Wiadomości z tagiem Jennifer Lopez  RSS
"Jennifer Lopez: Halftime": Z kamerą u J.Lo

20.06.2022 12:07


Kłopot z nowym dokumentem Netfliksa o Jennifer Lopez polega na tym, że jest aż nazbyt równo skrojony. Poprawny, ale bez jakiejś niespodzianki czy iskry, której przecież głównej bohaterce nie brakuje. Dla fanów pozostanie pozycją obowiązkową - zawsze to szansa, żeby spędzić z artystką półtorej godziny "sam na sam", za kulisami i w gronie jej najbliższych współpracowników. Posłuchać, co sama o sobie ma do powiedzenia.

Źródło: film.interia.pl

"Halftime": Jennifer Lopez zdradziła, że w dzieciństwie była bita

17.06.2022 18:12


Film dokumentalny o Jennifer Lopez, "Halftime", który zadebiutował na Netfliksie w połowie czerwca, naświetla m.in. trudną relację, jaką przyszła diwa miała ze swoją matką. Lopez przyznaje, że rodzicielka wychowywała ją surowo, a kary cielesne były w ich domu na porządku dziennym.

Źródło: film.interia.pl

"Halftime". Jennifer Lopez rozlicza się z karierą. Wciąż brakuje jej jednego

14.06.2022 18:50

Jennifer Lopez zdaje się mieć wszystko - urodę, miłość, rodzinę i karierę, która trwa już blisko trzy dekady. W nowym dokumencie Netfliksa "Halftime" o swoim życiu zdradza jednak, że jest coś, czego przez te wszystkie lata nie zdołała wypracować: szacunku. Jak to w ogóle możliwe?

Źródło: film.wp.pl

"Halftime": Film dokumentalny o Jennifer Lopez to manifest

14.06.2022 10:19


"Żyłam na oczach całego świata, wierzyłam w każde okrutne słowo" - przyznaje w filmie dokumentalnym "Halftime", który 14 czerwca wzbogacił ofertę Netfliksa, Jennifer Lopez. Kamera towarzyszyła artystce w najbardziej przełomowym momencie jej życia i kariery: przygotowaniach do występu na Super Bowl, premierze filmu "Ślicznotki" i podczas 50. urodzin.

Źródło: film.interia.pl

MTV Movie & TV Awards 2022: "Spider-Man: Bez drogi do domu", Tom Holland i Zendaya wśród laureatów

06.06.2022 14:40


"Spider-Man: Bez drogi do domu", "Loki", "Czarna Wdowa", Tom Holland, Zendaya, Jennifer Lopez znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji MTV Movie & TV Awards. Kim są pozostali laureaci? Gala odbyła się 5 czerwca w Santa Monica, w Kalifornii.

Źródło: film.interia.pl

Czerwcowe premiery na Netflix. Wśród nowości polski serial "Królowa"

31.05.2022 21:03

W czerwcu na Netflix: niezwykła historia o rodzinie, drugiej szansie i miłości, pokonującej wszelkie różnice – serial Królowa z Andrzejem Sewerynem, Marią Peszek i Julią Chętnicką, polska komedia romantyczna Parada serc, która z pewnością spodoba się właścicielom czworonogów, długo wyczekiwany szósty sezon Peaky Blinders oraz trzeci sezon nominowanego do Emmy serialu The Umbrella Academy. Na Netflix zagości także koreańska odsłona Domu z papieru oraz dokument "Jennifer Lopez: Halftime" opowiadający o życiu latynoskiej artystki.

Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami