Wiadomości z tagiem Jennifer Lopez  RSS
"Gigli" było finansową klapą. Mimo to, Jennifer Lopez powtórzyłaby rolę

01.12.2022 19:25


W 2003 roku na dużym ekranie zadebiutowała komedia kryminalna "Gigli" z Benem Affleckiem i Jennifer Lopez w rolach głównych. Film w 2004 roku został okrzyknięty najgorszą komedią. Mimo to, Jennifer Lopez wyznała, że chciałaby wystąpić w ewentualnym sequelu tego filmu.

Źródło: film.interia.pl

Jennifer Lopez: Z Instagrama artystki zniknęły wszystkie posty

23.11.2022 13:45


We wtorkowy wieczór z instagramowego konta Jennifer Lopez - bez zapowiedzi - zniknęły wszystkie wpisy. Z kolei na Twitterze zamiast głównego zdjęcia profilowego pojawiła się czarna plansza.

Źródło: film.interia.pl

"Wystrzałowe wesele": Krew na ekranie, alkohol na planie

21.11.2022 16:24


"Wystrzałowe wesele" - zwariowana komedia z Jennifer Lopez i Lennym Kravitzem w polskich kinach od 6 stycznia 2023! Czym legendarny rockman poczęstował aktorów na planie zdjęciowym?

Źródło: film.interia.pl

Selena Quintanilla-Pérez: Śmierć z rąk przyjaciółki przekreśliła jej świetlaną przyszłość

02.11.2022 5:00


Selena Quintanilla-Pérez miała wszystko - wielki talent, nieprzeciętną urodę, sławę i kochających bliskich. Piosenkarka, która do dziś jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych gwiazd muzyki latynoskiej, została zamordowana tuż przed swoimi 24. urodzinami. Jej odejście wstrząsnęło Ameryką. Już dwa lata później historia piosenkarki trafiła na ekrany, stając się przepustką do sławy dla Jennifer Lopez. Niedawno gwiazda ponownie zainspirowała filmowców.

Źródło: film.interia.pl

Jennifer Lopez na ślubnym kobiercu, w zwiastunie film "Wystrzałowe wesele"

07.10.2022 13:47

Jennifer Lopez stanie przed trudnym wyborem, czy jej wybrankiem będzie Josh Duhamel czy Lenny Kravitz? Zobaczcie polski zwiastun film Wystrzałowe wesele.

Źródło: fdb.pl

Jennifer Lopez i Josh Duhamel w zwiastunie komedii ''Wystrzałowe wesele''

04.10.2022 21:11

Platforma Amazon Prime Video opublikowała zwiastun dobrze zapowiadającej się komedii akcji Wystrzałowe wesele z aktorką i piosenkarką Jennifer Lopez w roli głównej. Partneruje jej Josh Duhamel.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami