player+
Wiadomości z tagiem Thriller  RSS
"Nagi instynkt": Sharon Stone w końcu zdradziła, ile zarobiła za rolę

31.03.2023 10:11


Sharon Stone pojawiła się ostatnio na 43. spotkaniu Kobiet Filmu i Telewizji w Nowym Jorku. Gwiazda opowiadała między innymi o swojej kultowej już roli w erotycznym thrillerze "Nagi instynkt". Aktorka w końcu zdradziła, ile wyniosło jej wynagrodzenie za kreację Catherine Tramell.

Źródło: film.interia.pl

Nic - 2023-04-14

31.03.2023 8:35

reżyseria: Trine Piil Christensen, Seamus McNally
obsada: Peter Gantzler, Harald Kaiser Hermann, Vivelill Sogaard Holm
tytuł oryginalny: Intet
Thriller oparty na bestsellerowej książce dla młodzieży autorstwa Janne Teller'a. Film opowiada historię Pierre'a i jego kolegów, którzy właśnie zaczęli ósmą klasę.
Pewnego dnia Pierre demonstracyjnie rzuca szkołę i postanawia "zamieszkać" na drzewie, oświadczając że życie nie ma sensu i żadnego znaczenia. Jego koledzy postanawiają przekonać Pierra, że jest inaczej i odzyskać dla niego radość życia. Zaczynają gromadzić swoje najcenniejsze rzeczy i tworzyć tzw. "stertę znaczeń", która pokaże koledze, że się myli. Idea szybko przekształci się w pułapkę. Bo może rzeczywiście "nic nie ma znaczenia" a "od momentu narodzin i tak zaczynasz umierać", jak twierdzi Pierre.
"Nic" to prowokujący, dający do myślenia film, który rzuci wyzwanie widzom na całym świecie. Książka sprzedała się w 1,5 mln egzemplarzy w całej Europie. To - jak twierdzi sama autorka - "...nie jest książka o wartościach. To wołanie o wartości".

Tagi: Thriller
Źródło: www.kino.krakow.pl

Rachel Weisz w podwójnej roli w zwiastunie serialu ''Nierozłączne''

29.03.2023 23:13

Morgan Creek Entertainment i Amazon Studios prezentują zwiastun serialu Nierozłączne będącego nowoczesnym ujęciem thrillera Davida Cronenberga z 1988 roku Nierozłączni.

Źródło: fdb.pl

''Master Gardener'' - zwiastun nowego filmu Paula Schradera

29.03.2023 22:55

Magnolia Pictures prezentuje pełny zwiastun filmu Master Gardener. To thriller kryminalny z Joelem Edgertonem w roli skrupulatnego ogrodnika odkrywającego mroczne sekrety.

Tagi: Thriller
Źródło: fdb.pl

Pełna wypaczeń turecka rzeczywistość w zwiastunie filmu "Gorące dni"

28.03.2023 22:02

Nowy film Emina Alpera to kolejny dowód na to, że wyrasta on na czołowego obserwatora pełnej wypaczeń tureckiej rzeczywistości. Ubierając opowieść w formułę thrillera, i tym razem nie stroni od politycznych tematów, mówiąc o wszechobecnej korupcji, czy niezbędnych kompromisach, które są konsekwencją chęci utrzymania władzy. Zobaczcie zwiastun produkcji Gorące dni.

Tagi: Thriller
Źródło: fdb.pl

RECENZJA: Wyrwa

28.03.2023 8:37

Bartosz Konopka nie potrafi zamienić swojego dzieła w pełnowymiarowy thriller, plasując go gdzieś pomiędzy kanonami klasyki a kiczowatymi sekwencjami spotów z cyklu kampanii przeciw piratom drogowym.

Tagi: Thriller
Źródło: fdb.pl

East Side Story: Ból fantomowy

26.03.2023 14:00

To, jak do tej pory, jedyny taki film w dorobku Akana Satajewa – współczesny thriller psychologiczny, któremu blisko do inspiracji dokonaniami Kanadyjczyka Denisa Villeneuve’a. „Samotna” (względnie „Ona”) to historia kobiety, która próbuje poradzić sobie z traumą. A wszystko to sfilmowane zostało w futurystycznie wyglądającym centrum Astany.

Tagi: Thriller
Źródło: esensja.pl

Nowy thriller Jennifer Hillier, „Rzeczy, które robimy w ciemności” w księgarniach od 29 marca!

23.03.2023 13:32


Trzymająca w napięciu, brutalnie szczera i niemożliwa do zapomnienia. A przy tym emocjonująca jak diabli! Oto nowa powieść Jennifer Hillier, autorki świetnie przyjętych thrillerów psychologicznych „Małe sekrety” i „Ty będziesz następna”. Książka „Rzeczy, które robimy w ciemności” to opowieść skonstruowana po mistrzowsku, ekscytująca, pełna mroku i sekretów. Odsłoni najciemniejsze zakamarki ludzkiej natury i zaskoczy nawet […]

Tagi: Thriller
Źródło: www.kulturatka.pl

reklama
Kontakt z nami