradzanego wielokrotnie serialu “Stranger Things". Reżyser zdradza poniżej jak doszło do współpracy oraz jak ona przebiegała.

Tagi: Thriller
Źródło: film.interia.pl

RECENZJA: Ostatni ślad

30.06.2022 20:36

Ciężko zrozumieć dlaczego Gerard Butler zdecydował się na zagranie w tym thrillerze wyglądającym jak tania telewizyjna produkcja.

Tagi: Thriller
Źródło: fdb.pl

Sylvester Stallone wyprodukuje remake południowokoreańskiego hitu

29.06.2022 7:21


Studio Paramount Pictures podjęło decyzję o rozpoczęciu prac nad amerykańskim remake'iem południowokoreańskiego thrillera sensacyjnego "Gangster, glina i diabeł". O możliwości powstania takiego filmu mówiono już po premierze oryginału, jednak dopiero teraz pojawiły się pierwsze konkrety projektu. Wśród producentów filmu, za pośrednictwem swojej firmy Balboa Productions, będzie Sylvester Stallone.

Źródło: film.interia.pl

Russell Crowe w obsadzie nadprzyrodzonego thrillera

28.06.2022 14:21

Screen Gems szykuje się do realizacji nowego filmu, którym będzie nadprzyrodzony thriller zatytułowany "The Pope’s Exorcist". Jedną z gwiazd filmu będzie laureat Oscara, Russell Crowe.

Źródło: fdb.pl

Russell Crowe zagra watykańskiego egzorcystę w filmie "The Pope's Exorcist"

28.06.2022 9:14


Russell Crowe zagra w thrillerze "The Pope's Exorcist", opowiadającym o słynnym watykańskim egzorcyście. Na fotelu reżysera zasiądzie Julius Avery, autor wojennego horroru "Overlord". Produkcja rozpocznie się we wrześniu.

Źródło: film.interia.pl

Gugu Mbatha-Raw w zwiastunie thrillera psychologicznego ''Surface''

27.06.2022 21:00

Apple Studios prezentuje zwiastun serialu Surface z Gugu Mbathe-Raw w roli głównej. Produkcja ta to thriller psychologiczny, a więc fani mocnych wrażeń już mogą szykować się na seans.

Tagi: Thriller
Źródło: fdb.pl

Hitowe hollywoodzkie horrory na lato. "Strach nocy letniej" w Warner TV

27.06.2022 17:23

• Seria horrorów-thrillerów, klasyk gatunku filmów z dreszczykiem, komediowe potwory - wszystko to czeka na widzów w Warner TV
• W lipcu stacja zaprasza na "Strach nocy letniej", czyli maraton z produkcjami takimi jak "Oszukać przeznaczenie" czy "Piątek trzynastego".

Źródło: media2.pl

reklama
Kontakt z nami