Wiadomości z tagiem Netflix  RSS
Gry Netflixa trafią na telewizory?

31.03.2023 20:37

Wygląda na to, że Netflix planuje rozszerzenie dostępności swojej usługi gamingowej, z której obecnie można korzystać na urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iPhone'ach i iPadach. Miałaby ona trafić także na telewizory, a rolę kontrolera miałby pełnić smartfon.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix zdradza plany scenariuszowe podczas 11. edycji festiwalu Script Fiesta

31.03.2023 14:42

Netflix na polskim rynku istnieje już od 2016 roku, od tego czasu zostało wyprodukowanych 40 produkcji serialowych i filmowych, a od niedawna, bo dokładnie od września 2022 roku działa pierwsze w Polsce biuro Netflixa, z siedzibą w Warszawie.

Tagi: Netflix
Źródło: film.wp.pl

"Zabójcze wesele" z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem. Przygoda życia? "Byliśmy chętni na wszystko!"

31.03.2023 9:44

"Zabójcze wesele" to kontynuacja komedii kryminalnej Netfliksa. Znani nam z "Zabójczego rejsu" Audrey i Nick Spitzowie znowu, chcąc odetchnąć od szarej codzienności i ogrzać się w blasku znanych i bogatych, wpakowali się w niemałe kłopoty. Oczywiście na międzynarodową skalę! Okazuje się, że ich nowa pasja - zagadki detektywistyczne, bardzo im się teraz przyda. To jest nie tylko kwestia wielkich pieniędzy, ale także... życia i śmierci. W rozmowie z Wirtualną Polską Jennifer Aniston i Adam Sandler przyznali, że niezwykłe okoliczności kręcenia "Zabójczego wesela" to praca-marzenie. Która scena zapadła im w pamięć? Jaką niezwykłą historią postanowił podzielić się z nami hollywoodzki gwiazdor? Zobaczcie!

Źródło: film.wp.pl

Jennifer Aniston przyznaje, że serial „Przyjaciele” może być dzisiaj odbierany jako obraźliwy

30.03.2023 20:49

Podczas trasy promocyjnej filmu „Zabójcze wesele” Netfliksa, Jennifer Aniston została ponownie zapytana o serial „Przyjaciele”. Przyznała, że nie widzi sensu jego kontynuacji. Dodała także, że dzisiaj może uchodzić za obraźliwy za prezentowany tam rodzaj humoru.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Netflix stworzy serialową wersję filmu „Człowiek w ogniu”

30.03.2023 20:47

„Człowiek w ogniu” z główną rolą Denzela Washingtona doczeka się serialowej reinterpretacji. Netflix stworzy ekranizację serii powieści, na podstawie których powstał film z 2004 roku.

Tagi: Netflix
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ten film był zakazany w Ameryce Południowej. W Polsce jest hitem Netfliksa

30.03.2023 19:23


Od 26 marca na platformie Netflix można oglądać horror "Sanktuarium". Produkcja, która w 2021 roku mogliśmy już oglądać na ekranach polskich kin, została jednak zakazana w katolickich krajach Ameryki Południowej.

Źródło: film.interia.pl

Jennifer Aniston i Adam Sandler w sequelu hitu Netfliksa. Chcą razem zagrać w dramacie

30.03.2023 11:01


Jennifer Aniston i Adam Sandler ponownie pojawią się razem na ekranie w kontynuacji hitu Netfliksa. "Zabójcze wesele" zadebiutuje na platformie 31 marca, a aktorzy znów połączyli siły, by rozwiązać zagadkę kryminalną. W wywiadzie Aniston wspomniała, że chciałaby wystąpić z Sandlerem w bardziej dramatycznej produkcji.

Źródło: film.interia.pl

"Nocny agent" powróci. Netflix składa zamówienie na 2. sezon

29.03.2023 21:51

Po sukcesie pierwszego sezonu serii Nocny agent, Netflix dał zielone światło dla kontynuacji. Ta decyzja zapadła po tym jak serial zalazł się na szczycie list przebojów platformy z imponującą liczbą 168 710 000 godzin oglądania.

Tagi: Netflix
Źródło: fdb.pl

reklama
Kontakt z nami